Злюка бобер• 25 февраля 2025

Що приготувати з свинини?

Голубці недавно робила, котлети ще є, мʼясо фарш обсмажений є. Що ще можна приготувати з свинини?
Пельмені і манти не вмію робити.
Вакцениро Вона• 25 февраля 2025
Просто запекти
Сижу_и_плачу• 25 февраля 2025
Замариновать со специями, горчицей, медом и запечь целым куском
ВундерКИНГ• 25 февраля 2025
Отбивные, мясо с ананасами, мясо по французски...
автор Злюка бобер • 25 февраля 2025
Ответ дляСижу_и_плачу
Буженіна? Ви в чому запікаєте? Фольга чи рукав?
НаБалКоніХодять• 25 февраля 2025
Жаркое
Да, я блондинка!• 25 февраля 2025
Гнезда если фарш. Мясо по-французски, буженину
Стетоскопуло• 25 февраля 2025
Запечь в специях или сварить тоже замаринованную.
автор Злюка бобер • 25 февраля 2025
Ответ дляВакцениро Вона
Просто запекти
Та хочеться щось таке щоб не тільки там мʼясо було. Чи млинці зробити?
Стетоскопуло• 25 февраля 2025
Ответ дляЗлюка бобер
Пирожки)?
автор Злюка бобер • 25 февраля 2025
Ответ дляДа, я блондинка!
А що там в гнезда ще? Типу котлет?
Стетоскопуло• 25 февраля 2025
Или все же как вариант пробовать лепить пельмени)
Сижу_и_плачу• 25 февраля 2025
Ответ дляЗлюка бобер
В керамической форме, а сверху- фольга. За 10 минут до окончания фольгу снимаю, чтобы корочка образовалась.
Под мясо можно квашеной капусты промытой и отжатой положить. Она впитает сок от мяса и станет отличным гарниром
Вакцениро Вона• 25 февраля 2025
Ответ дляЗлюка бобер
Чому? Просто мясо і салат. Я борошна не їм, то про млинці не порадник
Стетоскопуло• 25 февраля 2025
Чебуреки
автор Злюка бобер • 25 февраля 2025
Ответ дляСтетоскопуло
Пирожки)?
Ох, я так люблю пиріжки з мʼясом. Колись бабуся робила. Я ніколи не готувала таке, хз чи вийде.
Стетоскопуло• 25 февраля 2025
Пирог из теста фило? Правда не знаю как со свининой.
Да, я блондинка!• 25 февраля 2025
Ответ дляЗлюка бобер
А що там в гнезда ще? Типу котлет?
Грибы, помидорчик, сверху сыр тертый со сметаной. И сочно, и вкусно
автор Злюка бобер • 25 февраля 2025
Ответ дляСтетоскопуло
Я тільки недавно робила з курятини. Тісто заварне по відео дивилась, казали «точно усе вийде». Ну да, по ітогу виколупувала серединку, а тісто неїстівне вийшло.
КонхфЭдкаТузик• 25 февраля 2025
Біблія забороняє свинину
Зараз ще й пост
автор Злюка бобер • 25 февраля 2025
Ответ дляДа, я блондинка!
І в духовку? В фарш яйце класти?
автор Злюка бобер • 25 февраля 2025
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Біблія забороняє свинину
Зараз ще й пост
Ок. Але в мене своя Біблія, мені можна.
Фісташкова кава• 25 февраля 2025
Ответ дляСтетоскопуло
Чебуреки
Автор пельмені не вміє, а ви чебуреки пропонуєте.
Стетоскопуло• 25 февраля 2025
Ответ дляФісташкова кава
Нууу)) С меня идеи, с нее исполнение, я как змЭй искуситель, автор падет и все, сразу научится!
автор Злюка бобер • 25 февраля 2025
Ответ дляСтетоскопуло
О, клас! А заливку потрібно робити?
Робила пиріг з грушою і камамбером + заливка яйця і вершки, то дуже сподобався.
Фісташкова кава• 25 февраля 2025
Я роблю гуляш, якщо брак ідей що приготувати з мʼяса і коли не сильно хочеться морочитись.
До нього потім будь-який гарнір можна готувати.
автор Злюка бобер • 25 февраля 2025
Ответ дляФісташкова кава
Просто тушкуєте мʼясо морква і лук? Чи що туди додається іще?
Фісташкова кава• 25 февраля 2025
Ответ дляЗлюка бобер
Мʼясо, цибуля, морква. Я ще люблю стебло селери, але це не обов’язково. Смажите на пательні, потім додаєте томату (паста або у в/с), окремо підсмажте 1-2 ст. л. борошна на сухій пательні до золотистого кольору. Додайте його до мʼяса з овочами, потім додайте води і тушкуйте на слабенькому вогні. Із спецій сіль, перець, паприка.
Фісташкова кава• 25 февраля 2025
Ось. Забула дописати, що в мене велика пательня з високими бортиками. Я в ній роблю. Якщо у вас менша, то просто в каструлі з товстим дном.
ЭтаваНиМожетБыть• 25 февраля 2025
Ответ дляЗлюка бобер
Пельмени не сложно, и заморозите
автор Злюка бобер • 25 февраля 2025
Ответ дляФісташкова кава
Це ваше фото? Офігіти просто, як гарно виглядає. 👍❤️😍