Viktoriia2024• Изменено 26 февраля 2025

Зеленський скоро зустрінеться з Трампом

Я сьогодні задаюсь питанням : невже реально наші українці такі не розумні ? Чому багато хто хоче продовження війни ? Трамп був останньою надією на припинення , нехай хоч на не дуже гарних умовах ( всеодно вже кращих не буде )
Якщо Трамп не закінчить війну , то Європа буде підбурювати на продовження , бо чомусь їм це вигідно ..Боже , що вони зробили з України ((
Seehund• 26 февраля 2025
Ответ дляOlvia1987
Переговоры нужны нам,а не рашке.
Ну так если рашке они не нужны, их и не будет.
автор Viktoriia2024 • 26 февраля 2025
Ответ дляSeehund
Какие конкретные действия предприняла рашка, что бы показать, что хочет мира? Пригласила представителей Украины за стол переговоров? Имеет черновик мирного договора для обсуждения? Перестала обстреливать украинские города?
Вони у сильній позиції , це все повинен був робити наш президент , якби хотів би щоб ще хоч щось залишилось від країни
Olvia1987• 26 февраля 2025
Ответ дляSeehund
Ну и на этом нам звездец.
JannyMoney• 26 февраля 2025
Ответ дляViktoriia2024
Підписанням мирного договору , а в ідеалі це мав би зробити Зеленський ще в 22 , за це його потрібно судити
супер, ну он сейчас сядет в машину времени, смотается в 2022 и всё подпишет.
Как подписать мд если россия даже переговоры не готова с Украиной вести. С кем будем подписывать?
автор Viktoriia2024 • 26 февраля 2025
Ответ дляLudaSHS
Як триматися за трампа, якщо ви проти трамповских рішень і угод з трампом?
І як українці малм ото триматися за того трампа? Яким чином?
Так ви проти угоди з трампом? Трамп неправий не то робить?
Удалено администрацией...
Seehund• 26 февраля 2025
Ответ дляViktoriia2024
Что все сделать? Как он может повлиять на обстрелы рашки? Рашка с ним отказывается обсуждать что-либо под глупыми предлогами.
JannyMoney• 26 февраля 2025
Ответ дляLudaSHS
ага. и надо было раньше его держаться, хотя он всего месяц как президент
за что там у него надо было подержаться и с какой целью история умалчивает.
автор Viktoriia2024 • 26 февраля 2025
Ответ дляSeehund
Під якими ? Назвіть їх .. це часом не ті , які він сам підписав своєю рукою , коли був не в собі ?
LudaSHS• 26 февраля 2025
Ответ дляOlvia1987
Можно ваш ответ.Что будет делать Украина без западных денег и западного оружия?
Я знаю по оцінкам WSJ на 25 р Україна забезпечена.
Також допускаю проблему з ресурсами рашки, на кінець року, це описано в численних звітах інституту економіки різних джерел. і економічних доповідачів того ж Економіст, тому на кінець року можливе стишення і переговори реально, якщо важелі трампа розтануть як роса на сонці. І допускаю кулуарні перевомини. про умови яких ми не знаємо і для того потрібна та угода по надрам.
Далі місяця прогнозувати не берусь, бо світ змінюється. Тому не знаю, що буде навіть влітку.
Ви за трамповську угоду по надрам ? Чи проти?
Seehund• 26 февраля 2025
Ответ дляViktoriia2024
Читайте , я не имею желания вас просвещать.))
JannyMoney• 26 февраля 2025
Ответ дляViktoriia2024
Удалено администрацией...
вы так выглядели уже с первого поста.
и оскорбление участников темы чтобы отвлечь от вашей неспособности логично и последовательно аргументировать вас не спасет.
LudaSHS• 26 февраля 2025
Ответ дляViktoriia2024
Така віра в Зелю до сих пір з вашого голосування ? І небо розведе руками
автор Viktoriia2024 • 26 февраля 2025
Ответ дляJannyMoney
вы так выглядели уже с первого поста.
Від чого ?😂
LudaSHS• 26 февраля 2025
Ответ дляViktoriia2024
Удалено администрацией...
Я вас не провокую, я веду діалог на основі ваших стверджень.
А питаю вашу позицію, ви третю сторінку зʼїзжаєте
автор Viktoriia2024 • 26 февраля 2025
Ответ дляLudaSHS
Удалено администрацией...
JannyMoney• 26 февраля 2025
Ответ дляViktoriia2024
Від чого ?😂
Удалено администрацией...
LudaSHS• 26 февраля 2025
Ответ дляViktoriia2024
Удалено администрацией...
Замість відповіді на питання ОЦЕ?

