БезникаЯ• 01 марта 2025

Можна поплакати? Робота

Давно сюди не заходила, хочеться анонімно просто виговоритися
Сьогодні я отримала нервовий зрив, настільки багато роботи, креслень, (я конструктор мебляр) потрібно в голові тримати багато інформації, я вже відчувала на цьому тижні, що здаю і треба відпочинок
Але сьогоднішній серйозний про.б в переробці частини гардеробної мене добив, хоча директор ще і втішав, що все ок, переробимо
Мене тупо накрило, сиджу з вином і тупо плачу
Так роботи менше в компанії, але на одного менеджера багато, до повномасштабної нас було троє, наче і більше і заробляю, але тупо не вивожу цей "заробіток"

Чоловік на війні, я одна з двома дітьми і ця клята робота яка мене просто виводить, я бігаю від роботи до магазину і домашніх справ
Дівчата в кого було вигорання? Що робити? Звільнятись не хочу, колектив зп мені подобається, але і роботи на 2 менеджера мало, чи я жадна? І треба відпустити?

Поки писала і легше стало, але натисну відправити
Не кую, не мелю• 02 марта 2025
обіймаю і співчуваю, трохи випити і поплакати - то корисно, хай вам стане краще. Всі помиляються, завжди і всюди, буває - ви ж не робот.
Допомагає від руки в зошит писати плюси - а вони є, перечитувати в складний момент.