Не пью, не курю• 01 марта в 09:14
Власник житла та приватизація
Дівчата підкажіть є житло приватизація робилася на 2х чоловіка і його маму. У цьому житлі прописана 1а людина чоловік який є власником. Які права має непрописана його мати яка у приватизації брала участь.
За ту квартиру ми його матері давно сплатили вже кошти (не на паперах) зараз такий час що чоловіків забирають на війну. Чоловік хоче щоб мати його якщо що не мала права на житло.
А чи має вона те право якщо власник він(квартиру лишив чоловіку батько який помер), а вона у приватизації брала участь. мати в нього любитель бухати - людина така що коли чоловіка батько помер вона продала його машину-гараж и пробухала...сину було майже 18 не мав якби права на них
В неї є де жити і з 10 він у бабусі жив, а з12 вона його у суворівське спихнула і на вольні хліби потім. І зараз привіт пока-син для галочки внуки також.
Мудробаба• 01 марта в 09:18
Так якщо брала участь в приватизації, то на ній половина квартири? Вона такий же власник. Хто де прописаний неважливо.
Матері скільки років? Пенсіонерка? Якщо що то наслідувати за чоловіком буде полюбе, навіть якщо заповіт на дружину. Хіба що дарчу на дружину зараз, тоді пів квартири гарантовано її. З материною половиною нічого не зробиш, залише кому схоче або проп´є.
Дівчина Бобула• 01 марта в 09:21
Вы ей просто подарили эти деньги. Забудьте и начинайте собирать снова. Теперь надо у нотариуса договор купли-продажи оформлять. И не давайте никогда никому денег без нотариуса, что за детская наивность
Не пью, не курю
• 01 марта в 09:25
Ответ дляДівчина Бобула
це не наивность а мам ведь((( ну сами понимаете
Не пью, не курю
• 01 марта в 09:26
Ответ дляМудробаба
не важливо скільки матері років коли війна хто зна чи живий завтра будеш. тут мама ще прожити може огого
Бабульція• 01 марта в 09:28
Ответ дляНе пью, не курю
І в випадку найгіршого сценарію-то доля чоловіка буде ділитись між мамою і вами . Тобто ваша буде тільки 1/4 частина. Це якщо дітей нема
Дівчина Бобула• 01 марта в 09:28
Ответ дляНе пью, не курю
К счастью не понимаю. Поэтому часть брата в родительской квартире я выкупила с договором, как положено. Я понимаю что вы не согласны. Могу вас расстроить ещё больше. В случае чего, вам достанется не вся часть мужа, вы будете её делить с мамой.
Идите быстрее к нотариусу и оформляйте документы как положено. И завещание пусть муж напишет.
Вся в кредитах• 01 марта в 09:29
Ответ дляНе пью, не курю
Кто принимал участие в приватизации ?
Муж и родители мужа ?
Не пью, не курю
• 01 марта в 09:29
Дівчата а яка різниця тоді що власник чоловік? Яких прав він має більше- якщо по суті хто брав участь у приватизації той і власник
Не пью, не курю
• 01 марта в 09:30
Ответ дляВся в кредитах
Кто принимал участие в приватизации ?
Муж и родители мужа ?
чоловік та його мати. батько вже не живий був
Вся в кредитах• 01 марта в 09:30
Ответ дляНе пью, не курю
А на основании чего Вы называете собственником ?
Вся в кредитах• 01 марта в 09:30
Ответ дляНе пью, не курю
У них ровно по половине.
Не пью, не курю
• 01 марта в 09:31
Ответ дляВся в кредитах
документи на житло
Герцогиня• 01 марта в 09:34
Ответ дляНе пью, не курю
Ви щось плутаєте, всі хто брав участь в приватизації - однакові власники
Калинові вуста• 01 марта в 09:41
Ответ дляНе пью, не курю
Що значить,яка різниця? Юридично вони власники.. Кожен своєї частки.
Принцепесочка• 01 марта в 09:43
Ответ дляНе пью, не курю
Власників двоє, а не ’чоловік’.
Принцепесочка• 01 марта в 09:43
Ответ дляНе пью, не курю
документи на житло
Там тільки його прізвище?
Калинові вуста• 01 марта в 09:44
Ответ дляКрапипопка
Пусть муж на вас напишет дарственную или завещание.
Якщо мати пенсіонерка то при наявності заповіту на дружину також має право на частину спадщини сина
Мона_Лиса• 01 марта в 09:46
Ответ дляНе пью, не курю
документи на житло
Мати вказана співвласником.
Подивіться уважно
Калинові вуста• 01 марта в 09:49
Ваш чоловік на момент смерті батька мав право на його майно. Скільки б йому років не було.
Щось у вас все ’ не складається’. Вам потрібно розібратися у всьому. А то якась каша
Пугачиха• 01 марта в 09:50
Якщо вони приватизували вдвох, то вони співвласники в рівних частках. В Україні радянський ’інститут прописки’ вже 30 років не діє, тому неважливо, хто і де зареєстрований на даний момент - на власність це аж ніяк не впливає. Якщо ви сплатили кошти і не зробили в нотаріуса дарування маминої половини квартири, то, вибачте, але ви - лохи.
Калинові вуста• 01 марта в 09:52
Ответ дляПугачиха
Щодо реєстрації і спадкування. Сюрприз може бути. Треба тільки знати всі тонкощі. У мене є особистий сумний досвід.
Калинові вуста• 01 марта в 09:53
А хто поставив мені морда- ліцо. Розкажіть хоч . Цікаво,що не так 😂
Мудробаба• 01 марта в 09:53
Ответ дляНе пью, не курю
Я про те, що згідно закону пенсіонери і інваліди мають свою частку від спадкового майна, навіть якщо є заповіт на іншу людину.
Принцепесочка• 01 марта в 09:57
Ответ дляКалинові вуста
Зареєстрований спадкоємець вважається таким, що прийняв спадок, незалежно від терміну подання заяви про прийняття спадщини. Ці ’тонкощі’ всім відомі
Калинові вуста• 01 марта в 09:58
Ответ дляПринцепесочка
Ну якщо ви кажете, що всім, тоді точно 😂
Принцепесочка• 01 марта в 10:00
Ответ дляКалинові вуста
Ви вбачаєте в цьому якусь секретну інформацію?
Калинові вуста• 01 марта в 10:01
Ответ дляПринцепесочка
Боже збав. Я маю на увазі ’ всіх’ і вашу впевненість у правовій освіті громадян.
Автор також виплатила свекрусі за її частку у квартирі. І впевнена, що квартира тепер їхня повністю.
І ще вважає, що свекруха незареєстрована тому прав ніяких