Тобто тепер офіційно можна вбивати людей на кордоні і звинувачувати в цьому шахраїв?
Ответ дляШеллар
І не білоруси під тиранією,які дивляться на вільну Україну і плачуть від заздрощів. Подивляться навколо, на відкриті кордоні, відсутність сирен, живих чоловіків, низькі тарифи і одразу сльози рікою течуть.
Та ви шо! А я знаю білорусів які втекли, бо слова не можна сказати, пост написати чи думкою поділитися, бо за тобою прийдуть. І приходили і погрожували і прийшлось тікати.
Ирина-bbd0• 27 февраля 2025
Ответ для Файна_зупка
Удалено администрацией...
Где именно написано, что ’’ тепер офіційно можна вбивати людей на кордоні і звинувачувати в цьому шахраїв’’?
Если ты совершаешь преступление, предотвращать которое призваны люди с оружием (нелегально пересекаешь границу, проникаешь на режимный объект, набрасываешься на полицейского), будь готов, что тебя могут подстрелить.
Ответ дляOllka
Взагалі то це не адмін порушення, перетин кордону з іншою державою.
Тим паче з воюючою.
Хто зна це диверсант чи ворог чи дурень.
Тим паче з воюючою.
Драсьтє. Покажіть статтю кримінального кодексу де зазначено перетин кордону людиною без зброї.
І Ви уважно читали, це кордон з Польщею, якою воюючою державою?
З Вашою логікою, треба стріляти всіх без суда і розслідування.
Ответ дляШеллар
Діти поставили сценку в школі про бусифікацію тцк, звільнили директора, вибачення на камеру. Діти арбата були, пройшло рівно сто років і можна написати на ту саму тему ’діти Троєщини’.
Так, історія циклічна, і людство нічого не вчиться, нажаль((
Післявоєнна Німеччина. На кордоні між НДР і Західною Німеччиною (включаючи не тільки Берлін, але й всю кордонну зону) загинули понад 1 000 осіб.
Найвідоміші випадки:
Пітер Фехтер (1962) – 18-річного хлопця поранили прикордонники, і він стікав кров’ю під стіною, не отримавши допомоги.
Кріс Гефрой (1989) – останній убитий втікач, застрелений у лютому 1989 року, за 9 місяців до падіння стіни.
Точні цифри можуть різнитися через різні методи підрахунку, але встановлено, що східнонімецькі прикордонники мали наказ стріляти в порушників, що робило спроби втечі смертельно небезпечними.
Доречі, Берлінська стіна простояла 28 років...
Найвідоміші випадки:
Ирина-bbd0• 27 февраля 2025
Ответ дляSandr1n
Найвідоміші випадки:
С любителями русскага мира лучше так.а не с примерами германии)))))
Они это лучше понимают)))
Ирина-bbd0• 27 февраля 2025
Ответ дляSandr1n
Ну якщо є вільний час проводити розслідування, може краще використати його з користю і навчитись розуміти прочитане?
Так я об этом же
С кацапами живодёрами нельзя иначе
Дай засунуть руку.оно всё влезет в Украину со своим руськомирным гноем.
С кацапами живодёрами нельзя иначе
Ответ дляGvenna
Через Дністер безкоштовно перепливають. Запишіть собі десь а блокнотику, для вашого згодиться.
Та я и записала и запомнила и детям рассказываю, что в стране, где ты не нарушил закон (именно закон, а не хотелки нынешней власти) ты вынужден прятаться, так как тебя убьют. А ещё, что выехать из войны ты не можешь, потому как надо выбирать, семья или безопасность.
Вы так не переживайте, через много лет про этот период будут вспоминать на меньше чем про 37, а то и больше, в плане истребления собственного народа.
frumoasa17• 27 февраля 2025
Це Україна зеленського, а була колись не ідеальна, але нормальна країна. Тепер тут можна все. Викрадати людей на вулиці, скидувати з велосипеда, витаскувати з автівок, бити та стріляти. До речі, жоден прикордонник інших країн навіть не вистрілив в повітря за весь час, мовчу про поранити та вбити.
