БезникаЯ• 01 марта 2025
Можна поплакати? Робота
Давно сюди не заходила, хочеться анонімно просто виговоритися
Сьогодні я отримала нервовий зрив, настільки багато роботи, креслень, (я конструктор мебляр) потрібно в голові тримати багато інформації, я вже відчувала на цьому тижні, що здаю і треба відпочинок
Але сьогоднішній серйозний про.б в переробці частини гардеробної мене добив, хоча директор ще і втішав, що все ок, переробимо
Мене тупо накрило, сиджу з вином і тупо плачу
Так роботи менше в компанії, але на одного менеджера багато, до повномасштабної нас було троє, наче і більше і заробляю, але тупо не вивожу цей "заробіток"
Чоловік на війні, я одна з двома дітьми і ця клята робота яка мене просто виводить, я бігаю від роботи до магазину і домашніх справ
Дівчата в кого було вигорання? Що робити? Звільнятись не хочу, колектив зп мені подобається, але і роботи на 2 менеджера мало, чи я жадна? І треба відпустити?
Поки писала і легше стало, але натисну відправити
КаРаКаТиЦа• 01 марта 2025
я в похожем положении: фирма вішла на довоенніе обороті, но вместо 5 сотрудников осталось 3.т.е. я работаю за себя и2 человека, еще двое пополам разделили работу 5-го.денег добавили всем , мне 1/3 от зарплаті уволившегося, остальнім по 25 -30 % от зп 5-го сотр.
и бросать не могу, и понимаю, что меня ’имеют’ економя зарплату. надеюсь постепенно ее отвоевать, хотя в апреле будет уже 3 года как так работаем.
что я для себя взіла: по віходнім никому не отвечаю- раз в месяц беру доп. віходной по самочувствию, - еще пару раз в неделю езжу по делам и использую єто время как отдіх, т.к. ребенок в школе и єто время чистого отдіха.
если руководство позволяет так ко мне, то и я так позволяю к ним. пока держусь...
БезникаЯ
• 01 марта 2025
Ответ дляПерша скрипка
Помощник более низкой квалификации, чтобы делегировать ему рутинное и не сильно ответственное - не вариант? Брать второго равноправного и отдавать ему свою наработанную клиентуру, и правда, не очень выглядит( Но вам нужен отдых, возможность отключаться от работы. В таком режиме здоровье шабашит.
В Києві не варіант нажаль ,бо такою зп не зацікавимо
Ми норм заробляємо своєю командою що є,
Взяти зараз людину, це ще контролювати її, в мене від проєктів дизайнерів в самої вилазять очі, а в мене великий досвід
Ми норм заробляємо своєю командою що є,
БезникаЯ
• 01 марта 2025
Ответ дляКаРаКаТиЦа
+ моя робота прямо біля дому
Для Києва це джекпот
+ Я працюю з 10 до 18
Я ж розумію, що кращого варіанту я зараз не знайду
І ця безвихідь мене вбиває, бо шило на мило...
Для Києва це джекпот
+ Я працюю з 10 до 18
БезникаЯ
• 01 марта 2025
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Ну працюю в салоні
А дома то безкінечно
КаРаКаТиЦа• 01 марта 2025
и еще примите , что не ошибается тот, кто ничего не делает. У нас и так повішенная нагрузка : война, новости, бессоніе ночи. шахеді, ракеті, тревоги, дистанционка у детей и т.п. при єтом работаем как ни в чем не бівало. просто позвольте себе ошибаться. хотя понимаю что в вашей профессии єто дорого стоит
БезникаЯ
• 01 марта 2025
Ответ дляКаРаКаТиЦа
О так, чоловік не на зв´язку, сиджу чекаю(((
На нулі
Сиджу шуфрую
Двоє підлітків мізки виносять (
На нулі
Сиджу шуфрую
Двоє підлітків мізки виносять (
КаРаКаТиЦа• 01 марта 2025
Ответ дляБезникаЯ
На нулі
Сиджу шуфрую
Двоє підлітків мізки виносять (
На нулі
Сиджу шуфрую
Двоє підлітків мізки виносять (
обіймаю Вас!! це хвилинка слабкості, вона нам всім портібна
БезникаЯ
• 01 марта 2025
Ответ дляДомашня Зюзя
Все залежить відтого яка зп. Скільки платять?
