Мій не такий• 28 февраля в 08:09
Дайте пожалуйста отзыв на биотин
Кто принимал, что скажете ? Дешевле остальных, поэтому сомневаюсь .. нужно пропить от ламкости волос
Ух яка ж Я• 28 февраля в 08:13
Дуже велика доза , я від біотину мала вузли на щитовидній, відмінила і пройшли .Для волосся треба мати білок у раціоні , феритин хорошиц ,тоді буде волосся
Сільський ансамбль• 28 февраля в 09:45
я приймала. нічого не дало. спочатку зробіть аналізи та виявіть чи він ваам треба. можливо його треба комплексно приймати.
СкиниУскачи!• 28 февраля в 10:33
Ответ дляДоктор Хаос
Норм доза. На первый 1-2 месяц , а там по 5 тыс.
Можно и 10, но через день пить