Тобто тепер офіційно можна вбивати людей на кордоні і звинувачувати в цьому шахраїв?
Касабланка8888• 27 февраля 2025
Ответ дляКузякин
Если нелегально пересекают границу? Да.
Удалено администрацией...
Ну так может до кого-то дойдёт, что нельзя просто так бегать через границу, тем более в воюющей стране, где есть ДРГ, СЗЧ (причем не только безобидные ухилянты, которые сбежали по пути на бзвп; и военные, для которых это единственно возможный способ перевода; есть действительно опасные военные преступники с оружием) И никто, не в одной стране мира, даже самой демократичной - в данной ситуации не стал бы разбирать. И тем более делать из этого трагедию и обвинять кого-то, кроме самого «героя.»
Жаль так бездарно отданную жизнь в стране, где сейчас важна каждая - все, что я могу сказать. Но оплакивать и сопереживать сейчас буду другим и других.
Ответ дляhairy
А может до власти вначале дойдет что нельзя просто так забирать свободу передвижения у людей,не?
И на Конституцию болт нельзя класть.
Вы причину путаете со следствием,к сожалению
И на Конституцию болт нельзя класть.
Vlada-Maria• 27 февраля 2025
Ответ дляVikki
и заметьте, не банит эту неадекватку проданную администрация.
Цензура в действии
Два клони gannaspak і doktoral не видалені, незважаючи на звернення користувачів форуму. Просто з них не строчить, натомість створила цей
Vlada-Maria• 27 февраля 2025
Ответ дляalex-3f3c
Короче Путин добился чего хотел, Украина авторитарное государство, по типу Ирана с тистемой принуждения как Северная Корея, все кто тут имел какой-то вес или моральный или материальный - они откровенно уже ненавидят это образование или им глубоко насрать на него
Путін цього добився ще в 2019 році, недарма було всі сили було кинуто, щоб єрмака висадити в крісло гауляйтера України. А 73% зробили це разом, ржучи
Vlada-Maria• 27 февраля 2025
А тут взагалі ’вишенька’: доленосну угоду-продаж не бубочка буде підписувати, не прем´єр Шмигаль, а два цапи-відбувайли)))
Аня+Федя=Данил• 27 февраля 2025
Ответ дляuma
Может полковник таможенной службы так грехи замаливает за свои честную службу на благо собственного кармана.
Серезно?
Где в аппарате?
Она не на таможней стояла,а в кабинете сидела.И за жизнь ни одной взятки не взяла,я бы брала .А она дорожила работой и с семьи не с такими принципами.
Где в аппарате?
Ответ дляVlada-Maria
Вот поэтому у меня все импатии закончились, да все плохо - гибнет куча людей, без домов остаются, теряются большие территории, экономический потенциал, но что поделаешь, почему я должен что-то жертвовать, тем более жизнь если это с пеной у рта поддерживают 73% и ничего не хотят менять, и все это приправлено репрессиями мусорскими и ТЦКшными + воровство, коррупция власти
Ответ дляАня+Федя=Данил
Серезно?
Где в аппарате?
Если с таможенного поста хоть доллар не пройдет всю цепочку едоков, то завтра всех поменяют.
И поверьте, те кто больше всех кричит, что не берет ни копейки и только за соблюдение закона - значит берет больше всех… просто осторожно работает 😂
Ответ дляVikki
Цензура в действии
Напроти, банить тих, хто вказує на цього бота, і видаляє повідомлення із переліком акаунтів. Зрозуміло, що гроші не пахнуть, і їй не безкоштовно тут надано майданчик для роботи, але яке ж це
Ответ дляalex-3f3c
Аналогічно.
Не шкода людей, що все оце підтримують.
За що боролися, як то кажуть.
Не шкода людей, що все оце підтримують.
За що боролися, як то кажуть.
Ответ дляРеверанс
Якщо,білого дня можна ТЦК стріляти в спину чоловіку в Щасливому,то чому дивуватися?
Полювання на людей епохи Зеленського.Дуже дякуємо всім причетним,хто привів оце до влади.
Колись,тільки в фільмах багачі так розважалися,тепер ця розвага стає буденністю.
Я думаю, про цю дичину не один фільм буде знятий згодом... І наші онуки будуть у шоці питати: ’Як? Як же ви терпіли теє все???’
ВишніВишні• 27 февраля 2025
Ответ дляBeile
А видели,как в Харькове парень ехал на велосипеде, и его просто сбили на землю, а потом человек 7 тцкунов окружили и в буса? Это не просто дно. Это трясина...
та да, днями мій рідний брат теж зіткнувся з тцк, 7 чоловік обступили, здорових, озброєних, він теж 1,9 м, перша думка була відбиватися, але передумав, тому двоє заштовхали його в бус і повезли в тцк, вхід на кодовому замку в обидва боки, у дворі купа таких як він, на свій страх і ризик перестрибнув через паркан і побіг, ніхто не чекав такого, він стояв біля свого людолова курив, тому вдалося;
мда, чоловікам зараз заборонено хотіти жити, не уявляю їхній стан, тут і так життя нелегке, а на додачу ще й по вулиці страшно ходити
Ответ дляШеллар
Наступним кроком буде його батьки вибачаються?
