Yeva-c21c• 27 февраля 2025

Якщо чесно шок від цієї новини

Тобто тепер офіційно можна вбивати людей на кордоні і звинувачувати в цьому шахраїв?https://www.ukr.net/news/details/kyiv/109795641.ht...
Argesha• 27 февраля 2025
Ответ дляlekon-lekon
Мобілізацію вдало провалила кацапія і корисні ідіоти, які вирішили, що хай інші воюють.
Такі як ви? Чи з окопу пишете?
Argesha• 27 февраля 2025
Ответ дляlekon-lekon
Рабсія сама прийде, якщо мобілізації не буде і якщо Україна не буде захищатись.
Вы хочете таку дійсність як на окупованих територіях чи ви десь з Європи переживаєте?
А вам ближче Бахмут і випалена земля, і нові квадратні км кладовищ під українськими прапорами?
Sandr1n• 27 февраля 2025
Ответ дляVlada-Maria
Путін цього добився ще в 2019 році, недарма було всі сили було кинуто, щоб єрмака висадити в крісло гауляйтера України. А 73% зробили це разом, ржучи
Цікаво, чого раптом зараз топить проти - нелєгетимний, 4%...
Реверанс• 27 февраля 2025
Ответ дляKorsika999
Як Залужний?🤣🤣🤣🤣
Так, він живе своє краще життя у Лондоні. Дисер написали йому, все супер у них з дружиною.
Спаплюжили Залужному всю карьеру,Ви не помітили?І Залужний,і інші непотрібні в цій війні високорезультативні генерали банально викинуті з армії під час війни.Міг бути Генерамом Перемоги.
сирському нимніколи не стати,тупа маріонетка.
Korsika999• 27 февраля 2025
Ответ дляРеверанс
Какой перемоги? Очнитесь. Мы на дне
Sandr1n• 27 февраля 2025
Ответ дляArgesha
Я думаю, про цю дичину не один фільм буде знятий згодом... І наші онуки будуть у шоці питати: ’Як? Як же ви терпіли теє все???’
Шокуєте їх тим, що багато хто ще й це підтримував. А то хто ж їх бідось, від ьурят захистить.
Реверанс• 27 февраля 2025
Ответ дляKorsika999
Какой перемоги? Очнитесь. Мы на дне
Звичайно зараз на дні.Саме цього Зеленський і добивався,самі порахуєте яку територію звільнили при генералі Залужному і скільки вже втратив тупий сирський.Нормальну перезагрузку армії Зеленський зробив?Подобається?
Korsika999• 27 февраля 2025
Ответ дляРеверанс
Вы реально думаете, что Залужный отличается чем то от Зеленского?
Реверанс• 27 февраля 2025
Ответ дляKorsika999
Скільки км території України звільнив Залужний?
Скільки км території України здав Зеленський?
Стільки смертей,а Вам смішно.Прикро,що поміж людей бовтається отаке населеніє.
Korsika999• 27 февраля 2025
Ответ дляРеверанс
Я с вас смеюсь, с вашей кастрюльки. А не со смертей. Зачем перекручивать? Печально, что такие наивные, как вы ещё есть. И их похоже, ещё очень много. Наверное, Свитан и ему подобные, ваши гуру
Реверанс• 27 февраля 2025
Ответ дляKorsika999
З себе посмійтеся.Раз різниці між кровавим клоуном і Залізним Генералом не побачили.
Чи поплачте.
peterman• 27 февраля 2025
Ответ дляvasilisa-l
Я ее сегодня заблокировала. Невозможно темы читать, строчит комменты как осьминог
Так у нее столько аккаунтов, что я со счету сбилась
Поначалу тоже блокировала, но я за ней не успеваю( Не понимаю только куда администрация форума смотрит?Я как-то много лет назад попыталась создать второй аккаунт для продавалки. Мгновенно заблочили. А тут вот такая безнаказанность цветет и пахнет
totana• 27 февраля 2025
Ответ дляBeile
А видели,как в Харькове парень ехал на велосипеде, и его просто сбили на землю, а потом человек 7 тцкунов окружили и в буса? Это не просто дно. Это трясина...
Мужчинам нужно объединяться и заявить власти что они не худоба для бойни и не подневольные рабы для войны, как их сделали.
Потом и во всем мире к Украине и украинцам такое отношение. Если сама наша власть унижает всех наших мужчин, весь наш народ.
Argesha• 28 февраля 2025
Ответ дляpeterman
Зараз безкарність квітне в усіх сферах, на жаль(
Україна вже не та вільна і справедлива країна, за яку варто боротися (
Людей серед білого дня відловлюють і вбивають, а ми дивуємося, що провладні ботяри засирають форум із трьохсот акків....
Vlada-Maria• 28 февраля 2025
Ответ дляSandr1n
на плаву тримати фіранку для гауляйтера