Yeva-c21c• 27 февраля 2025

Якщо чесно шок від цієї новини

Тобто тепер офіційно можна вбивати людей на кордоні і звинувачувати в цьому шахраїв?https://www.ukr.net/news/details/kyiv/109795641.ht...
frumoasa17• 27 февраля 2025
Ответ дляИрина-bbd0
Какое конкретно минуле? Я о современности и сравнении
Но да.я помню.что гражданам румынии тоже очень смешно от шуток про бурятов.
Это о многом говорит
Видимо ’происшествия’ тоже))))
Сирія, купа чоловіків в Західній Європі. І там була війна багато років.
І у тому справа, що зараз сучасність, а не діяти методами ідеологічного ворога, а то на весь світ заяви про те, що воюють за свободу, за демократичні цінності, за приєднання до Західного світу. Це не цінності, коли можуть посеред вулиці завантажити в бус чи доводиться кордони переходи поза КПП, тому що з якогось власного рішення заборонили.
І, аж цікаво, де були жарти про бурятів? Які ще ’происшествия’?
Реверанс• 27 февраля 2025
Ответ дляlekon-lekon
Називайте вже скільки, дізнаємось
Спочатку погугліть скільки вже їх в влади Зеленського вже викупив Порошенко,потім допишу про інших.
’Дике поле’в повному складі судить хотіли.Зараз командирів далі тягають по судах.Війна ж скінчилася?
Групу Шведа забули?Чи то,без зеленського було зроблено Ермаком?
Когось покарали?
Реверанс• 27 февраля 2025
Ответ дляlekon-lekon
Рабсія сама прийде, якщо мобілізації не буде і якщо Україна не буде захищатись.
Вы хочете таку дійсність як на окупованих територіях чи ви десь з Європи переживаєте?
Наші захищаються з 2014,не Вам мені це писати.А оте,що Ви пишете на дебілів розраховано.
Наталка -русалка• 27 февраля 2025
В Америці це звичайна практика ,від чого в вас шок?
Реверанс• 27 февраля 2025
Ответ дляlekon-lekon
Та ні, саме такі як ви допомагаєте кацапам, відкриваєте їм дорогу.
Ви мене з Зеленським перепутали.Не приписуйте мені його заслуг.
З Гостомеля я відвела війська?
Чонгар може розмінувала?
Від Києва напередодні вторгнення зняли всю артилерію,танкову частину,і клістрони з ПВО.
Дякуйте свому президенту Зеленському.Він багато зробив.Від Чорнобиля свіу дорогу проглав до Білорусі для танків,які тудою за 2 дні проїхали.
ksena555• 27 февраля 2025
Ответ дляnennsi
сначала у себя разобраться надо с убийствами а потом к нам лезть.
Чоловіка застрелили, хто куди лізе????
Таке враження, що Ви самі з собою поспілкувалися
frumoasa17• 27 февраля 2025
Ответ дляalex-3f3c
Короче Путин добился чего хотел, Украина авторитарное государство, по типу Ирана с тистемой принуждения как Северная Корея, все кто тут имел какой-то вес или моральный или материальный - они откровенно уже ненавидят это образование или им глубоко насрать на него
Не всі ненавидять, але я теж багато знаю, хто вже нічого не хоче. Тому що люди не витримують всього.
З останнього вже писала, це дві сім´ї. Продали бізнес, забрали гроші і повним складом виїхали. Все що вони сказали, що ми втомилися так жити.
Реверанс• 27 февраля 2025
Ответ дляfrumoasa17
Таке враження,що пан Зеленський скочує нас до рівня Афгану.
Планомірно і невідступно.
За що стояв Майдан?
frumoasa17• 27 февраля 2025
Ответ дляРеверанс
Планомірно і невідступно.
За що стояв Майдан?
Точно не за це був Майдан.
Киев_Елена• 27 февраля 2025
Ответ дляYeva-c21c
А у Вас не шок, что свои убивают своих же?
У меня нет шока по одной простой причине - сейчас жизнь мужчины ничего не стоит в Украине( сколько случаев таких убийств на границе, в тцк, на передовой друг в друга стреляют. Война все спишет(
Киев_Елена• 27 февраля 2025
Ответ дляnennsi
він порушив закон.кордон то не прохідний двір
Так это админ нарушение с соответствующем «наказанием», но никак не смертная казнь(
Takamaka• 27 февраля 2025
Новина страшна, але вже нічому не дивуюсь…
А ось ще й для волонтерів покращення підʼїхали.
«Контроль за виїздом за кордон посилили й для ще однієї групи чоловіків.
Як повідомила 27 лютого Державна прикордонна служба, чоловіки, які перевозять гуманітарні та медичні вантажі, відтепер перетинатимуть кордон на загальних підставах.
Раніше рішення про їхній виїзд ухвалювали міністерство розвитку громад або військові адміністрації, але ця норма більше не діє.
’Відсьогодні під час дії правового режиму воєнного стану пропуск через кордон громадян України чоловічої статі віком від 18 до 60 років, які перевозять медичні вантажі, гуманітарну допомогу, здійснюватиметься на загальних підставах’, - йдеться у повідомленні ДПСУ.»
Посилання: https://www.bbc.com/ukrainian/articles/cd7eegz3rwe...
Реверанс• 27 февраля 2025
Ответ дляTakamaka
Все логічно.
Борються з волонтерами,блокують рахунки Порошенку,що б не купував армії дрони.
Наобіцяли одне,а народ та ЗСУ здаватися не збираються і поперек влади воюють попри всі негаразди.
Зеленський знищує саме армію своїми тупими діями.
Ні нормальних аптечок,ні їжі,ні броніків,ні тепловізорів,ні автівок нічого закупати не збирається для ЗСУ і іншим,як тільки може перешкоджає.
Соната любви• 27 февраля 2025
Ответ дляРеверанс
Все логічно.
порошенко поддержал голосование за зе.
но вы этого не замечаете.
у вас порошенко все равно хороший.

