Пожмаковна• 25 февраля в 12:13
Повернути пдв за операцію
Мама зробила операцію в приватній клініці.
Вартість 30 тис грн.
Чи можливо повернути пдв? Вона пенсіонерка.
Вартість 30 тис грн.
Угадайс• 25 февраля в 12:15
А який зв’язок між ПДВ і пенсією? Клініка є платником ПДВ, і це ПДВ сплачується в бюджет. Як воно повинно повертатися?
Наталя-e9ac• 25 февраля в 12:15
наскільки розумію ви про зменшення прибуткового податку, так як пенсіонер не є платником прибуткового, то і відшкодовувати немає чого
пдв ,на скільки я знаю не відшкодовується
Пожмаковна
• 25 февраля в 12:16
Ответ дляНаталя-e9ac
Потрібно було на себе оформити оплату
Кучерявочка• 25 февраля в 12:16
Это все равно что прийти в магазин, купить товар, получить чек с пдв и потом просить пдв вернуть
Пожмаковна
• 25 февраля в 12:17
Як переробити платіжне доручення?
Сплачувала готівкою.
Але платником вказали маму.
Сплачувала готівкою.
Але платником вказали маму.
Наталя-e9ac• 25 февраля в 12:18
Ответ дляПожмаковна
Потрібно було на себе оформити оплату
так, але не знаю чи пройде лікуванн родичів, треба читати податковий кодекс
Угадайс• 25 февраля в 12:18
Автор, ви мабуть про ПДФО - податок на доходи фізичних осіб, а не про ПДВ?
Пожмаковна
• 25 февраля в 12:24
Ответ дляУгадайс
Так.
Мрію про пончик• 25 февраля в 12:28
автор, всі ці деталі треба зясовувати ДО.
Касовий ортдер це документ, а не просто папірець
Кучерявочка• 25 февраля в 12:29
Ответ дляПожмаковна
Чи можна переробити касовий ордер, щоб платником була я
Это разве что бухгалтер в клинике пойдет вам навстречу. Но скорей всего ордер уже провели по базе и бухгалтер вас культурно пошлет
мистерЛяпсус• 25 февраля в 13:06
Ответ дляНаталя-e9ac
Налоговым кодексом предусмотрена налоговая скидка для налогоплательщика или члена его семьи первой ступени родства (родители, муж/жена, родные дети/усыновленные дети)
Спішу - перекидаюсь• 26 февраля в 09:17
Ответ дляПожмаковна
Так.
так пишите сразу нормально. вам что ПДВ,что пдфо - одинаково.