Инста_Богиня• 28 февраля 2025
Допомога малозабезпеченої сім´ї
Доброго дня. За якій період беруть доходи за останні 3 міс. Чи 6?якшо я по ас в березні? Чи в мене вийде. Я на дитину з інвалідністю 3200+чооловік 2900 інвалідністю. Дякую. Чи враховують отриману субсідію на коомуналку? Дякую за відповідь
Инста_Богиня
• 28 февраля 2025
Ответ дляSvitlo_
Якщо в подавати в березні - то враховуваться доходи з липня по грудень 2024. Субсидія теж враховується. У вас теж має бути дохід мінімум за 3 місяці
Дякую. Я отримую на дитину по ддогляду+пенсію. До напевно дохід не треба