Повторю на основі вашого посту

’Як триматися за Трампа, якщо ви проти трамповских рішень і угод з Трампом?
І як українці мали ото триматися за того трампа? Яким чином?
Так ви проти угоди з трампом? Трамп неправий, не то робить? ’’
Olvia1987• 26 февраля 2025
Ответ дляLudaSHS
Как я могу быть против политики президента Украины,вы что?И да,долгосрочное планирование предполагает все варианты развития событий,в том числе и самый худший.Вот если самый худший,что делать украинцам?Что касается ресурсов рашки,в условиях когда США фактически на их стороне,насмешили.
автор Viktoriia2024 • 26 февраля 2025
Ответ дляJannyMoney
Удалено администрацией...
LudaSHS• 26 февраля 2025
Ответ дляOlvia1987
Я розумію про гірший. Але поки він не є першим і єдиним.
Щодо угоди по надрам конкретніше, ви за ? Це як прояв миру?
автор Viktoriia2024 • 26 февраля 2025
Ответ дляLudaSHS
Замість відповіді на питання ОЦЕ?

Повторю на основі вашого посту

З вами діалог завершено, ви не відповіли ні на жодне моє запитання , я на таких людей не витрачаю час , гарного дня 🫶
JannyMoney• 26 февраля 2025
Ответ дляViktoriia2024
Удалено администрацией...
спасибо. обязательно. Дадите пару уроков как уходить от ответов? Оскорблять собеседников, менять тему. Что еще?
Так как будем подписывать мд? сами с собой?
АлександраА• 26 февраля 2025
Ответ дляViktoriia2024
Удалено администрацией...
Яке питання вирішити? На Порадниці учасниці форуму мають вирішити питання мд? Серйозно?
Пораду можу дати: не давати оцінок тій чи іншій угоді, не вивчивши її на власні очі детально і дослівно, включаючи те, що написано дрібним шрифтом.
Екатерина27• 26 февраля 2025
Украина отказалась от переговоров. Теперь мы подписываем этот кабальный договор и воюем дальше. Девочки, которые верили в скорое окончание, зря вы на меня обижались и банили. Я же говорила, что никакого окончания ждать не стоит. До последнего так до последнего. Пацан слов на ветер не бросает. Он не лох. ( если что, это сарказм)
Olvia1987• 26 февраля 2025
Ответ дляLudaSHS
Без понятия. Мне от этих ресурсов не холодно не жарко.Пусть олигархат и приближённые беспокоятся.
diana32• 26 февраля 2025
Ответ дляViktoriia2024
Удалено администрацией...
Ооо, понеслась методичка, украинцев нигде не любят
Nathalie27• 26 февраля 2025
Ответ дляViktoriia2024
США мають вплив на Росію ну і Китай , точно не Європа
Воно й видно. Вже четвертий рік «впливають» на росію
In limbo• 26 февраля 2025
Ответ дляViktoriia2024
Вас ніде Трамп не покусав? Стіна «води», жодної відповіді, 0 відповідальності та компетентності, образи та перехід на особистості, шаблонні відповіді по методиці раша тудей.
автор Viktoriia2024 • 26 февраля 2025
Ответ дляIn limbo
А чому не Путін ? Ваше улюблене , все що відрізняєте від вашої думки
In limbo• 26 февраля 2025
Ответ дляViktoriia2024
Не бачу суттєвої різниці між ними.