Рубаю олівлє• 27 февраля в 23:59

Кто был в Харькове у генетиков при СДВГ?

Харьковский генетический центр СДВГ.
Мы живём м в Харь ове. Ребенок всю жизнь лечился у неврологов. Никто никогда не говорил что нужно показать генетикам. Я не очень понимаю каким образом генетики касаются психического заболевания и как и что м они могут помочь..... В общем кто ездил в Харьков к генетикам с СДВГ поделитесь информацией. Что вообще они назначают какие обследования и какого рода лечение при СДВГ?
Майская киска• 04 марта в 18:37
Ответ дляАтятя_тётя
ви просто не розумієте про що мова

і багато хто не розуміє і каже - ой, а мій теж вередує, а мій теж не їсть шось там
Ви просто подивитесь хоч одне відео де дитина з ARFID намагається спробувати шось нове..Яка в неї паніка, як вона роками наважується і не їсть, як відчуває сенсорно помідор, як не може їсти продукт іншої марки, яка паніка у батьків, коли перестали випускати йогурт одного типу якоїсь марки...А у дитини всього 5 продуктів і 1 з них -той йогурт.
Ви багато бачили дітей, які у 15 років не пробували жодного разу торт, тістечко, колу, піццу..
Уявляєте як з ними їздити на відпочинок, розумієте шо вони в підліткову компанію не вписуються взагалі?
Можливо, не хотіла образити нічиїх почуттів. Просто в дописах не помітила акценту на таку гіперчутливість, тому і висновки відповідні напросились....