А то я до сьогодні під враженням звільненням директора школи за сценку учнів про тцк. До цього таке читала тільки про часи Сталіна, де вчительку посадили за те що бюст вождя не на руках несли, а за мотузки тягли. Декомунізація 2025 набирає обертів.
Її таки звільнили?
Не читала ще цю новину.
lekon-lekon• 27 февраля 2025
Ответ дляШеллар
Вам треба про часи Сталіна ще дізнатись, а не так просто порівняння розкидувати. Те що школярі дискредитували ЗСУ, підігравали кацапській пропаганді в ослабленні мобілізації, то ви проблем не побачили? Не плутайте вседозволенність з демократією.
А про Сталіна можете почитати про ’тройки’, які вирішували сотні тисяч людей без суда, за доносами, якби зараз ті часи, то цих школярів з їх сім´ями вже давно везли в товарняку у Сибір чи Казахстан, а директор та вчитель вже б десь були б розстріляні.
Ответ дляlekon-lekon
Шановна,згадайте проект друга Зеленського Андрія Портнова щодо влаштування фільтр.таборів.Це відкрита інфа.
lekon-lekon• 27 февраля 2025
Ответ дляАноним ФЕЯ
За обновленою статистикою у 23 році , не законно перетнули кордони з румунами близько 4 тис українців, а от у 24 ця цифра зросла до понад 13 тис. Такі дані дала румунська прикордонна служба, бо українці після нелегального перетину кордону звертаються до прикордонників, щоб легалізуватися. На сьогодні ціна нелегального перетину з провідником стартує від 20 тис дол і гарантії не дають.
Саме держава, винна у такій ситуації і провалі мобілізації, єрмаки умисно, у зговорі на користь ворогу і з метою збільшення смертності, розпоряджаються чоловіками як м’ясом. зєля і єрмаки, заслуговують на смертну кару на рівні з путіним. Влада заробляє мільярди на відкупах чоловіків від мобілізації і цей процес покладений на конвеєр.
А ви, хто оправдує себе ігнором мобілізації, просто білі та пухнасті, живете собі за спинами військових, які вже мобілізовані цією ж системою. В країні війна, щодня летять шахеди та ракети, хто їх повинен збивати? Чи хай летять в ваші домівки?
lekon-lekon• 27 февраля 2025
Ответ дляnennsi
ніколи я ботом не була.але хочу.щоб трохи обламувати ботню сумасшедшу.
Як мінімум 50 ватанів тут є, дружньо працюють, рублики платяться, то ж таких ще буде багато
lekon-lekon• 27 февраля 2025
Ответ дляАня+Федя=Данил
Шановна/Шановний!
Яка різниця де померти, так людина хочь спробувала.А не як вівцю на заклання,це не стосується тих воїнів,які добровіно(уточнюю).
Знаю особисто (навіть для Вас порахувала)
8 чоловік,які виїхали ,п´ятеро пешим(не Польша).
Все добре в них.Двоє відкрили свою діяльність в Польщі)
А якщо всі виїдуть з України, повідкривають свої бізнесу, то що тут буде, хто залишиться? Хто буде жити на вашій батьківщині - кацапи та буряти? Чим ви хвалитесь - порушники, які кинули захист свого населення? Чи всі хто втікли в душі сподіватися, що хтось інший своїм життям захистить їх добро та домівки?
Аноним ФЕЯ• 27 февраля 2025
Ответ дляlekon-lekon
Менше б розкрадали мільйонами і мільярдами, проводили б проукраїнську , а не проруску політику зєля з єрмаком. То може б і ситуація з мобілізацією була б інша. Влада умисно дискредитувала в провалила мобілізацію за вказівкою і планами москви, а винна я???
lekon-lekon• 27 февраля 2025
Ответ дляАня+Федя=Данил
Так робіть щось, чого на дивані сидите і тут строчите?
Багато жінок воює,моя тітка 65 3 пази в тиждень в госпіталь ходить до ранених (миє,бінтує ...)
Вона не медсестра,а полковник таможенної служби .
Тітка молодець, а вы самі чим можете похвалитись? Чи тітка індульгенція для всіх у вашій сім´ї?
Ответ дляВишніВишні
страшно дітей своїх в подвірї хоронить.
lekon-lekon• 27 февраля 2025
Ответ дляOlvia1987
Зато смотрите не перепутайте,это Лукашенко самый диктаторный диктатор в мире.Так говорят США с Европой.
Дізнайтеся скільки людей було вбито і кинуті за грати вашим недиктатором лукашенко...паралелі проводить, ще хуйоа в приклад постав