короткопамятна• 26 февраля 2025

Допомогу Україні припинено- Трамп

Президент США Дональд Трамп заявив, що Штати зупинили військову допомогу Україні, допоки не буде мирної угоди з рф.

Про це пише Fox News,

При цьому він наголосив, що в України на цей час є запаси озброєння, аби продовжувати бойові дії.
Сталося те, чого так всі боялися....
_Злата Ibra_• 26 февраля 2025
Ответ дляФайно Замало
Кто-то ждал другого от друга xуйла?
Советчицы
_Злата Ibra_• 26 февраля 2025
Ответ дляbegovelik
Діє своїми методами для вирішення питання, яке він обіцяв вирішити під час виборів
Он за сутки обещал
KriskaA• 26 февраля 2025
Ответ дляIncol
Голос Америки транслирует заседание с участием американских министров. Трамп сделал несколько заявлений (это не цитаты, а близкий к тексту пересказ):

Путин - очень и очень умный политический деятель, зла Соединенным Штатам он не желает; если он пойдет на уступки, США снимут санкции.

Гарантий безопасности Украина от США не получит, но США не только вернут себе 350 миллиардов, предоставленные ей ранее, но еще и неплохо заработают на Украине.

О НАТО ’Украина должна забыть’ и больше не вспоминать, но Зеленский пусть приезжает в Вашингтон, если хочет.

Единственный смысл существования ЕС с момента его образования - противостояние Штатам, поэтому на днях будут введены 25-процентные пошлины (’не только на автомобили, но вообще на всё’).
Після текста: трамп слєлал нєскалька заявлєній - не читала :)))
Я не реєструю потік маячні з цього брєдогенератора. І читаю тільки підписані документи.
_Злата Ibra_• 26 февраля 2025
Ответ дляЩебетушка
Ні, це ж не тільки зброя на фронт закінчиться, а й ПВО. Тому( скоріше капітуляція або мирні на їх умовах.
Пусть просто остановит путина
KriskaA• 26 февраля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
І ще
https://youtu.be/MqAntxNQSRE?si=tXm3E5Sdc75hp82W
Сука косата....Я не вірю, що вона не розуміла, що за гаспапісят треба платити незалежністю !
Мама Никитки-2• 26 февраля 2025
Ответ дляIncol

На сплави, алюміній і інший метал мито вже діє для ЄС
А взагалі Трамп це найуспішніший проект кацапів за останні 100 років.
lilu1990• 26 февраля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
В політиці немає постій6их союзників. Є ситуативні. На сьогодні більшість країн таки підтримують Україну. Навіть в тих же штатах більшість за Україну.
Та пофіг хто там нас підтримує. Не їм же воювати. Всі хочуть підтримувати з дивина і воювати дистанційно з пляжів малібу
KriskaA• 26 февраля 2025
Ответ для_Злата Ibra_
Он за сутки обещал
Божечки, є ще люди, що вірять передвиборчій брехні
KriskaA• 26 февраля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Скупай всю шваль підряд - рано чи пізно купиш президента США. це ж кацапи його з банкрутств витягали в 80-х....
_Злата Ibra_• 26 февраля 2025
Ответ дляKriskaA
Советчицы верили и доказывали, что так будет))
Мама Никитки-2• 26 февраля 2025
Ответ дляKriskaA
Все вона знала. Статки на ньому заробила. Обізнана більше ніж бойко з ко.
KriskaA• 26 февраля 2025
Ответ для_Злата Ibra_
Ржу :) ну, розумововідсталі може й вірили...
KriskaA• 26 февраля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Вона з 1995-го вилизувала Газпрьому - ще Рему Вяхірєву !
Incol• 26 февраля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Мда , а як же вікова холодна війна між США та рашею, зла США нє жєлает - все, занавіс, особливо після тексту, що Україна не отримає ніяких гарантій.
_Злата Ibra_• 26 февраля 2025
Ответ дляKriskaA
Ну так))
Мама Никитки-2• 26 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Шо пропонуєте? Погодитись на умови хуйла. Як мімімум віддати Херсонську, Запорізьку, Луганську та Донецьку області повністю?
lilu1990• 26 февраля 2025
Найдальновиднішим в усій цій історії поки що лишається на мою думку Лукашенко

І путіну лапшить, і всьому світу, втіхаря перешіптуючись з Китаєм. І вівці цілі...
KriskaA• 26 февраля 2025
Ответ дляIncol
Вже все ок - вже хуйло з США розробляють кацапські нафту і мінерали :) Кацаповата в прострації - вона не встигає змінювати орієнтацію: тільки но МИ ФАЮЄМ С МІРАВИМ ЗЛОМ - С США !!!! І тут вже: трампончік, а ну ходи сюди, навіщо тобі та Україна - у нас припасів в десятки разів більше !
_Злата Ibra_• 26 февраля 2025
Ответ дляСвекруня
Лично я рада. Надеюсь что-то начнет меняться в сторону мира. ИМХО
А вы з какого города
KriskaA• 26 февраля 2025
Ответ дляlilu1990

І економіка в жопі і країни немає.
Incol• 26 февраля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Нажаль так, зараз знімуть руками Трампа всі санкції і все у них прекрасно. Господи, хто ці люди, які обрали таке гівно, який % там голосів був.
lilu1990• 26 февраля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Та ми це не вирішуєм. Якщо дорогі партнери не дадуть нам зброю. Ми просто іграшка в їх руках
Мама Никитки-2• 26 февраля 2025
Ответ дляKriskaA
Ви забули шо тут влітку і в осені робилось?
Я думаю поклоніння трампу переплюнуло загальний рейтинг людськи ( в 22 р) і Залужного.
Оно і щас вірять в більшості.
lilu1990• 26 февраля 2025
Ответ дляKriskaA
І економіка в жопі і країни немає.
Не те шо в жопі, але хоть все ціле
_Злата Ibra_• 26 февраля 2025
Ответ дляПочтальЁнша
Интересно, патриоты, которые сидят в Америке и учат не выехавших жизни, гордо поднимутся с теплых диванов и в протест решению рыжего, уедут из страны?
Это так же как киевлянки уверены ,что киев не загребут, не тронут, и спокойны. А остальные как-то и в оккупации поживут. Ну поживут, если фильтрацию пройдут. Киев останется в Украине и это самое важное. Западная Украина и Киев. Поэтому люди из этих областей спокойны
KriskaA• 26 февраля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Оно і щас вірять в більшості.
пам´ятаю... сприймала це як ’ексцес надії’ - людям потрібно на щось сподіватися...Навіть коли руде хуйло каже прямим текстом: ’ми в гробу бачили Україні і не дамо ні цента’ - деякі з піною на пиці...
Color never seen before• 26 февраля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Оно і щас вірять в більшості.
Так никто не говорил как конкретно трамп закончит войну. Я как раз думала что его подход никому не понравится
_Злата Ibra_• 26 февраля 2025
Ответ дляТатьяна-57fb
я тоже рада очень очень !!! нас все равно не взяли в евросоюз и не возьмут в ближайшее время и в нато тоже нейтральный статус - это не оккупация всей страны , какого черта убивать людей на фронте за другие народы , хватииииит ....мирного неба всем без ракет
А что это значит? Ну да, нас и не думали брать
tanysha777• 26 февраля 2025
Стадо креветок рефлексує
Трамп - фас
Мама Никитки-2• 26 февраля 2025
Ответ дляIncol
Справа в тому, що навіть якщо очільник США повний ідіот, то в нього команда була зі спеціалістів. Почитайте про другий термін Рейгана.
А на сьогодні що очільник, що команда 🤦🏻‍♀️