Детские_Будут?• 26 февраля в 21:34

Хто хоче схуднути до літа...інструкція

Поділюсь тим, що перевірила на собі й завдяки чому скинула вже 19 кг)
Мені допомогла тренер по стрункості, всього декількома порадами.
1. Переглянути свій режим дня. Якщо у вас багато вільного часу-ви будете розважати себе їжею й отримувати з неї емоції. Саме так було в мене, хоча я й намагалась це підсвідомо ховати. Найкраще-введіть в свій щоденний режим дві нові звички. Одна - мало, три - важко, дві - ідеально. Я обрала пілатес по Ютубу ( різні відео), але він має тривати хоча б 45-50 хв. Також - обрала вивчення графічного дизайну.
ЩОДНЯ почала це робити. Не важливо - пмс, нема настрою, стомилась, погані новини - я це роблю. Зранку перед роботою - тренування, ввечері - навчання. Я працюю 3 через 3, якщо вдома - так само. Жодних днів-виключень. І виявилось, КОНТРОЛЬ себе та виконання цих звичок дуже класно відволікає від роздумів-а що поїсти, що приготувати, а може зготувати якусь хитро придуману страву чи замовити піцу, бо скучно й тд.
2. Їсти гречку, кіноа або сочевицю+білок ( курка, індичка, яйця, кролик, тунець, щось морське) в кожному прийомі їжі. От це має бути щоразу на тарілці, без виключень. Плюс додавати що хочеться - чи салатик, чи овочі чи зелень чи що любите. Теж, це теж дуже добре працює для покращення фігури, здоровʼя та відбиває тягу до чіпсів, солоденького й тд. Також - виключити всю молочку. Ніякої користі чи кальцію вона вам не дає, лише підриває здоровʼя(
3. Працювати з тазостегновими суглобами. Ні, не сідати з ходу на шпагат, не купувати курс "на шпагат за 10 днів", це лише нашкодить непідготовленому тілу. А поступово, хоча б по 15 хв в день робити вправи на ці суглоби, без надриву та без шалених розтяжок. Через пару тижнів ви помітите, як ненависні вушка на стегнах почнуть танути. Вправи можна знайти теж на ютуб, я пробувала багато, поки не знайшла, що подобається саме мені.
Тож-хто теж стомився від обмежень та зривів - спробуйте метод звичок)
Птица секретарь• 26 февраля в 22:11
Дурню я без молочка жить не можу, гівно поради
Аноним_1857• 26 февраля в 22:13
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Какой именно зефир ели?
Сначала из Сильпо их производства, потом сама стала делать (на альбумине)
Аноним_1857• 26 февраля в 22:15
Ответ дляГлаза_в_3_карата
О, меня сейчас прихватило тоже. Что вы пили из лекарств?
Кроме Креона и травок (сборы для поджелудочной) ничего. Врач сказал, что диета это 90% успеха в лечении, я ответственно ее придерживалась)
Майструю крила• 26 февраля в 22:28
Ответ дляПтица секретарь
Це зараз модно. Азіати не перетравлюють молочку, і від них пішла ота пошесть відмовлятися від неї, хоча у нас всі віками вживали молочне. Останнім часом вже і кисломолочне відміняють, кефір шкідливий їм. Як кажуть, змусь дурня Богові молитися...
Хвігура мічти• 26 февраля в 23:03
Ответ дляМайструю крила
А чому тоді всі роли із крем сиром роблять?
Майструю крила• 26 февраля в 23:05
Ответ дляХвігура мічти
Філадельфію? Це американці вигадали.
Глаза_в_3_карата• 26 февраля в 23:29
Ответ дляАноним_1857
Сейчас нормально уже можете есть?
Аноним_1857• 26 февраля в 23:35
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Сейчас нормально уже можете есть?
Да, уже все ок, можно есть все дозированно, но я привыкла уже к своему рациону, добавила разве что мясо гриль, сухофрукты и свежие фрукты/ягоды. Ну и запекаю чаще, чем на пару. Но жира по прежнему минимум
Глаза_в_3_карата• 26 февраля в 23:40
Ответ дляАноним_1857
Спасибо за ответы
Ms. Доброта• 27 февраля в 11:18
Виключити всю молочку: не подобається ця порада.