І це не кацапи роблять, не треба перекладати відповідальність, що це вони винуваті, а це свої, ’’рідненьки’’.
Ответ дляfrumoasa17
В неделю только 1-2 конфликта с ТЦК, но когда смотришь интернет, впечатление, что таких случаев минимум по 100 в день. Это росИПСО, — глава ГУР Буданов
frumoasa17• 27 февраля 2025
Ответ дляSandr1n
І ці західні кордони посилено охороняються, чіпляють сітки, проволоку. Ще набрали ж 15 тисяч. У них є і тепловізійні дрони, щоб спостерігати, коли на фронт збирають, де тільки можна.
frumoasa17• 27 февраля 2025
Ответ дляunser
Повірила
Ирина-bbd0• 27 февраля 2025
Ответ дляfrumoasa17
Для справедливости
Можно такой период.с такими же событиями в правления предыдущих?)))
И да.сравнение с европами тоже мимо.ибо современная европа не проживает сегодня подобного
Veronika83• 27 февраля 2025
Ответ дляfrumoasa17
Вы забыли про ’национализацию’ всего, что понравилось. И этот факт делает нашу страну ’невероятно привлекательной’ для иностранных инвесторов
Ирина-bbd0• 27 февраля 2025
Ответ дляfrumoasa17
Аж представила границу Вашей Румынии в период войны))) все ходят туда сюда.погранцы на перекуре)))))
frumoasa17• 27 февраля 2025
Ответ дляИрина-bbd0
Для справедливости
Навіщо рівнятися на минуле. Совок осуджуємо, нацистську Німеччину теж та інших, а робимо, як вони. Тоді що змінилося?
Ирина-bbd0• 27 февраля 2025
Ответ дляfrumoasa17
Какое конкретно минуле? Я о современности и сравнении
Но да.я помню.что гражданам румынии тоже очень смешно от шуток про бурятов.
Это о многом говорит
Видимо ’происшествия’ тоже))))
Это о многом говорит
Видимо ’происшествия’ тоже))))
Файна_зупка• 27 февраля 2025
Ответ дляИрина-bbd0
Удалено администрацией...
Я вас в бан уже кидала, потом решила сделать амнистию. Вы тут бот 2023 года, о чем с вами говорить? Кидаю снова в бан, вы у половины форума тут в бане, и администрация сайта неспроста вам дала анонимный бан.
Ответ дляИрина-bbd0
Даже не надейтесь)))) ни Херсон.ни Запорожье не будут с расиейнавсехда))))
Напомню.пока кацапорылые не прилезли .в Херсоне не было ни голода.ни дронов ни артобстрелов. Оно само не самонарисовалось там.
Но кацапы пусть пащи свои не разевают.потирая ручонки)))
Вы сами пойдете их защищать или в интернете лозунги клепать ваш максимум?)
Ответ дляnennsi
шелар вам надо та школа?вы ж везде пишите какой лукашенко молодец и в беларуси медом помазано.езжайте туда.
У белорусов войны нет и мужиков не отлавливают как диких собак, и не пристреливают. Лучше бы и у нас был Лукашенко. Он вовремя понял, что от рашки лучше не рыпаться и спас свой народ и страну от истребления. Знал, что никто не поможет, если рыпнуться, как и нам.
А наши власти нас подставили, в надежде на хитро.опую Омерику и трусливую Европу. И что теперь? Свободные мы?
Для меня американцы мерзки уже не меньше рашистов, и такая наша власть, для которой мужчина - это собственность ТЦК.
Ответ дляvlad-svs
Удалено администрацией...
Ответ дляSandr1n
Если нелегально пересекают границу? Да.
Красавишна-Улыбавишна• 27 февраля 2025
Ответ дляnennsi
во всем мире есть смерти такие.каждый день
Жена пограничника?