Питання для тих, хто ходить/їздить на роботу.
І взагалі, як вам такий ритм життя, що потрібно постійно працювати? Чи хотіли б ви більше вихідних днів на тиждень? Або працювати півдня? Або взагалі не працювати, мати пасивний доход і просто жити собі життя?
Чи ви рветесь на роботу?
Просто цікаво, бо всі настільки різні...
Сьогодні спілкувались з колегами на цю тему
Чи ви рветесь на роботу?
Ксенияяяяя• 25 февраля в 19:20
Працювати вдома не означає мати більше вихідних чи працювати півдня. Працювати вдома, саме ’працювати’, а не втикати в серіальчики, зможе не кожен, складність саме в самоорганізації і плануванні.
Я так працюю років шість, і можу сказати, що теж є свої мінуси, які вже замахали. Такий режим не кращий і не гірший, просто ви один пакет проблем міняєте на інший.

ПадаюВреверансах• 25 февраля в 19:20
Не рвусь на роботу.
Дітям 10 і 8 років. З декретів так і не вийшла. Доходу чоловіка вистачає. На мені діти, дім, територія біля дому, город, батьки, свекри.
Блін, да мені вистачає турбот щодня. Я кручусь як білка, особливо в весняно-осінній період. Взимку більше вільного часу, тому більше читаю, дивлюсь фільми, спорт.
Чим більше вдома сиджу, тим менше хочеться на роботу.
Розумію, що так вічно тривати не може.
З осені треба щось думати про роботу.
Та і чоловік каже як ти підег на 20 тис, то краще вдома сиди і менше буде проблем невирішених.
З дому точно не хочу працювать
Якщо піду на роботу, тотільки в нашому містечку, щоб в 17.30 максимум бути вдома. Але я не знаю як я буду справлятись
Розумію, що так вічно тривати не може.
З осені треба щось думати про роботу.
З дому точно не хочу працювать

Moon shine• 25 февраля в 19:21
Ні.я не хочу вдома.всі знайомі дівчата і жінки стали набагато гірше виглядати, коли сіли вдома. Збабчились.поправились постаріли. увесь одяг -джинси і толстовка.але увечері намагаються аий ти бо їм здається що життя йде повз. Декількох зустріла на вулиці - де ж ті красуні що були я яких ч знала? Завжди нафарбовпні.зачіски є.волосся пофарбоване а не з відросшими корвннями на 5 см. от тобі вдома. Хотіла одну на щопінг витягти -на весну сукенку купити-відподь а куди я ходжу в сукнях?

Ответ дляMoon shine
В мене навпаки. Коли я сиділа вдома - я виглядала краще. Спорт, правильне харчування,манікюр, свіжий мейк, зачіска

Moon shine• 25 февраля в 19:26
Ответ дляYaЯна
Кому то вдома все треба? Я бачу лиш поганий досвід сидіння вдома. Є ще одна знсйома пішла на репетиторство. Та вона стала більша у 2 р. І геть перестала слідкувати за собою. Коли ходила в люди то і манікюр.і макіяж яскравий і одяг і паріфуми. А тепер як бабця

Мені більше подобається працювати вдома, з виїздами в офіс 1-2 рази на тиждень. По-перше, я не витрачаю час і зусилля (і гроші) на дорогу (офіс- на іншому кінці міста). По-друге, в мене вища продуктивність, ніхто мене не відволікає різними дрібницями.
Цієї зими довелося їздити в офіс щодня, результат- хворію другий раз за останні 2 тижні. А дозволити собі хворіти тижнями я не можу((
Moon shine• 25 февраля в 19:33
Нічого доброго в сидвнні вдома нема. На ооботі це спілкуаання. Десь день народження.десь корпоратив.є сенс купити нове вбрання . От скоро 8 березня .чоловіки вже готуються пригощати. Купили подарунки на роботі. Приємно))))

Халли Галли• 25 февраля в 19:36
я б хотіла працювати з дому по 3-4 год і один день на виїзді в офісі.
Ответ дляYaЯна
В мене так само. Коли ж їду в офіс, то зранку аби встигнути поснідати і на вмитий фейс крем нанести. Все бігом-бігом, щоб встигнути на транспорт. Купа одягу, а біжиш в тому, що з шафи випало...Мене ця щоденна біготня швидко втомлює і дратує.

Ответ дляPole
Аналогічно і в мене. Хоча я встаю в 6:30, на роботу на 9. До роботи пішки 10 хв. Я мию щодня голову і роблю мейк. А все інше,як ви і написали. Галопом одягаю, що випаде, на ходу влітаю в неочищене взуття, застібаюсь, коли чекаю ліфт, в ліфті фарбую губи ...Цирк якийсь. Загнане лоша

Moon shine• 25 февраля в 20:02
Ответ дляYaЯна
Бо треба звечора готувати. Я ходжу на 8.30. Встаю о 6.45. І снідаю і одягаюсь. Звечора одяг приготовлений я випрасуваний.і обід приготовлений взяти з собою. Ніколи я не зараю те що бачу) сьогодні була в одній сукні. Завтра іншу одягну.

Ответ дляMoon shine
Вдома в 19:30. Помити посуд, приготувати їсти, знову помити, зібрати судочки на роботу, малому на завтра на обід, коли прийде зі школи. На готувати речі малому, погодувати кота, помитись і т.д уже ніч, палаєш з ніг, звечора знову не до речей((

Законна дружина• 25 февраля в 21:24
Мені 42 роки,за плечима 22 роки стажу,зараз у декретній відпустці,так от-волію не працювати.Обожнюю бути домогосподаркою-пекти хліб,готувати,працювати на грядці...Звісно ж,хочеться приносити в сім´ю гроші,тому залюбки працювала би вдома.Моя сусідка кравчиня,потік клієнтів до неї величезний,тож заробляє гарно не виходячи з дому,радію за сусідку і кусаю лікті що нічого такого не вмію.Я однозначно за роботу вдома.
0208mariia• 25 февраля в 22:02
Ответ дляМашМааш
Я последние годы работаю из дома: фиксированные 3-4 часа в день, очень нравится.
Но хотелось бы ещё раз в неделю иметь активность в коллективе вживую. Работа в целом с коллективом не связана, поэтому желание остаётся желанием
А кем вы работаете? 3-4 часа идеально
Ответ дляРойЛеля
Не рвусь на роботу.
Розумію, що так вічно тривати не може.
З осені треба щось думати про роботу.
З дому точно не хочу працювать
Розумію, що так вічно тривати не може.
З осені треба щось думати про роботу.
З дому точно не хочу працювать
А Іи оформили якось цей період, хоч фіктивно - стаж йде?
Ответ дляЗаконна дружина
А Ви оформлені десь офіційно?
Бо я от спілкувалася з домоглсподарками- мамами - то майже всі не просто силять, а рформлені якось. І стаж капає. А я думала, що ні. Наівна. То думаю, добре, коли є якесь оформлення десь)