Я сьогодні задаюсь питанням : невже реально наші українці такі не розумні ? Чому багато хто хоче продовження війни ? Трамп був останньою надією на припинення , нехай хоч на не дуже гарних умовах ( всеодно вже кращих не буде )
Якщо Трамп не закінчить війну , то Європа буде підбурювати на продовження , бо чомусь їм це вигідно ..Боже , що вони зробили з України ((
Ответ дляSeehund
То есть для вас убивать -людей , это норма, главное, что бы позиция сильная была?
Я реаліст , а не казкарка
США вводят программу ’золотой карты’, заявил Трамп. По ней можно будет уехать в Америку и получить гражданство.
Ее будут продавать состоятельным иностранцам за пять миллионов долларов.
«У вас есть грин-карта. Это золотая карта. Мы установим цену на эту карту около 5 миллионов долларов, и это даст вам привилегии грин-карты, плюс это будет путь к гражданству. И богатые люди будут приезжать в нашу страну, покупая эту карту», - заявил президент.
Минфин США уже заявил, что кандидатов на покупку карты будут проверять.
Ответ дляSeehund
То есть вы как реалист одобряете рашку?
Ви як казкарка хоч іноді думаєте що говорите ?
Як можна одобрювати країну яка воює проти тебе
Ответ дляFlower Girl23
Ну так Украина отказывается вести мирные переговоры в любом случае - разве нет?
Є на ці слова Рубіо кучу інших слів посадових осіб. Навіть Трап казав - що готова Україна на перемовини. Переговори йшли і йдуть.
Не має зараз ніякої угоди миру. Все поки триндьож. А ось угода про надра то добре чи погано? Правильно трамп робить? зеля, як підпише і піде на мирову з трампом, правильно робить?
Ответ дляSeehund
Ответьте просто да или нет, без словоблудия.
Звичайно що ні , ви не зрозуміли це з мого коментаря?
Ответ дляLudaSHS
Удалено администрацией...
Ответ дляViktoriia2024
Удалено администрацией...
З чого ви взяли що Україна не хоче миру, це вже якесь...
хотіти миру, припинення бойових дій., і не хотіти повної окупації -це різні речі, тому і потрібні Гегемони світу, вплив, і західна підтримка ( я про міжнародне право, хоча їм підтерлися) - бо на пуйла не має впливу інше. Від України припинення вогню не залежить. Це ж все всім зрозуміло.
А ви на відповіли ні на одне конкретне питання на тій сторінці, тільки наїзд на українців.
Ответ дляLudaSHS
Удалено администрацией...
JannyMoney• 26 февраля 2025
Ответ дляViktoriia2024
Удалено администрацией...
не, давайте вы.
вас раньше спросили. Как вы видите окончание войны если рашка не хочет ее заканчивать?
Ответ дляJannyMoney
не, давайте вы.
Росія як виявляється хоче, питання вичерпано
Ответ дляViktoriia2024
Удалено администрацией...
Яке конкретно питання
Що я хочу миру і тут в Україні багато хто за мир, і що від нас то не залежить, пуйла потрібно іншим зупиняти, фронт не стане сам по собі, а ракети і дрони не перестануть летіть від одних думок українців. це такі речі, що якось невдобно по колу знову писати
Ви ж кажете за трампа? Чого він угоду така по надрам підсунув? Тобто зеля підпише угоду, а трамп не при чому як сторона, яка вимагає це?
Ви проти угоди Трампа?
JannyMoney• 26 февраля 2025
Ответ дляViktoriia2024
так хочет что послала трампа с его предложением прекращения огня. так хочет, что будет воевать ’до достижения всех целей’.
И не уходите от ответа. Каким образом по вашему должна закончиться война?
Ответ дляLudaSHS
Яке конкретно питання
Ви проти угоди Трампа?
Чим іншим ? Вже 3 роки … а тепер США на боці Росії , ви у своєму розумі ? Треба було триматися за трампа … а зараз я проти цієї угоди , звичайно
Ответ дляViktoriia2024
Какие конкретные действия предприняла рашка, что бы показать, что хочет мира? Пригласила представителей Украины за стол переговоров? Имеет черновик мирного договора для обсуждения? Перестала обстреливать украинские города?
Ответ дляJannyMoney
Підписанням мирного договору , а в ідеалі це мав би зробити Зеленський ще в 22 , за це його потрібно судити
Ответ дляLudaSHS
Яке конкретно питання
Ви проти угоди Трампа?
та вона троляка звичайна, в неї всі винні, і Європа і Трамп і Зе, тільки не х..йло.
JannyMoney• 26 февраля 2025
Ответ дляLudaSHS
Жодної прямої відповіді
провокаторша! собрала все спорные высказывания.
Ответ дляViktoriia2024
Як триматися за трампа, якщо ви проти трамповских рішень і угод з трампом?
І як українці малм ото триматися за того трампа? Яким чином?
Так ви проти угоди з трампом? Трамп неправий не то робить?
Ответ дляSeehund
Переговоры нужны нам,а не рашке.
АлександраА• 26 февраля 2025
Ответ дляViktoriia2024
Цікаво. А що ж заважає пуйлу закінчити війну так само, як і почав: безпідставно і суто за власним бажанням. Ну якщо воно в нього є, як ви стверджуєте.
JannyMoney• 26 февраля 2025
Ответ дляOlvia1987
Можно ваш ответ.Что будет делать Украина без западных денег и западного оружия?
а что вас заставляет думать что их не будет?