Ну зеля міг і промовчати по правді кажучи але переговори за закритими дверима кончились би так само. Просто ми би цього не побачили. В принципі як і у амерів з росіянами, але кацапи просто вилетіли за двері у Стамбулі нічого не сказавши. Лавров потім спизд-в: ми ніц припиняти не будемо.
Ну їхав з тою угодою- приманкою, може і не збирався підписувати, але перед усім світом вскрив те шо і треба знати: усі гарантії будуть держаться на чесному слові трампа, бо його путін поважає. Ну пл-ть. Плюс до того ніхто не винуватий, путіна легалізують, він така сама жертва... тіки непонятно кого
Ну вибач, трамп але з таким самим успіхом зеля міг поїхати в Китай.
Ответ дляNatali Parfum
Партнери не шантажують, не бʼють в спину, коли стоїть питання твого виживання. Не обʼєднуються із твоїм ворогом. Не намагаються забрати все цінне, що в тебе залишилось , коли ти спливаєш кровʼю і потребуєш порятунку.
Нах..й таких «партнерів»
Я ще більше впевнююсь в тому, що маємо ремейк на сталіна і гітлера
Альфасамка• 01 марта в 11:32
треба засунути свої амбіції в... і грати на публіку. Треба було взяти костюмчик, підлизати трамапу, тому хуйлу шо сидів справа. Тричі подякувати США за підтримку і погодитись і підписати ту х-ню з ресурсами. Хай би трамп шось думав рішати.
А так, в... більше чоловіків, про... більше територій і без жодного вихлопу, бо бубочка бачте горда
Джулияробертс• 01 марта в 11:33
Ответ дляPrervana
Та это вообще дикуха.
- Чувак, глаза разуй, у тебя хата горит, посмотри, там пожар у тебя, крыша валится, писец там у тебя
- ...А ты там был? Ничего там не горит. Нормально все у меня. А ты лох
Я аж ногти сожрала, когда эту дичь слушала
Так я не розумію, на що саме Зеленський не погоджувався? На розмежування по тій лінії що зараз? Чи віддавати ще Херсон, Запоріжжя?
Альфасамка• 01 марта в 11:33
Ответ дляkuskus
пофіг. Головне шо трамп би не міг викрутитись і мав на публіку шось з хуйлом рішати, бо була би слабка позиція!!!
Ответ дляАльфасамка
Він може думати рішати вже зараз, але зрозумів, що путін не прогнеться, тому вирішив прогнути Зеленського
Альфасамка• 01 марта в 11:34
Ответ дляkuskus
ну і шо. Треба зеленському було проаналізувати шо там за сцена розігрується. А так він програв у всьому окрім підтримки кухарок в твітерках.
Valentina shop2020• 01 марта в 11:34
Ответ дляlana-od
Ну да, и заявления, что Украина сама виновата в войне, тоже заслужил. И мы с вами заслужили! Вы понимаете, что вчера было продемонстрировано отношение не только к Зе, но и к каждому украинцу в целом?
Меньше надо воровать....резника ,умеровым и всей шайке
Ответ дляdiana32
Что все к костюму прицепились? С первых слов ясно что это была зацепка чтоб начать переговоры в негативном ключе. Арабы на переговорах в простынях и шлёпках, думаю зацепить принца арабского у американцев за это даже в голову не пришло
так где принц и где наш криворожский мальчик-задирака.
Ответ дляAesonne
Вы с ним ознакомлены? Это во-первых, там ничего не прописано того, что вы думаете.
А во вторых вот вам гарантии, которые все продолжают требовать - никакая бумажка никому и никогда не помешает просто не выполнить обещанное. Потому что - иначе что? Какие рычаги давления есть у Украины? Санкции введем?) ножкой топнем? Что мы сделаем в случае, если любые возможные будущие «гарантии» не будут выполнены?
Так отож. Цей охламон пропонував навіть не бумажку , а ,,чесне слово тому що путін поважає,,
Альфасамка• 01 марта в 11:36
Ответ дляkuskus
Ні, він би далі Зеленського давив, бо з пуйлом нічого не вирішилось
пофіг на зеленського це туалетний папір
Ответ дляdiana32
Абсолютна правда
Дева Мария• 01 марта в 11:37
Ответ дляPrervana
Та это вообще дикуха.
Это позор , как люди этого не видят и не понимают . Очень точно все это описал Роднянский - в итоге победил один человек - путин. А наш с пальцами вернется домой и будут запихивать в бусики всех подряд, по его словам , у него для войны людей до хера и вообще проблем нет и ему все должны, он сдерживает своей грудью третью мировую .
Джулияробертс• 01 марта в 11:37
Ответ дляkuskus
А хіба це обговорювалось?
Я не дуже зрозуміла суть конфлікту з початку. Ми погано подякували? Вчора був підставлений не Зеленський, а Україна.
Джулияробертс• 01 марта в 11:38
Ответ дляPrervana
Там до этого не дошло😆
Та я з температурою і недосипами мало що вже розумію)
Альфасамка• 01 марта в 11:38
Ответ дляДжулияробертс
его зеленського коштуватиме купу зайвих життів нажаль. Ми не в позиції диктувати!
Джулияробертс• 01 марта в 11:39
Ответ дляmymoly
Он хочет какие то гарантии? Какие?
Теж не розумію...
Ответ дляlana-od
Надеюсь, вам пару рублей заплатят
Ви не розумієте всю трагічність ситуації
Венсу і трампу в принципі не цікаво шо і як там в Україні. Вони просто хочуть бабки. Вони не провокують. Вони прості як двері - давай бабло, нашо нам фото твоїх полонених.
Джулияробертс• 01 марта в 11:40
Ответ дляМанула
А хтось зрозумів, навіщо Зе пояс Усіка з собою привіз?
Подарувати?
Ответ дляДева Мария
Ответы Зели настолько чудовищно провальные, что прям невыносимо. Обидно, что вот это чудище это лицо всей страны, и мое в том числе.
Джулияробертс• 01 марта в 11:41
Ответ дляАльфасамка
Я не розумію, чому він так тримається за владу. Невже не хочеться нормального життя....