Viktoriia2024• Изменено 26 февраля 2025

Зеленський скоро зустрінеться з Трампом

Я сьогодні задаюсь питанням : невже реально наші українці такі не розумні ? Чому багато хто хоче продовження війни ? Трамп був останньою надією на припинення , нехай хоч на не дуже гарних умовах ( всеодно вже кращих не буде )
Якщо Трамп не закінчить війну , то Європа буде підбурювати на продовження , бо чомусь їм це вигідно ..Боже , що вони зробили з України ((
автор Viktoriia2024 • 26 февраля 2025
Ответ дляdiana32
Ооо, понеслась методичка, украинцев нигде не любят
Люблять ?
LudaSHS• 26 февраля 2025
Ответ дляViktoriia2024
З вами діалог завершено, ви не відповіли ні на жодне моє запитання , я на таких людей не витрачаю час , гарного дня 🫶
Ви вже цими численними дописами на все відповіли і навіть більше.
Ви не знаєте.
Ви не можете в уяві припустити що трамп спаситель -неправий, що він діє так по угоді по надрам і примушує Україну. Що Україна жертва.
А щоб Трамп був в полі зору укр дипломатії і якось діалогу з Сша в майбутньому - прийдеться Україні підписати угоду по надрам, підсластити. Якийсь варіант.
Що це , можливо, запустить якусь іншу схему , якісь інші переговори.

Що зараз в в світі дуалістичного мислення бореться дві тези ’’ хочу мир любою ціною’ з ’ ’не віддамо надра України нікому’’. Це в одній голові одночасно. А якось оце треба приводити до тотожного знаменника.
LudaSHS• 26 февраля 2025
Ответ дляOlvia1987
Без понятия. Мне от этих ресурсов не холодно не жарко.Пусть олигархат и приближённые беспокоятся.
Тобто за угоду, бо що американський бізнес, що український - одна і теж?
Ви не згодні з Автором теми, що за надра треба боротися? Бо Зе неправильно, що підпише?
JannyMoney• 26 февраля 2025
Ответ дляЕкатерина27
Украина отказалась от переговоров. Теперь мы подписываем этот кабальный договор и воюем дальше. Девочки, которые верили в скорое окончание, зря вы на меня обижались и банили. Я же говорила, что никакого окончания ждать не стоит. До последнего так до последнего. Пацан слов на ветер не бросает. Он не лох. ( если что, это сарказм)
а когда россия предлагала переговоры?
ВЛС• 26 февраля 2025
Ответ дляViktoriia2024
Удалено администрацией...
Скаржусь на вашу тему. Наші чоловіки, брати, батьки тримають оборону три роки +- в межах кордонів, гинуть, скалічені і морально і фізично. І ви тут будете щє тикати хто де стоїть. Пишіть петицію, хай їх знімають з позицій всіх, от тоді ваші гавнофлаги вам будуть у пригоді до самого Чопу. Скарга
Фрау Донна Роза• 26 февраля 2025
Наш любимый президент!!! Выберу его еще раз 10! Нет ему замены, он на своем месте
NYC• 26 февраля 2025
Ответ дляЕкатерина27
Это официальная информация?
JannyMoney• 26 февраля 2025
Ответ дляФрау Донна Роза
это по закону невозможно. Количество сроков президента ограничено
автор Viktoriia2024 • 26 февраля 2025
Ответ дляJannyMoney
Нічого страшного , якщо війна ще буде десятиліття
Olivia -8871• 26 февраля 2025
Ответ дляNatal_ka91
Треба було думати в 2022 році. Тепер маємо що маємо, правнуки будуть віддавати борги, якщо збережемо незалежність
Треба було думати в 2014
Фрау Донна Роза• 26 февраля 2025
Ответ дляJannyMoney
Мы напишем петицию на довiчне!! Без него Украины не будет! Гуртуймося навколо нього!
JannyMoney• 26 февраля 2025
Ответ дляViktoriia2024
тогда выборов не будет. десять раз всё равно не получится
JannyMoney• 26 февраля 2025
Ответ дляФрау Донна Роза
давайте) вы напишите.
автор Viktoriia2024 • 26 февраля 2025
Ответ дляJannyMoney
Ну в цьому ви праві
Olvia1987• 26 февраля 2025
Ответ дляФрау Донна Роза
Ваш любимый президент решил вас не беспокоить походами на избирательный участок и решил остаться бессрочно
Olga_72• 26 февраля 2025
Ответ дляViktoriia2024
Бо як адекватні люди пояснювали що США воює з Росією руками українців , то тут писали що це російська методичка , а тепер питаєте ?
Кажете ху.ло воює з Америкою? До аляски з рашки можна перепливти вплав. Чому там не воюють?
Фрау Донна Роза• 26 февраля 2025
Ответ дляOlvia1987
Слава Зеленскому!!! Ура трижды! Пойду помолюсь за него и иконку вышью золотой нитью
автор Viktoriia2024 • 26 февраля 2025
Ответ дляOlga_72
А нащо нищити свої землі ? Ви смішна , кому це треба
Зараз і Європа це робить у своїх інтересах
Star39• 26 февраля 2025
Ответ дляViktoriia2024
Вони у сильній позиції , це все повинен був робити наш президент , якби хотів би щоб ще хоч щось залишилось від країни
Причем еще весной 2022 года
Екатерина27• 26 февраля 2025
Ответ дляNYC
Это официальная информация?
Это актуальная информация. А что касается официальной, то напомню, что отказ от переговоров у нас на законодательном уровне утвержден.
Olenenka_Ter• 26 февраля 2025
❗️Тендери на відновлення України будуть оголошувати вже в травні, Київ передав Туреччині досьє з проектами для відновлення країни, — газета Türkiye

Сигнал, що війна закінчиться до травня? 🤔

Україна Online | Підписатись
Olvia1987• 26 февраля 2025
Ответ дляФрау Донна Роза
Удалено администрацией...
JannyMoney• 26 февраля 2025
Ответ дляOlivia -8871
Треба було думати в 2014
ну тогда надо было думать в 91, когда расставались с этим чудовищем, оставив его злым и неудовлетворенным.
автор Viktoriia2024 • 26 февраля 2025
Ответ дляOlenenka_Ter

Україна Online | Підписатись
Вже ні ((
NYC• 26 февраля 2025
Ответ дляЕкатерина27
Раше удалось раскачать Украину, чтоб она спрыгнула с переговоров? Не верю, вот не верю
Olvia1987• 26 февраля 2025
Ответ дляOlenenka_Ter

Україна Online | Підписатись
И кто спонсор відновлення?
JannyMoney• 26 февраля 2025
Ответ дляЕкатерина27
когда рашка предлагала переговоры?
автор Viktoriia2024 • 26 февраля 2025
Ответ дляJannyMoney
когда рашка предлагала переговоры?
Ви ніби з іншої планети
Star39• 26 февраля 2025
Ответ дляФрау Донна Роза
Екатерина27• 26 февраля 2025
Ответ дляJannyMoney
когда рашка предлагала переговоры?
На условиях рашки они были готовы переговариваться все эти 3 года.