Карма хамелеона• 26 февраля 2025
Каким заболеванием страдают люди,которые "понюхают пирожок" и плюс 1 кг?
Карма хамелеона
• 26 февраля 2025
Ответ дляЛюблю пиво
а оливьешечки сколько понюхали?
Терпеть не могу.
Шукаю стакан• 26 февраля 2025
Ответ дляА що таке?
Ні,починають їсти нормально і рухатись і о диво, метаболізм працює як треба
Ну я смотрела документалку на нетфликс, там ученые говорят что не восстанавливается. Наверное советчице виднее.
Карма хамелеона
• 26 февраля 2025
Ответ дляБритоножка
Значить, Вам пощастило. Я не сиджу на дієті, а все життя так харчуюся, бо не хочу бути товстою. Без фруктів або дуже мало, без каш, без картоплі, вранці кава і яйце, обід овочева нарізка і риба, вечір 180 гр сиру кисломолочного. Так все життя, інакше набираю.
Може вам треба м´язи наростити?
Карма хамелеона
• 26 февраля 2025
Ответ дляНиф_ниф
Ви ж розумієте, що це нереально? Закони фізики ніхто не відміняв. з 200 ніяк не вийде 1000.
Значииь вода затрималася.
Бритоножка• 26 февраля 2025
Ответ дляКарма хамелеона
Може вам треба м´язи наростити?
Може, нема зараз можливості ходити до залу, тягаю резинки вдома і танцями займаюся вже 20 років.
Ответ дляБритоножка
Ну есть проблемы , если мне надо для здоровья , то да на диете .а обычно ем все , но знаю свою порцию . И что бы реальный + , это уж точно , не и за 1 пирожка или булочки ))) или уж тем более от запаха .просто ем все , но на пол ведра меньше )))
Карма хамелеона
• 26 февраля 2025
Ответ дляШукаю стакан
Ужас,честное слово.Лучше просто с детства/юности не набирать.
Бритоножка• 26 февраля 2025
Ответ дляЛЮБА
У Вас інший метаболізм. І, якщо чесно, булочок мені не хочеться взагалі, я не любитель солодкого, а от мойви смаженої і би навернула, чи картоплі смаженої з грибами. Раз на місяць роблю чітміл, і все.
Рання пташка• 26 февраля 2025
1. Хроби і вік
2. Генетика
3. Сидіння на дієтах. Організм, який голодував , потім кожну калорію в ’закрома’ ховає
2. Генетика
Карма хамелеона
• 26 февраля 2025
Ответ дляБритоножка
Кажуть чим більшем´язів,тим вам вигідніше тому що тіло витрачає енергію навіть у стані спокою.
Да будет так• 26 февраля 2025
Ну я ,если ем больше 1700 калорий в день и так постоянно,то в год набираю примерно 2-4 кг . Это хороший обмен ? А худею ещё быстрее .
Летала_НаМетле• 26 февраля 2025
Ответ дляДідова баба
100%
Метаболизм можно разогнать
Ви про вік забуваєте. Не можливо в 50 мати метаболізм як в 30.
Капитанша• 26 февраля 2025
Ответ дляПроработник
Багато є худих людей з діабетом 2-го типу. Ви ще той знаток
Не так їх вже й багато. А ще 30% людей, яким діагностування діабет 2го типу, насправді мають діабет 1,5го типу.
Летала_НаМетле• 26 февраля 2025
Ответ дляА що таке?
Худі тому і худі, що тазіками не їдять
Є худі, що їдять тазиками. наприклад при ІМТ 17, людина їсть 4000 з щоденними тортиками, майонезними салатами, цукерками, м´ясо 3 рази на день і це ніяк не впливає на вагу. Робота більш сидяча, без спортзала.
оксюморон• 26 февраля 2025
Ответ дляКарма хамелеона
Я теж помітила,що повні люди більш в´ялі,ніж худі.
По-різному буває. Співробітник батька дуже повний і надзвичайно приємний як людина, доброзичливий, говорить спокійно (такі люди мають схильність негативні емоції переживати всередині), а от завідуюча нашою шкільною їдальнею з такою ж комплекцією була настільки темпераментною, що діти її боялися. Це ж людина фізично працювала, цілий день на ногах носилася, додому з роботи пішки ходила, ще й торби з харчами волокла... парадокс
Капитанша• 26 февраля 2025
Ответ дляПроработник
Жіночко, ставити діагноз то не ваше. В мене є декілька знайомих з діабетом 2 типу які завжди були худі
І от у них скоріше за все не діабет 2го типу.
Летала_НаМетле• 26 февраля 2025
Ответ дляНиф_ниф
Вода. Зайшло 2000 вийшло 1000
Ответ дляБритоножка
Метаболизм тут не причем ( а если учесть что мне слегка за 40))),для меня работает только одно правило - надо меньше жрать , можно все , но в небольших порциях ))) вот и все.
Ответ дляБритоножка
Потому что вашему метаболизму давно пришел конец
ГендиреХтор• 26 февраля 2025
Ответ дляКарма хамелеона
Вчера я сьела 200 граммов пирога маком и поправилась на 1 кг
Отекли
Карусель-весель• 26 февраля 2025
С щитовидкой что-то. Но это очень редко. В основном-едят, шо не приколочено , и не замечают этого.
У меня знакомая всё рассказывает, что у неё гормоны. Мы как-то встретились на празднике и она, незаметно для себя, втопила кофе со сливками, несколько разных тортиков порционных и домой почти целый торт взяла.
Ниф_ниф• 26 февраля 2025
Ответ дляКарма хамелеона
Значииь вода затрималася.
Ну так вода ж, а не пиріг! Набряк має бути тоді.
Карма хамелеона
• 26 февраля 2025
Ответ дляНиф_ниф
Так,згодна.Але я його їла у першій половині дня.
Карма хамелеона
• 26 февраля 2025
Ответ дляоксюморон
Ну буває й таке.
Карма хамелеона
• 26 февраля 2025
Ответ дляЛетала_НаМетле
Пощастило.
ТигрЛьвович• 26 февраля 2025
Ответ дляДобрая свекровь
Они не записывают свои понюханные пирожки в fat secret, а то бы очень удивились
Браво! Чистая правда.
Мстящий за Зайца• 26 февраля 2025
В последние мес, набрав +3 кг, я тоже думала, что нюхала пирожки, стала снижать кол-во - вес практически не уходит +200-400 г, которые через день возвращаются. В итоге села и начала считать, что ем. Оказалось, пирожки не только нюхались, но и тайно съедались )
Бритоножка• 26 февраля 2025
Ответ дляWomAnn
Мабуть, але незрозуміла причина, бо так було з дитинства. Може це вроджене.
Карма хамелеона
• 26 февраля 2025
Ответ дляМстящий за Зайца
Не знаю,как у вас,у меня такого нет.Если я сьем пирожок,я понимаю,что это плюс 400 калорий дополнительно мне в рацион.А этот один пирожок калориями прям как полноценный обед.