Ой ну дуже по різному
Найменше біля 30
Як місяць випадає офіс і ціла квартира там взагалі норм, але загрузка сильна
Працюю біля дому з 10 до 18
Тобто з дітьми зручно
Найменше біля 30
Працюю біля дому з 10 до 18
Тобто з дітьми зручно
Перша скрипка• 01 марта 2025
Ответ дляБезникаЯ
Ми норм заробляємо своєю командою що є,
Понятно(
Тогда все же надо как-то приоретизировать задачи, смотреть, за что есть смысл не браться, что можно отложить.
Хотя посмотрела - вы работаете рядом с домом, по 8 часов в день. Не пойму, вы берете часть работы домой? Почему при таких условиях работы вы не успеваете отдохнуть? Возможно, вам пора в отпуск сходить? Или (если стресс, как у многих сейчас, тем более что муж служит) - к врачу?
Ошибки в работе у всех случаются. Даже у самых-самых перфекционистов. Чем больше накапливается усталость, тем больше будет ошибок(
БезникаЯ
• 01 марта 2025
Ответ дляПерша скрипка
Понятно(
Беру ноут додому, при необхідності відкриваю звіряю все
Та в 18 все стихає наче
А я від напруги можу ось так розклеїтись
Так це мабуть від всіх факторів, ночами із-за чоловіка можу не спати, або дітей ганяю від тривог
Та в 18 все стихає наче
БезникаЯ
• 01 марта 2025
Я ще дівчата косметичний ремонт затіяла, в вихідні прибираю
Ідіотіна
Чоловік каже сиди дома, а тепер давайте об´єктивно, від на нулі, не дай бог ...
Навіть думати не хочу, я просто повинна триматись і працювати, бо двоє дітей
Новини гімно
Дякую за підтримку
Ідіотіна
Новини гімно
Дякую за підтримку
Рожки-да-ножки• 01 марта 2025
О, аналогічні ситуації на роботі..
Тільки я лікар-рентгенолог, зміна 13 годин за трьома моніторами.
Іноді пропускаєш метастаз, і коли він в наступний раз вже виріс - починаються розборки з пацієнтом, погрози судами, розправами і тд.
Теж, сиджу, плачу. Але це постійно
Така робота..
Теж, сиджу, плачу. Але це постійно
Така робота..
БезникаЯ
• 01 марта 2025
Ответ дляРожки-да-ножки
О, аналогічні ситуації на роботі..
Теж, сиджу, плачу. Але це постійно
Така робота..
Теж, сиджу, плачу. Але це постійно
Така робота..
Жах, дуже шкода (
Ось у вас дійсно саме моральний знос дуже сильний(
Бо що стосується життя, здоров´я то вже не переробити якісь меблі (
Тримайтесь
БезникаЯ
• 01 марта 2025
Ответ дляДайте вподобайок
Зп яка хоч? Я теж їду дахом, хочу у вільне плавання, а там страшно і зп такої не буде і робота лайтова, але давай мля самореалізації, з соціальними мережами і т.д.
Ой ну дуже по різному
Найменше біля 30
Працюю біля дому з 10 до 18
Тобто з дітьми зручно
Найменше біля 30
Працюю біля дому з 10 до 18
Тобто з дітьми зручно
БезникаЯ
• 01 марта 2025
Ответ дляCarin
Просите третьего человека хотя бы на полставки
Ставки в нас майже немає -копійки
Фірма тримається на % від замовлень
Тобто якщо брати нову людину це ділити замовлення
Це не помічник
Ну або я беру помічника який ні за що не відповідає, але робить чорнові, я ділю з нею свій %
Треба подумати
Фірма тримається на % від замовлень
Це не помічник
Треба подумати
Цвіпканя• 01 марта 2025
Я сама з двома дітьми 5 років.
Коли чоловік пішов молодшому було 1,5.
І я тоді жила в місті де у мене нікого немає.
І по ночам працювала і вставала в 6 ранку доробляла.
В мене тільки останній рік трохи менше роботи стало, а то 12-16 годин це був мій стандартний графік.
А вигорання то взагалі мій нормальний стан))
Коли чоловік пішов молодшому було 1,5.
Незнакомлюся• 01 марта 2025
Ой как я вас понимаю...
Раз в неделю у меня были истерики, на работе бабка доводила.
Лучшее, что можно сделать, это попить вина, лечь спать и пойти сходить в отпуск. Даже съездить куда-нибудь. Чтобы сменить картинку и набраться новых впечатлений.
Я вот в декрет ухожу ) За вином скучаю....
Вы главное не расстраивайтесь.
Отдохните.
А потом решение само придёт.
Вы главное не расстраивайтесь.
