Мудрецыха мира• 26 февраля в 15:12
Додала палітру сумочки
Ось такі є варіанти, дівчата, є в мене така проблема, довго не можу визначитись. Чорні сумки є, червона є, світлих немає. Проблема в тому, що важко уявити з палітри як вони будуть виглядати в житті, акцентну скоріше не хочу, а щось більш базове, тільки не чорна чи біла
Що б Ви обрали? До блакитних, рожевих, бежевих і білих кольорів гардеробу, чорних суконь, джинси темні/блакитні, сорочки також світлі
Буду дуже вдячна, якщо порадите на що звернути увагу, я вже заплуталась
Мудрецыха мира
• 26 февраля в 15:16
Ответ дляПацаааааааан
А фото сумочки?
Не хочу кидати, бо зараз почнуть її критикувати і акцент зміститься з кольору на її форму/розмір 😂
празники не помню• 26 февраля в 15:25
Цвет lion - это вот под все
Бургунди красивый цвет но на холодное время года
Тільки не про гроші• 26 февраля в 15:29
Советчица Года• 26 февраля в 15:33
Якщо б ви показали фото сумки, то можна б було щось думати.
Я замовляла собі сумку із шкіри нашого укр. виробника. То можна було скласти як конструктор цю сумку, поєднавши декілька відтінків шкіри. Я замовила однотон, колір - шоколад.
В на літо хочу ще одну, поєднати беж та голубий.
празники не помню• 26 февраля в 15:36
Ответ дляСоветчица Года
Покажіть де таке роблять
Директор Пляжу• 26 февраля в 15:36
Ответ дляСоветчица Года
а що за бренд?
Мудрецыха мира
• 26 февраля в 15:36
Ответ дляСоветчица Года
Добре, ось така
Olenka_bum• 26 февраля в 15:39
Ответ дляМудрецыха мира
Добре, ось така
А колір фурнітури можна також замовити? Бо жовтий не підходить під деякі кольори шкіри
ЯниЯ• 26 февраля в 15:40
Ответ дляМудрецыха мира
Добре, ось така
Если цепочка и замок золотистого цвета ,то подбирайте теплые оттенки для сумки
Поумничка• 26 февраля в 15:40
Ответ дляМудрецыха мира
А где будете заказывать?
Я тоже в поиске сумки
Поумничка• 26 февраля в 15:41
Ответ дляСоветчица Года
А дайте место, где заказывали, пжлста!
Мудрецыха мира
• 26 февраля в 15:43
Ответ дляЯниЯ
Можна на вибір, срібну або золоту)
Мудрецыха мира
• 26 февраля в 15:43
Ответ дляOlenka_bum
Так, можна обрати, не обовʼязково золотиста
Поумничка• 26 февраля в 15:44
Ответ дляМудрецыха мира
Добре, ось така
Мда.... Вот как поддерживать отечественного производителя с такими то ценами?....
Инфотуфелька• 26 февраля в 15:47
Ответ дляПоумничка
А де Ви ціну побачили?
Поумничка• 26 февраля в 15:48
Ответ дляИнфотуфелька
А де Ви ціну побачили?
Поиск по фото, выдает магазин, там цены
Цукрові вишні• 26 февраля в 15:53
Ответ дляМудрецыха мира
Добре, ось така
Я не критикую. В мене просто питання де ви носите телефон, ключі, серветки, дзеркальце, помаду? Ну ок, помаду, жуйку, ключі, можна покласти в цю сумочку, а телефон?
Мексиканочка• 26 февраля в 15:54
Милые проблемы) классика главное, чтоб была. Которая подо все идет. По цветам имею ввиду