З царем в голові• 26 февраля в 22:32

Ніч Шиви з 26 на 27 лютого.

Сьогодні магічна ніч.
А ви сформулювали свої запити до Всесвіту, може хтось відсьогодні бере аскезу

Цікаво, чи є тут ті хто як я, вірить в такі дива:)
Кринжова баба• 26 февраля в 22:33
Мой астролог верит !
Я супер-пупер• 26 февраля в 22:35
Это что-то новенькое здесь...
Ну ниче се• 26 февраля в 22:36
Я верю в такое. могли бы подробнее написать?
Аноним_1858• 26 февраля в 22:36
Ответ дляЯ супер-пупер
Это что-то новенькое здесь...
Тарошнуті мають посунутись, прийшли шивануті.
Ніколи не збрешу• 26 февраля в 22:36
Нужно всю ночь медитировать и думать о Боге
Ластовиння• 26 февраля в 22:37
Може і будуть знову ’дива’, пів України вже в червоному, трясьця б.
АнтиТанкист• 26 февраля в 22:37
Автор бистріше розповідайте бо вже спати пора
ТАЗератти• 26 февраля в 22:37
Спасибо, что сказали, я не знала. У меня как раз сегодня день рождения, попробую совместить.
А у нас макарошки• 26 февраля в 22:37
Джйотиш увлекаюсь. О ноче Шивы ничего не знаю. А что за ночь такая?
АнтиТанкист• 26 февраля в 22:40
Ответ дляА у нас макарошки
Штучний інтелект каже що треба сьогодні помитись і помолитись.
Типа перезагрузка перемога світла над темрявою
( Прям як наша паска)
автор З царем в голові • 26 февраля в 22:45
От що вдалось знайти
Я сама вперше сьогодні почула і вирішила повірити в диво та скористатись нагодою

МАХАШИВАРАТРІ 2025 року 26-27 лютого
Махашиваратрі є одним з найбільш значущих свят Індуїзму. Вважається, що Шива є Аді Йогі та Першим Гуру, від якого зародилася йогічна традиція. Положення планет цієї ночі особливе, також це є найтемнішою ніччю року. В цю ніч відчувається потужний природний підйом енергії.
Чотирнадцятий день кожного місяця відомий як Шиваратрі. Серед усіх дванадцяти Шиваратрі, які відбуваються у календарному році, Махашиваратрі, який відбувається у цьому році 26-27 лютого, має найбільше духовне значення. Велика ніч Шиви - це час звільнення від страждань і кайданів розуму. Це чудовий час для саморозвитку та зміни долі.
Не гавкаю- но охраняю• 26 февраля в 22:55
Ответ дляЗ царем в голові
От що вдалось знайти

МАХАШИВАРАТРІ 2025 року 26-27 лютого
Ок, як змінити долю? Загадувати бажання?
автор З царем в голові • 26 февраля в 22:59
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Думаю да, чітко знати чого хочеш.
Подумати, що робить той, хто це має, що він робив щоб мати і робити це ж. Не боятись змін
Чумацький Шлях• 26 февраля в 23:00
Ответ дляТАЗератти
Хух, успела до полуночи
Поздравляю 🥳 счастья вам и мира 💖🥰
Манка Я• 26 февраля в 23:00
Це не наш егрегор, воно не спрацює для нас.
Патика-мотика• 26 февраля в 23:05
Вітаю! Ось, що для себе зберегла, читаю в «Instagram» dr.olga_bark
somaacademy.ua
tereska• 26 февраля в 23:08
Ответ дляПатика-мотика
somaacademy.ua
Пам´ятаю, як ми в дитинстві ставили під ліжко дзеркальце і лили на нього воду. Потім перед сном треба було промовити: Попелюшка прийди і бажання виконай. Ну то ми малі та дурні були, а тут дорослі тьотки, а часи не змінились...
А у нас макарошки• 26 февраля в 23:31
Ответ дляМанка Я
Что такое Эгрегор? Какое-то модное слово которым называют все, что не попадя. Вы у какого астролога прочитали?
Манка Я• 26 февраля в 23:32
Ответ дляА у нас макарошки
Ні у якого. Ви не вшановували Шиву, не молилися йому, не приносили дари, з чого йому допомагати Вам?
А у нас макарошки• 26 февраля в 23:37
Ответ дляМанка Я
Я прокомментировала только употребление Вами слова ’эгрегор’.
Манка Я• 26 февраля в 23:38
Ответ дляА у нас макарошки
Це слово з´явилося в 19 столітті на означення явища, астрологія тут взагалі ні до чого, може, воно і модне, мода це ідіотство.
А у нас макарошки• 26 февраля в 23:41
Ответ дляМанка Я
Значит Вы не в курсу, что блогеры, в частности астрологи, лепят слово ’эгрегор’ куда угодно. Деньги, секс, Боги, удача - много чего называют этим словом. Все что ’ах!’ - эгрегор. Я подумала, что и Вы туда же.
Манка Я• 26 февраля в 23:45
Ответ дляА у нас макарошки
А, та ні)) Я не любитель блогерів слухати.
А у нас макарошки• 26 февраля в 23:58
Ответ дляМанка Я
По поводу того, что Вы написали о Шиве и с чего бы ему помогать мне, я частично согласна. Мне кажется, что на подсознании все-таки большая часть славян - христиане. И если будут сложности, что все-таки куда большее значение будет иметь Бог. Что-то на подсознательном.
А у нас макарошки• 27 февраля в 00:24
Кстати, у индусов онлайн трансляция этого праздника. Большое день https://isha.sadhguru.org/mahashivratri/ru/live-we...