90x60x90• 27 февраля в 18:15
Скільки ви витрачаєте е/енергії в квартирі?
Мій шок в шоці. За місяць 666 кВт 🤯
Не уявляю, куди йде скільки. У нас бойлер, чайник, духовка… Але подивилась на статистику попередніх місяців - більше 400 не було ніколи.
Накрутила бойлер на мінімум. До чайника вже боюсь підходити.
І це у нас 2 к квартира, 3 людини.
Як у вас? Скільки кВт витрачаєте?
І це у нас 2 к квартира, 3 людини.
Як у вас? Скільки кВт витрачаєте?
90x60x90
• 27 февраля в 18:16
Вже задумуюсь чайник для газу купити, хоча погуглила - наче небагато він жере.
Дона Ко Ко• 27 февраля в 18:16
180-200, бойлер, чайник, телевизор, микроволновка, мультипеч. 2-х, 2 человека
90x60x90
• 27 февраля в 18:16
Ответ дляДона Ко Ко
Капєц, ну як так?
празники не помню• 27 февраля в 18:18
350-400, бойлер, ПММ, стиралка, компы, телек - все остальное на газу, духовкой не пользуюсь.
Но все в эконом режиме
На пів ставки• 27 февраля в 18:21
А я в шоці, що у нас мало. 2 к, нас троє. Працюємо вдома. Бойлера нема, опалення і горяча вода - газ. Але ж котел від світла. 70 квт на місяць у середньому. Чайник, кавоварка, пралка, 2 ноута.
ГейТуда• 27 февраля в 18:24
У мене так було, коли не економила гарячу воду. Сплатила 3000. Наступного місяця вже менше на 200 кВт вийшло.
Чайник тут ні до чого.
Гарачий Чокалад• 27 февраля в 18:25
Я не знаю, как там выше 180-200 с бойлером получается. У нас столько без бойлера. У нас газ. котёл, он меньше тянет. Раньше был бойлер, с ним получалось раза в два больше как минимум.
3 человека, работа удалённо, ребёнок тоже 50% времени учится дома. Электроплита, духовка, чайник, мультиварка, кофеварка.
Я_и_моя_собака• 27 февраля в 18:26
А я даже не знаю сколько… Ни сколько тратим энергии, ни воды… ни сколько это стоит. Всем занимается муж.
Нічого вдягти• 27 февраля в 18:26
Цей місяць 331 кв, чотири людини. Бойлер, духовка, кавоварка, мікрохвильовка, вайфай увімкнено постійно, ноутбук.
Мне без сахара• 27 февраля в 18:27
Такого не може бути. Може до вашого лічильника хтось доєднався?
Вам телефонограмма• 27 февраля в 18:28
1100 кВт.
Але у нас зарядка електро авто.
І нема бойлера.
ПММ, електросушильна машина.
Але у нас зарядка електро авто.
І нема бойлера.
ПММ, електросушильна машина.
90x60x90
• 27 февраля в 18:29
Ответ дляПлету корзинки
Попередній місяць 1900, цей 1600
Це в гривнях?
Солоденька цукОрка• 27 февраля в 18:29
Мало, 100-120, но квартира однокомнатная, плита газ, бойлера нет
90x60x90
• 27 февраля в 18:29
Ответ дляНа пів ставки
Ого, це щось нереальне
90x60x90
• 27 февраля в 18:29
Ответ дляВкаблучках
430 кв за 12 днів.
Це срака
Ппц, срака не те слово
90x60x90
• 27 февраля в 18:29
Ответ дляГейТуда
Чайник тут ні до чого.
Думаєте бойлер фігачить?
Вам телефонограмма• 27 февраля в 18:30
Ответ дляНа пів ставки
Не вірю про 70 кВт )
А фен, холодильник ?
90x60x90
• 27 февраля в 18:31
Ответ дляМне без сахара
Минулого місяця теж було багато, просила чоловіка щоб подивився - каже ні, ніяких лівих проводків. Ще раз попрошу. Може електрика викликати…
ГейТуда• 27 февраля в 18:37
Ответ для90x60x90
Думаєте бойлер фігачить?
Точно бойлер. Ми перевіряли спеціальним пристроєм.
Ще духовка не мало. Але бойлер найбільше.
Почала економити воду, плюс прикрутила температуру та швидкість нагріву.
Раздражевская• 27 февраля в 18:37
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Так спросите у него.
У меня тоже муж всегда занимается, но я спрашиваю.
Раздражевская• 27 февраля в 18:38
Ответ для90x60x90
Думаєте бойлер фігачить?
Я проверяла. У нас с бойлером было +200 кватт. Когда начали отключать бойлер когда уходим, то стало +100, чем вообще без бойлера.
Мне без сахара• 27 февраля в 18:38
Ответ для90x60x90
Якщо хтось із сусідів робить ремонт, то можуть під час енергоємність робіт під´єднуватись до вашого лічильника поки ви на роботі. В мене колись таке було
ГейТуда• 27 февраля в 18:39
Ще я за порадою тут на форумі викликала майстра для чистки бойлера від накипу. Заплатила йому 1200 грн, то ж економії поки не відчула. А накипу і не було в ньому
Раздражевская• 27 февраля в 18:40
76 квм, 4 человека, мы работаем из дома.
Индукция, стиралка, сушка, ПММ.
Без бойлера 350-450 кватт. С бойлером было +100-200
Индукция, стиралка, сушка, ПММ.