к.Буланова• 25 февраля 2025
микродозинг мухомора. кто пробовал, расскажите, пожалуйста, о ваших изменениях
Леопардові панчохи• 26 февраля 2025
Я в 23тьому році спати перестала після місячного обстрілу Києва.
Півроку спала по 4-5 годин на добу, і то - за 2-3 рази. Це було жахливо, я як зомбі ходила, точніше існувала.
Потім посадили на 2 тижні на гідазепам, після нього приймала кілька місяців різні заспокійливі збори, в тому числі - мухомор з Айхерб. Швидше за все допомогло комплексно, але місяців за 2 я почала спати свої 8 годин на добу.