Куда_бежать• 26 февраля в 20:01
Схудла на 10+ кг за 3 місяці. Можливо комусь підійде мій метод
Багато разів намагалася схуднути і сходила з дистанції саме через те що мені було складно суворо притримуватися кимось складених раціонів. Або коли просто рахувала калорії то задовбувало важити кожен прийом їжі всі складові .
То ж я звернулася до gpt чату і це спрацювало . Їла 1400 ккал на день. Я просила його скласти мені салат на 1400 ккал з заданими параметрами вмісту БЖВ. Він мені пропонував чіткий рецепт з грамовками . Я його робила і ділила на 3 частини і їла протягом дня . Він ідеально збалансований по всім нутріціентам. Або вказувала свої побажання чи вже якісь наявні продукти ( скажімо філе курки, чи там варений рис, чи макарони твердих сортів). Або якщо хотіла зʼїсти щось інше то віднімала від денної калорійності скажімо той кусок торта що я мусила 🤣зʼїсти і він мені рахував салат на 1000 калорій наприклад .
Сподіваюсь зрозуміло написала. Це дуже спростило мені процес .
Знаю що таке не всім підійде , але ледачим як я , може зайти. Це доволі зручно і денна порція вже збалансована по КБЖУ , не треба самій нічого підбирати.
А, ще був фітнес 45 хв на день і 10000 кроків в любу погоду .
Фото до і після не буде бо зараз почнеться : занадто худа, ви все одно товста, ноги закороткі, цицьки замалі , попа квадратна, колір волосся не личить 🤣 Головне що я результатом цілком задоволена .
Попихтю та й годі• 26 февраля в 20:03
Напишите еще через несколько месяцев, когда выйдете из низкого каллоража.
Куда_бежать
• 26 февраля в 20:06
Ответ дляНетутешня
Вы умничка. Я б послала.
Але ж виправлення вірне. Людина мені допомогла говорити правильно .
КонхфЭдкаТузик• 26 февраля в 20:06
Ответ дляПеремелица
Ну вот, вы отобрали хлеб у нутрициологов и диетологов
Чат джпт у многих хлеб отбирает 😁
Ковбой Хагис• 26 февраля в 20:07
У меня тоже за три месяца 12 кг. И вот уже месяц вес стоит на месте. Не знаю, что делать.
Каркуша Клара• 26 февраля в 20:07
Ответ дляПопихтю та й годі
Я худела на 1000-1300. Сейчас ем 1600-1700. Не поправляюсь.
Забрала і не сказала• 26 февраля в 20:08
Ответ длябЭйбА
Погода не «люба», а будь-яка.
Жінка-філологиня зайшла в чат.
Аноним НаВсеГда• 26 февраля в 20:08
Молодець автор! Я на днях теж помучила джпт чат, написала які продукти не їсть моя дитина, написала склад сім´ї і попросила на тиждень скласти меню з рецептами приготування, щоб було ПП і кбжу , ну і тд. Одним словом щоб корисно. Дала йому чіткі вказівки. Ще й написала що вранці готовка не повинна займати більше 15 хв. І він чудесне меню мені склав на всю сім´ю! Розумію що не для цього його створили, але таке життя))) Бо я вже замахалась придумувати....
Вареничніца• 26 февраля в 20:08
Ответ дляКовбой Хагис
А у вас какая методика для похудения?
КонхфЭдкаТузик• 26 февраля в 20:09
Ответ дляКовбой Хагис
Если не секрет с какого веса худели и рост какой?
Куда_бежать
• 26 февраля в 20:09
Ответ дляСяду на шию, дорого!
У вас є домашні ваги ? Як ви це в зважували ?
Так , є кухонні . Вони ж не дорогі .
Ковбой Хагис• 26 февраля в 20:10
Ответ дляВареничніца
А у вас какая методика для похудения?
Дефицит калорий. Завтрак, ужин. Без обеда почти всегда. Калории не считаю, сразу напишу.
Зупка_цем• 26 февраля в 20:10
Это работаем и без gpt. С помощью программ для подсчета калорий. Никогда ничего не взвешивала весами, все на глаз.
Там сразу можно посмотреть БЖУ и понять, что надо добавить в рацион для баланса.
Никогда ничего не выготавливала специально.
Запеченная рыба или курица, салаты, хумус, хлебцы, много зеленого салата и овощи по сезону, творог, сыр, йогурт.
Худела прекрасно. У меня основная проблема заставить себя все это делать, а не с рационом или соотношением КБЖУ.
Ковбой Хагис• 26 февраля в 20:10
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Рост 165, вес был 94
Залізний кіготь• 26 февраля в 20:11
Мені тре 6 скинути(, але я повинна ідмовитися повістю від солодкого бо як наркоман. Де цукерка та і кг🤦♀️
КонхфЭдкаТузик• 26 февраля в 20:11
Ответ дляАноним НаВсеГда
Чому не для цього створили?) якраз для всього 😊
Фізик-ядерщик заочно• 26 февраля в 20:11
Ответ дляНетутешня
Вы умничка. Я б послала.
Человек указал на ошибку, что здесь плохого?
Куда_бежать
• 26 февраля в 20:11
Ответ дляКовбой Хагис
Какой вес был?
66 кг. Зараз 55-56 залежно від циклу. Три місяці стабільний.
Капризуля• 26 февраля в 20:11
А как вы салат сбалансировали железом гемовым ?и какой у вас сейчас феритин и общий белок ?
КонхфЭдкаТузик• 26 февраля в 20:12
Ответ дляКуда_бежать
Какой рост?
Эт вернячОк• 26 февраля в 20:13
я уникаю мучних і солодких продуктів. І також худнула навіть без підрахунку калорій.
Але ж це все ті ж самі обмеження.
Куда_бежать
• 26 февраля в 20:13
Ответ дляДиректриссимо
Ну и в чем разница, если вы все равно все взвешиваете.
Можливо це важко зрозуміти поки не спробуєш. Але воно дійсно простіше бо по-перше ви важите продукти один раз на день а їсте їх весь день. Плюс не ламаєте голову чим добити нестачу білку, всі нутріцієнти підбирає для вас gpt доводячи до ідеалу ))