счета порошенко никто не блокировал.
пиар от порошенко и не более.
видимость оппозиции.
Реверанс• 27 февраля 2025
Ответ дляСоната любви
порошенко поддержал голосование за зе.
но вы этого не замечаете.
у вас порошенко все равно хороший.

счета порошенко никто не блокировал.
пиар от порошенко и не более.
видимость оппозиции.
Коли не пропускали гуманітарку на Сумщину,то теж був піар від Порошенка?Коли Слуга Народу Анал-Табу посеред Ради репетує до Порошенка,що б не купував дрони для ЗСУ,то теж піар?Відімость опозіції?
В Вас неначе криве дзеркало,що умисно все спотворює.Порошенко віддав на ЗСУ 6.5 мільярда,хто ще стільки допомагає?
Ліцензії на купівлю зброї,тих же Спартанів Зеленський ліквідував.
Для чого?
Кому допомагає президент?
ЗСУ чи тим мишебратьям?
Сумщину бомблять КАБами Порошенко везе комплекси боротьби з ними Ай-Петрі і йому заважають.Чому?
nikolayev• 27 февраля 2025
Ответ дляРеверанс
Раніше для розстрілу вирок суду був потрібен.
В 2000 р. смертну кару відмінили.
2024-2025 виходить знов ввели по бажанню найвеличнішого президента Зеленського.
Я что хотела сказать...
Если автор собрался бежать, то не надо объявление делать. Ну честно, мы все, как на ладони.
И второе, других, вместо себя, не надо под танк бросать. Если сдаемся, то сдаемся все. Получается, что мы твари, как мне написали, а только этот мальчик жить хотел, и никого не хотел убивать.
Забыли, что такое Государственная Граница?
Соната любви• 27 февраля 2025
Ответ дляNerses
Мрази.
Все, что нужно знать об этой конченой власти.
третий год войны.
люди выбрали способ за оплату бежать, вместо того, чтобы всем вместе объединиться против беспредела, отлова.

за это время можно уже было догадаться, что это подстава, деньги заберут, поймают по наводке.
и все равно отправят на фронт.

по несовершеннолетним непонятно, зачем им было бежать в такой способ. если можно легально выехать.

власть можно ненавидеть, презирать.
но общество дало старт.
общество поддерживает.
общество молчит.
общество все устраивает.
Реверанс• 27 февраля 2025
Ответ дляnikolayev
Я что хотела сказать...
Нагадайте де ще в Європі за це в спину розстрілюють?
Закони в Україні на паузі?
Якісь опричникі государеві.Тим,теж закон був не писаний.
Реверанс• 27 февраля 2025
Ответ дляСоната любви
третий год войны.

и все равно отправят на фронт.

власть можно ненавидеть, презирать.
но общество дало старт.
общество поддерживает.
общество молчит.
общество все устраивает.
Третій?
Ви до того війни не бачили?Якій третій?Прийдіть до тями.
Соната любви• 27 февраля 2025
Ответ дляРеверанс
Для чого?
Кому допомагає президент?
ЗСУ чи тим мишебратьям?
порошенко, пашинский.
оружие.
какая у кого доля заработка.

