Карма хамелеона• 26 февраля 2025

Каким заболеванием страдают люди,которые "понюхают пирожок" и плюс 1 кг?

Сиджу тихенько• 28 февраля 2025
Ответ дляЛетала_НаМетле
Знайдіть мені фото 80 річного дідуся з м´язами як у Шварца в його 40 років.
мязи как у Шварца это скорее аномалия чем норма
и как мы уже перескочили на стариков если говорили о людях 30-50 лет? в этом возрасте не только можно но и нкжно поддерживать мышцы в тонусе
Сиджу тихенько• 28 февраля 2025
Ответ дляЛетала_НаМетле
Нічого собі ви рахуєте!!!! макарони 200 це 260 ккал, курка в соусі 200 це 240 ккал , всього 500 ккал, а ви рахуете замість цього карбонару 1112 ккал. І одразу замість 1800 у вас 2200. ви той ще математик.
рахую не я а програма
я рахувала неточно а просто як приклад того шо це все містить калорії
звідки ви знаєте які вершки і яку курку і в якій кількості використовувала автор?
Сиджу тихенько• 28 февраля 2025
Ответ дляЛетала_НаМетле
Гормонотерапія впливає на засвоювання калорій, та приліпання їх до тіла.
ні
на це впливають закони фізики
автор Карма хамелеона • 28 февраля 2025
Ответ дляСиджу тихенько
ні
на це впливають закони фізики
Особливо на тих,хто ніяк не може набрати вагу
Карусель-весель• 28 февраля 2025
Ответ дляКарма хамелеона
А она что,сама не понимает,что булки и кола - это не листья салата?Она ещё подросток,что так наивно рассуждает что-ли?
Нет, старше меня. Начинаю ей что-то говорить, то начинаем ругаться
автор Карма хамелеона • 28 февраля 2025
Ответ дляКарусель-весель
Та ладно,ну пусть тогда ест что хочет и сколько хочет.Может она не готова морально держать себя в форме.
Летала_НаМетле• 28 февраля 2025
Ответ дляСиджу тихенько
ні
на це впливають закони фізики
Ви хотіли написати хімії? Бо Обмін речовин це суто хімічний процес, а не фізичний.
Летала_НаМетле• 28 февраля 2025
Ответ дляСиджу тихенько
рахую не я а програма
Коли до програми дістаються безгамотні люди, з цього нічого гарного не виходить. Поперше карбонара теж приблизно 240 ккал за 100г. В рецепті карбонари та макаронів в вершковому соусі складно щось зробити щоб калорійність була 280, це мабудь карбонара з салом, а не з філе курки що писала порадниця. По-друге я уявити не можу людину, що зїсть 400г пасти де тільки жир та сало. Звичайна порція карбонари, або макарон з куркою 200-250г.
А сирники зазвичай готуються з нежирного сира, бо з жирного вони розтікуться і стануть оладками.
Я рахую не готові блюда, а складові блюда, то такої дурні як ваш калькулятор в мене ніколи не виходило.
автор Карма хамелеона • 28 февраля 2025
Ответ дляЛетала_НаМетле
Я теж не розумію чому все таке калорійне у ФетСікрет.Хоч голодуй(
Сиджу тихенько• 28 февраля 2025
Ответ дляЛетала_НаМетле
боже вам би тільки когось обісрати вибачте
карбонара це і є паста з беконом в тому числі
сирники нормальні з жирного сиру
ще раз кпжу ми не знаємо який був рецепт макарон автора
чи сирників
трй допис з калоріями мав швидше жартівливий характер
я просто автору того поста хотіла показати що в її їжі є калорії
смисла з вами сперечатисяине бачу
одягайте корону самої вумної і гордіться таким величезним досягненням в житті
Сиджу тихенько• 28 февраля 2025
Ответ дляЛетала_НаМетле
закон фізики - енергія з нізвідки не з´являється і в нікуди не зникає)
і це жарт, не душніть будь ласка у відповідь на цей пост
навіть якщо ви вчителька хімії
Летала_НаМетле• 01 марта 2025
Ответ дляСиджу тихенько
сирники нормальні з жирного сиру
чи сирників
смисла з вами сперечатисяине бачу
Маніпуляцію називати жартом. Ви виступили як експерт і всіх навчали. А реально ні читати текст який ви розкритикували, ні рахувати, ні користуватись програмами ви не вмієте. Менше пишіть про те що не знаєте, не будуть тошнить у відповідь.
автор Карма хамелеона • 01 марта 2025
Ответ дляСиджу тихенько
сирники нормальні з жирного сиру
чи сирників
смисла з вами сперечатисяине бачу
Так,ви праві.Не варто так уже прям сильно перейматися цією темою,а якщо хочеться - просто піти і поїсти.
Сиджу тихенько• 01 марта 2025
Ответ дляЛетала_НаМетле
ви дуже правильно назвали те що робите
тошніьь далі
Летала_НаМетле• 01 марта 2025
Ответ дляСиджу тихенько
ви дуже правильно назвали те що робите
тошніьь далі
Заради вас буду продовжувати тошнити, щоб більше не маніпулювали.