БезникаЯ• 01 марта 2025
Можна поплакати? Робота
Давно сюди не заходила, хочеться анонімно просто виговоритися
Сьогодні я отримала нервовий зрив, настільки багато роботи, креслень, (я конструктор мебляр) потрібно в голові тримати багато інформації, я вже відчувала на цьому тижні, що здаю і треба відпочинок
Але сьогоднішній серйозний про.б в переробці частини гардеробної мене добив, хоча директор ще і втішав, що все ок, переробимо
Мене тупо накрило, сиджу з вином і тупо плачу
Так роботи менше в компанії, але на одного менеджера багато, до повномасштабної нас було троє, наче і більше і заробляю, але тупо не вивожу цей "заробіток"
Чоловік на війні, я одна з двома дітьми і ця клята робота яка мене просто виводить, я бігаю від роботи до магазину і домашніх справ
Дівчата в кого було вигорання? Що робити? Звільнятись не хочу, колектив зп мені подобається, але і роботи на 2 менеджера мало, чи я жадна? І треба відпустити?
Поки писала і легше стало, але натисну відправити
БезникаЯ
• 01 марта 2025
Ответ дляФляшунька
І знову соплі
Від таких слів ще більше хочеться плакати, завтра буду як шар)
Капець просто
БезникаЯ
• 01 марта 2025
Ответ длянеДоЖиру
Я звільнилася в пт, більше не вивозила навантаження
Ким працювали?
Дідова баба• 01 марта 2025
так, соберитесь в кучу
сама расптеляла кучу вопросов на этой неделе, в прошлые выходные была в таком же состоянии
говорите директору что бы искал еще одного человека и точка, он экономит на персонале и деньги кладет себе в карман, а вы страдаете
говорите не ультимативно, а нормально объясняйте, что не тянете такой объем работы сама
Фляшунька• 01 марта 2025
Ответ дляБезникаЯ
І знову соплі
Капець просто
Тогда соберись тряпка! Ты мать! Держи себя в руках
НеКонец-Света• 01 марта 2025
Автор, ну не все так погано. Вам просто потрібно відпочити. У мене от зарплату вже два місяці не платять і здається фірмі кабзда,теж всі думки що робити
БезникаЯ
• 01 марта 2025
Ответ дляДідова баба
так, соберитесь в кучу
Це взагалі не питання була розмова, розумієте що у меблярів зп від кількості замовлень залежить, в мене за багато років набита клієнтура (офіси, свої дизайнери) я не готова своїх клієнтів віддавати іншому менеджеру, зазвичай я справляюсь, а зараз... Ось так
Love_Love_Love_• 01 марта 2025
Ответ дляБезникаЯ
Йдіть працювати на себе
Перша скрипка• 01 марта 2025
Оптимизировать никак нельзя? Может, как-то реорганизовать работу? Я не знаю, что именно и как вы делаете, может, наивный вопрос.
БезникаЯ
• 01 марта 2025
Ответ дляВикупана
Когда есть работа-это хорошо. Чаще отдыхайте.
Не виходить, мої два вихідних завжди пишуть клієнти і відповісти я майже завжди повинна, бо вони роблять ремонти під мої креслення
Виходить мізками я завжди в роботі (((
Дідова баба• 01 марта 2025
Ответ дляБезникаЯ
значит ничего не делайте до понедельника
просто отдыхайте,набирайтесь сил, перезагрузите голову, идите гулять
еще вариант - помощник, вы можете делегировать часть работы?
БезникаЯ
• 01 марта 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Йдіть працювати на себе
Це буде ще гірше, мені платять достойний відсоток тут питань немає, і відкрити в цій сфері зараз бізнес окремо дуже важко, мало рукастих монтажників, які розуміють в якості монтажу та збірки
БезникаЯ
• 01 марта 2025
Ответ дляПерша скрипка
Та майже ніяк, в мене робота гірше ніж у менеджера який хоче без вихідних щось продати (
ВсеЧетко• 01 марта 2025
Відпочити треба, без цього ніяк. Спробуйте підвищити ефективність своєї роботи - шаблони, списки контроля. Списки контролю мені особливо допомагали - пишеш на листочку всю процедуру і ставиш галочки ’виконано, зробила, перевірила’. Дуже розжимає’ голову від мандража щось забути, думається легше.
Дайте вподобайок• 01 марта 2025
Зп яка хоч? Я теж їду дахом, хочу у вільне плавання, а там страшно і зп такої не буде і робота лайтова, але давай мля самореалізації, з соціальними мережами і т.д.
Звожу з розуму• 01 марта 2025
Ответ дляБезникаЯ
Виходить мізками я завжди в роботі (((
Выходные для вас значит обязательны. Это аксиома.
Предупредите всех и начальника. Иначе потеряете здоровье так, что никакие деньги не помогут.
БезникаЯ
• 01 марта 2025
Ответ дляНеКонец-Света
Ви в Києві?
Ви знаєте в нас теж подібне було, але вирулили
І на диво багато людей беруть меблі під замовлення, а це дуже не дешеве задоволення
Молчалка• 01 марта 2025
Ответ дляБезникаЯ
Виходить мізками я завжди в роботі (((
Ну вы же сами понимаете, что это ненормально? У вас дети, вы должны их поставить на ноги. А в таком режиме вы долго не протянете. Подождут ваши клиенты 2 дня без ваших креслень, ничего страшного с их ремонтами не произойдёт. Заведите рабочий номер телефона и отключайте на выходные. Вы живой человек и все это прекрасно понимают.
НеКонец-Света• 01 марта 2025
Ответ дляБезникаЯ
Ви в Києві?
В Києві. Я теж сподіваюсь на стабілізацію ситуації, даю собі ще два-три місяці і якщо не покращає, буду звільнятися
Перша скрипка• 01 марта 2025
Ответ дляБезникаЯ
Помощник более низкой квалификации, чтобы делегировать ему рутинное и не сильно ответственное - не вариант? Брать второго равноправного и отдавать ему свою наработанную клиентуру, и правда, не очень выглядит( Но вам нужен отдых, возможность отключаться от работы. В таком режиме здоровье шабашит.
Love_Love_Love_• 01 марта 2025
Ответ дляБезникаЯ
Так було завжди і так само зараз з толковими конструкторами, черги на мебель зараз ого го
БезникаЯ
• 01 марта 2025
Ответ дляДідова баба
Не можу, як каже директор і чому він мене втішає, що я вигоріла і розуміє чому
Але я подумаю, доречі частину можна і дещо можна
Але в мене тупий характер( звикла все контролювати
Тут ведеш клієнта і щоб бути в темі не довіряєш нікому
Я і бухгалтер рахунки виписую і все коротше (
Попразендовна• 01 марта 2025
Ви можете взяти відпустку, перепочити, але після повернення через деякий час втома і перевантаження вас знову накриють.
Краще всього - зменшити навантаження. Вивільнити хоч якийсь час на себе
Я до повномасштабного працювала на двох роботах, без вихідних.
Потім покинула одну з них і поставила собі обов´язково 1 вихідний. Стало легше.
Дідова баба• 01 марта 2025
Ответ дляБезникаЯ
берите помощника, там разберетесь что ему передать, как гора с плеч будет, вот увидите, станет легче гораздо