за три года войны порошенко не осудил зе, не осудил беспредел, бусификацию, узурпацию.

порошенко голосовал за все законопроекты, выгодные для зе.
закрытие границ.
ограничение прав и свобод.
ужесточение уголовной ответственности для военных.
старт мобилизации с 18, под видом контракт за млн.

Порошенко у Раді заявив, що «Європейська солідарність» не ставить під сумнів легітимність Зеленського

это и есть лицо порошенко.

все остальные обертка под благовидными делами, за которыми кроется бизнес на войне.
Реверанс• 27 февраля 2025
Ответ дляСоната любви
порошенко, пашинский.
оружие.
какая у кого доля заработка.

закрытие границ.
ограничение прав и свобод.

это и есть лицо порошенко.

Побійтеся Бога.Пашинський з Чорновол вивезли зброю і зуміли зупинити танкові колони на Київщині.Вам пече,що в Порошенка мізків більше ніж в Зеленського?Порошенко бореться з росіянами.Зеленський з Порошенко.Вже 29 кримінальну справу намалювали за пітримку тероризму.Я перекладаю
За підтримку ЗСУ.Бо більше не бачу,кого ще фінансує Порошенко з власної кишені.
Колись путін Порошенку теж підтримку тероризму закидав.Бо його шавок ЗСУ з зброї Порошенка розкатувало.Отаке співпадіння.
Чи не співпадіння.
Один ворог на двох.
trickywicky• 27 февраля 2025
Ответ дляnennsi
шелар вам надо та школа?вы ж везде пишите какой лукашенко молодец и в беларуси медом помазано.езжайте туда.
Вы бы ехали туда, где корабли, русские военные, отдохнули бы
trickywicky• 27 февраля 2025
Ответ дляOllka
Вони порушили державний кордон іншої країни. Задумайтесь.
Не переходили законно, а порушили. Невідомо з якою метою (для поляків це так виглядає).
Стріляють на смерть не поляки, ау
frumoasa17• 27 февраля 2025
Ответ дляРеверанс
Закони в Україні на паузі?
Відповім я. Можливо і не знаю, але сирійців та з Африки не розстрілювали жодного разу.
Є випадок, коли українець в сутичці з українським прикордонником машинально прихопив пістолет з гумовими набоями. Румунські прикордонники його чомусь не розстріляли. Зброю звісно забрали, за те що була, то осудили, але Україні не видали, строк замінили наглядом та роботами. Також інший випадок, знаю майже особисто. Через гори перетнув кордон. Поліція врятувала, обігріла, нагодувала і залишила. Ніхто не думав застосовувати зброю. І це чужі
klux• 27 февраля 2025
Ответ дляKorsika999
Да, видела. А ещё на прошлой неделе забрали нашего родственника. Он алкоголик хроник, грыжа, еле ходит, худой как палка. Но у них он годен и боец. 2 недели картошку чистил в учёбке, и сейчас где то на Донецком направлении. Пока ещё жив.
у нас такого же соседа тоже запаковали. Но ему повезло меньше ((((
Реверанс• 27 февраля 2025
Таке враження,що умисно хочуть розпалити війну зсередини країни,а українці все не ведуться.
Їх і так,і так провокують.
А вони,як Залужний мовчки борються з росіянами,донатять,ходять на роботу,ходять на суди до політвязнів епохи Зеленського.Моцний народ.Горжусь нашими українцями.
Фернанда• 27 февраля 2025
Ответ дляksena555
Чоловіка застрелили, хто куди лізе????
это же манька, у нее голоса в голове...
nikolayev• 27 февраля 2025
Ответ дляРеверанс
Закони в Україні на паузі?
В стране военное положение. Нечего гулять туда сюда, через границу.
Есть ещё предупредительные выстрелы. Умный человек остановится.
Диверсантов Вы пойдёте ловить? Последствия их деятельности, перечислить?
Я за пограничников. Спасибо за службу.
Реверанс• 27 февраля 2025
Ответ дляnikolayev
Я за пограничников. Спасибо за службу.
Де в статуті прикордонника є про вистріли в спину.Нагадайте мені будь-ласка.
А чого тільки прикордонникам за службу?
А владі за беспредел подякувать не хочете.Тотальне беззаконня.
Korsika999• 27 февраля 2025
Ответ дляРеверанс
Їх і так,і так провокують.
Як Залужний?🤣🤣🤣🤣
Так, він живе своє краще життя у Лондоні. Дисер написали йому, все супер у них з дружиною.