3 дні тому я дізналяся що моя донька зустрічається з 25 річним чоловіком.
Донечці 16 років і вчора вона до мене підійшла з шокуючою новиною, і так я дізналася що я скоро стану бабусею. Або не стану. Я намагалася говорити з нею спокійно, вона намагалася довести мені те що вона доросла і може сама оберати своє майбутнє. Я не знаю що мені з цим робити. Я не знаю цього чоловіка. Допожіть порадою.
Вилами по воде• сегодня в 09:59
Ответ дляАнтиТанкист
Очередной бот, зарегистрированный сегодня?
Ну, всё по схеме: щас донечка беременна, потом будет рассказывать про перемогу и кофе в Ялте.
Слухи-руки не распускаю• сегодня в 10:00
Ответ дляиринка-49f3
В мене сестра також завагітніла в 16 , зараз хлопцю вже 19 років…у сестри якось жіноча доля не склалась, тоді ситуація здавалась шоковою, а зараз син турбується про матір…
У коллеги дочь забеременела после выпускного, поженились, родила, развелась через год. Она топила за оставить, в итоге девочка без орбазования, на заводе работала с 18.
Вилами по воде• сегодня в 10:00
Ответ дляХикориДикори
А їй вже є 16 років?
Розбещення неповнолітніх в Україні кваліфікується за статтею 156 Кримінального кодексу України. Вона передбачає суворе покарання за вчинення розпусних дій (без насильства) щодо особи, яка не досягла 16-річного віку,
Просыпайтесь, возраст согласия в Украине снизят до 14.
Слава Українi• сегодня в 10:00
Ответ дляСтигла полуниця
Лучше сразу в полицию
С чем?
16 лет - возраст согласия. Насколько понятно из темы - все было по согласию
Вилами по воде• сегодня в 10:02
Ответ дляПовербанк на зарядке
Мені порадили цей сайт для питянна чому я бот!!!!!
Кто? ))
Вітаміни косметика• сегодня в 10:06
а що тут знати- спати з неповнолітньою ще і без презерватива- якесь чмо повне. Йому не 20 авіть а 25. Крепіться що тут сказати...Яб радила аборт
культУра• сегодня в 10:13
Ответ дляtereska
Тут так тролятиною пахне))
По суті - рекомендувати робити аборт і навчити доньку користуватися засобами контрацепції бо життя довге та непередбачуване.
Вона нафіг не потрібна тому чувачку, посадити на голову 2 дитини, а жити де. Чи ви готові все своє життя спонсорувати 2 дітей і вічно бути винною в тому, що настояли залишити ту дитину.
Хай отримує освіту та спеціальність, на який кошт хто в кого буде утримувати…
Ой не скажите!
Может это такой способ уклонения от армии - натыкал там-сям, посодержит по докам с полгодика и выедет из страны.
культУра• сегодня в 10:18
Ответ дляtereska
А бабусі дивися вже за тими чотирма ротами)))
С этой схеме три ребенка, три матери, три бабушки. Один - только отец-герой
Кумедний ґудзик• сегодня в 10:18
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Кем работала на заводе?
Слухи-руки не распускаю• сегодня в 10:20
Ответ дляКумедний ґудзик
Кем работала на заводе?
Металлургический. Какую то пленку нарезали для фасовки, потом научилась на погрузчике ездить.
ХвилювАллочка• сегодня в 11:08
Ответ дляХикориДикори
А їй вже є 16 років?
Если по согласию, то ничего небудет парню.
Котомафия• сегодня в 11:25
’Неопытный новичок’ сумел за час не только зарегистрироваться и тему создать, но и ник поменять
Ну, чистый ебобо.
иринка-49f3• сегодня в 11:50
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Так багато факторів і в усіх все по різному складається