ТаПрямТам• 25 февраля 2025
Скільки б заплатили за такий манікюр?
Прохання не писати безкоштовно. Прошу реальну оцінку
Пушкининиана• 25 февраля 2025
Ответ дляЛасунка
Я вспомнила тему, здесь была, как заказали комплект вязанный ребенку. Варежки, шарф, шапку. Ржачная тема была и никто не написал, что и такая работа должна быть оплачена
Теж згадала, навіть намагалася знайти фото в інтернеті, для прикладу. Але щось не можу підібрати правильні слова у пошук. Заходжу - а тут ваш допис
Жертва интернета• 25 февраля 2025
Залежить від міста. Один раз заплатила б 400 можливо. Але більше не прийшла б. Не подобається як покрито, таке враження, що вже відросло трохи. І в зоні кутикули так собі виглядає
Ласунка• 25 февраля 2025
Ответ дляТишком_нишком
робота прекрасна, але як можна з таким кольором ходити під повсякденний одяг, якщо подруга не підліток звичайно
Каким боком работа мастера к цвету, который выбрал клиент? Попросили показать пример работы, которую считаем качественной, а не цвета гель-лака, которые нам нравятся
И нет, подруга не подросток, просто ей все равно на мнение окружающих
Ласунка• 25 февраля 2025
Ответ дляПушкининиана
К сожалению и я не помню название темы
ХаДиДиШь• 25 февраля 2025
Ответ дляПушкининиана
Чого це не порівнюйте? Чи швидкогроші засліплюють критичне мислення?
Які швидко гроші? На лікаря вчать більше 5 років, туди кого попало не поставлять
ХаДиДиШь• 25 февраля 2025
Ответ дляАноним_Русалка
При условии, если человек знал, на что он идёт, за какую сумму, время и видел работы (предполагаемые результаты)
Так
ДлинноНожка• 25 февраля 2025
Ответ дляПушкининиана
ХаДиДиШь• 25 февраля 2025
Ответ дляЛасунка
Будь-яка - не должна быть оплачена, оплачена должна быть хорошо выполненная работа
Вспомните стул Валерка - пример «будь-якої» работы, за которую платить не стоит
Я не знаю ні про який стул Валєрка. Автор, я так зрозуміла, зробила сама собі, нащо цей срач?
Пушкининиана• 25 февраля 2025
Ответ дляХаДиДиШь
Такі швидкогроші: так-сяк навчилася робити манікюр і вже питає, скильки за нього брати.
ДлинноНожка• 25 февраля 2025
Ответ дляХаДиДиШь
Ах, так вы еще и не истинная советчица? Фиииии......
ХаДиДиШь• 25 февраля 2025
Ответ дляVita_Nikolaeva
Вы знаете когда я вожу своего отца по кардиологам - то реально думаю что они на нем тренируются!
У каждого свое «видение» и свое назначение
Так і є. Лікарі підбирають ліки на кожну людину, потім цей досвід переносять на інших (препарати, реакцію на них). Гінекологи і ендокринолог цього, наприклад, не приховують, і це платна клініка
ХаДиДиШь• 25 февраля 2025
Ответ дляДлинноНожка
ХаДиДиШь• 25 февраля 2025
Ответ дляПушкининиана
Ну, то ще навчиться. І будуть вже кращі результати. Це нормально, робити фото і порівнюватися вчитись на помилках
ДлинноНожка• 25 февраля 2025
Ответ дляХаДиДиШь
Потому что автор не спросила как вам мой домашний маникюр, а сколько бы заплатили и начала говорить о стоимости материалов. А вы тут непонятно, что и кому доказываете, когда все очевидно.
ДлинноНожка• 25 февраля 2025
Ответ дляХаДиДиШь
Не нормально брать за это деньги и хватит уже впаривать всем идею платы за косяки.
ХаДиДиШь• 25 февраля 2025
Ответ дляДлинноНожка
Я нічого нікому не доводжу, я пишу свою думку і не маю намірів обісрати автор, чого не скажеш про вас і ще пару людей. Чи те,що матеріали коштують грошей для вас новина? Навчиться ще дівчина
Пушкининиана• 25 февраля 2025
Ответ дляХаДиДиШь
Ні, ви саме доводите. Навчиться - тоді нехай і питає за ціну.
ДлинноНожка• 25 февраля 2025
Ответ дляХаДиДиШь
Нет, а для вас новость, что когда вы практикуетесь вы ДА тратите материалы. Это и есть часть обучения и бюджета на него.
Или может быть вам школа компенсировала деньги на фломастеры, пластилин, клей пва? Или у нас за учебники не платят?
ХаДиДиШь• 25 февраля 2025
Ответ дляПушкининиана
Удалено администрацией...
ХаДиДиШь• 25 февраля 2025
Ответ дляДлинноНожка
Удалено администрацией...
ДлинноНожка• 25 февраля 2025
Ответ дляХаДиДиШь
Удалено администрацией...
Нет, вы как раз методично доказывает что за это надо платить. Потому что материалы дорогие...
ДлинноНожка• 25 февраля 2025
Ответ дляХаДиДиШь
Удалено администрацией...
Вы зато сама приятность)
ХаДиДиШь• 25 февраля 2025
Ответ дляДлинноНожка
Я про матеріали згадала лише один раз. Відфільтруйте відповіді, чи що
ХаДиДиШь• 25 февраля 2025
Ответ дляДлинноНожка
Вы зато сама приятность)
Нікому не хамлю і не засираю автора. Можна й спокійніше написати, що так, треба повчитись, а тоді вже робити за гроші. Але ж простіше накинутись із жовчу, еге ж?
Пушкининиана• 25 февраля 2025
Ответ дляХаДиДиШь
Удалено администрацией...
Ні, ви доводите. Відкрийте словник, якщо не знаєте значення слів. І тон тут ваш ні до чого. Хто завгодно має право спитати що завгодно. Хто завгодно має право відповісти що завгодно. Авторка скористалася своїм правом, ми своїм. Одна ви тут всім заперечуєте (звісно ж, спокійним тоном). Клімактеричка - це ж ви про себе?
ДлинноНожка• 25 февраля 2025
Ответ дляХаДиДиШь
Так я и написала, на что вы мне первая начали комментировать, что можно было бы заплатить. Или уже забыли? А теперь перевод стрелочек, не надо тут притворяться белой и пушистой)
ХаДиДиШь• 25 февраля 2025
Ответ дляПушкининиана
Мені до клімаксу далеко,ну за віком так точно
ДлинноНожка• 25 февраля 2025
Ответ дляПушкининиана
Ага, не хамит, вся такая приятная))
ХаДиДиШь• 26 февраля 2025
Ответ дляДлинноНожка
Ви перша мені стали писати, відфільтруйте свої відповіді