Тобто тепер офіційно можна вбивати людей на кордоні і звинувачувати в цьому шахраїв?
Ответ дляРеверанс
Раніше для розстрілу вирок суду був потрібен.
В 2000 р. смертну кару відмінили.
2024-2025 виходить знов ввели по бажанню найвеличнішого президента Зеленського.
В 2000 р. смертну кару відмінили.
якби навеличніший гетьман не лобизався 20 років з кацапами і не здавав країну і не спродав зброю і не повзривав-кіно було б інше.барига є барига
Ответ дляРеверанс
Якщо,білого дня можна ТЦК стріляти в спину чоловіку в Щасливому,то чому дивуватися?
Полювання на людей епохи Зеленського.Дуже дякуємо всім причетним,хто привів оце до влади.
Колись,тільки в фільмах багачі так розважалися,тепер ця розвага стає буденністю.
а як шторм зет гвалтує і вбиває дітей вас не тривожить?
lekon-lekon• 27 февраля 2025
Ответ дляРеверанс
Шановна,згадайте проект друга Зеленського Андрія Портнова щодо влаштування фільтр.таборів.Це відкрита інфа.
Поки ви щось згадуєте, у кацапів фільтраційні табори працюють роками, про такі в Україні ніхто не знає, може ви назвете? А ще розкажуть, як дітей по досягненні 18 років кацапи гонять родіну захищати, а малим проводять промивку мізків, щоб вже росли з мрією стати солдатом армії рф
Ответ дляlekon-lekon
Дізнайтеся скільки людей було вбито і кинуті за грати вашим недиктатором лукашенко...паралелі проводить, ще хуйоа в приклад постав
Скільки українських генералів,волонтерів,розвідників,пілотів під час війни вкинула до СІЗО влада Зеленського?
Саме за проукраїнську позицію.І захист України.
Мелитрисса• 27 февраля 2025
Ответ дляnennsi
він порушив закон.кордон то не прохідний двір
Незаконное пересечение границы карается штрафом от 3400 до 8500 грн или арестом на 15 суток. Огонь на поражение, превышение полномочий, но дело замнут. А огласке его предали, чтобы боялись и сидели в Украине, потому перешли границу намного больше людей, чем поймали и намного больше, чем погибли.
lekon-lekon• 27 февраля 2025
Ответ дляАноним ФЕЯ
Менше б розкрадали мільйонами і мільярдами, проводили б проукраїнську , а не проруску політику зєля з єрмаком. То може б і ситуація з мобілізацією була б інша. Влада умисно дискредитувала в провалила мобілізацію за вказівкою і планами москви, а винна я???
Мобілізацію вдало провалила кацапія і корисні ідіоти, які вирішили, що хай інші воюють.
Ответ дляnennsi
В своїй голові я війну закінчив ще в 2020 році.
В війні воюють найомніки.
Це громадянська війна.
Нада просто перестать стрелять.
Русскіє тоже люді,ми один нарот.Цитати найвеличнішого Вови Зеленського
В війні воюють найомніки.
Це громадянська війна.
Нада просто перестать стрелять.
lekon-lekon• 27 февраля 2025
Ответ дляРеверанс
Називайте вже скільки, дізнаємось
Ответ дляlekon-lekon
Вован просто не вспів.
Отака невдача.
ЗСУ витурили братній народ і списки не скрізь пригодилися,а Сибіру в Україні нема.
Отака невдача.
lekon-lekon• 27 февраля 2025
Ответ дляРеверанс
Тварі,чи росію тут будують,чи то корею...
Рабсія сама прийде, якщо мобілізації не буде і якщо Україна не буде захищатись.
Вы хочете таку дійсність як на окупованих територіях чи ви десь з Європи переживаєте?
lekon-lekon• 27 февраля 2025
Ответ дляРеверанс
Ніт,пан Зеленський сіє розбрат і ненависть народу до форми ЗСУ навмисно.Провал мобілізації саме його рук справа.
Та ні, саме такі як ви допомагаєте кацапам, відкриваєте їм дорогу.