Отдохните.
А потом решение само придёт.
БезникаЯ
• 01 марта 2025
Ответ дляЦвіпканя
Я сама з двома дітьми 5 років.
Коли чоловік пішов молодшому було 1,5.
Ви розлучена?
БезникаЯ
• 01 марта 2025
Ответ дляНезнакомлюся
Ой как я вас понимаю...
Вы главное не расстраивайтесь.
Отдохните.
А потом решение само придёт.
Вы главное не расстраивайтесь.
Отдохните.
А потом решение само придёт.
Я знаю, що це момент слабкості
Як сказав сьогодні директор, ти ж завжди кажеш, все буде добре, а я як дитя в соплях, я теж хочу щоб мені таке казали
Мені це настільки не вистачає, підтримки поряд(
Незнакомлюся• 01 марта 2025
Ответ дляБезникаЯ
Я знаю, що це момент слабкості
Обнимаю вас. Все будет хорошо!
Вы просто устали. Нужен отдых.
Ответ дляБезникаЯ
Ставки в нас майже немає -копійки
Фірма тримається на % від замовлень
Це не помічник
Треба подумати
Фірма тримається на % від замовлень
Це не помічник
Треба подумати
Какие-то технические операции можно всегда делегировать помощнику, но и да, делиться, раз такая система. У Вас вариант либо уже не вывозить этот объем, либо таки делиться...
БезникаЯ
• 01 марта 2025
Ответ дляCarin
Так нюанс в тому, що в мене так не постійно, зазвичай це точково і такі періоди треба пережити, буває місяць два, зараз в мене затягнулося на 3 інтенсивної роботи, мізки не витримують, а і інші місяці я абсолютно спокійно без напрягу справляюсь
Але ось такі зриви 2-3 рази на рік
Якось так
Але ось такі зриви 2-3 рази на рік
Якось так
Ответ дляРожки-да-ножки
О, аналогічні ситуації на роботі..
Теж, сиджу, плачу. Але це постійно
Така робота..
Теж, сиджу, плачу. Але це постійно
Така робота..
Вы в гос. м/у работаете?
БезникаЯ
• 01 марта 2025
Ответ дляСвоего не предлагать
Подумайте о том, что б делегировать домашние дела
З домашніми справами все +- ок
В мене дівчата підлітки, ось сьогодні і постіль тільки трохи допомогла змінити, пилососом пройдуться, але ж я маю завжди думати, чи є дома вода питна, збігати за продуктами, подумати що приготувати, а що вони в силу свого віку самі приготують, так не без нюансів, але ми компанія дівчат
Я не можу перекласти частину обов´язків як раніше на чоловіка (
Тим паче він реально багато чого робив, і готував і прибирав
БезникаЯ
• 01 марта 2025
Ответ дляПопразендовна
Ви можете взяти відпустку, перепочити, але після повернення через деякий час втома і перевантаження вас знову накриють.
Краще всього - зменшити навантаження. Вивільнити хоч якийсь час на себе
Я до повномасштабного працювала на двох роботах, без вихідних.
Потім покинула одну з них і поставила собі обов´язково 1 вихідний. Стало легше.
Ви знаєте і тут я мимо себе, все що заробила та відклала з чоловіком - відправила дітей в Болгарію, а на мене нажаль не вистачило, поки вони були там, я мала відпочивати, а я робила генералку - ну дурочка
Під 40, а мізків не багато, мабуть я так вихована, що мій комфорт та моральний стан на останньому місці, і ви знаєте я дуже заздрю жінкам які ставлять в пріоритет себе
Попразендовна• 01 марта 2025
Ответ дляБезникаЯ
Для того, щоб поставити себе у пріоритет, таким, як ми з вами, треба вчитись 🙂
Але маємо розуміти, що якщо ми хочемо, щоб нашим дітям було добре, маємо берегти себе. Це трохи допомагає ставитись до себе лояльніше.
Своего не предлагать• 01 марта 2025
Ответ дляБезникаЯ
Вот на генералку нужно было нанять человека, а самой отдохнуть
муха в кедах• 02 марта 2025
Ответ дляБезникаЯ
Не виходить, мої два вихідних завжди пишуть клієнти і відповісти я майже завжди повинна, бо вони роблять ремонти під мої креслення
Виходить мізками я завжди в роботі (((
Это ужас. Вы не успеваете хоть немного восстановиться на выходных. Я через такое проходила. Клиентам отвечала в выходные, заказы просчитывла. Работу ненавидела.