З горіха зерня• 02 марта 2025

Мами, скажіть тільки чесно

Вам заздрісно, що інші діти ходять до садочка або до школи і не хворіють, або дуже рідко хворіють, а Ваш часто і з ускладненнями.Чи Ви вже змирились з цим?
автор З горіха зерня • 02 марта 2025
Ответ дляOlga_72
Я вам дуже чесно відповіла, що у вашої дитини проблем нема. Ви навіть зробили імунограму, що показала що у неї все добре. Проблема є тільки у вашій голові. Ви осознано чи ні робите її хворою, тоді коли інші батьки цього не роблять. Всі діти хворіють. І судя по імунограмі ваша хворіє не більше за інших, тих кому ви заздрите.
І я чесно відповіла, що дитина в мене здорова і все в неї ок.Тільки після школи вона поверталась вже хворою і це не просто ОРВ, а гайморити, трахеїти і бронхити.Мені особисто лікарі радили перейти на домашнє навчання, щоб не мучити дитину хворобами.У лікарів теж проблема в голові?Чи на думку психологів всі з проблемами в голові?
автор З горіха зерня • 02 марта 2025
Ответ дляАпрель Ивановна
Я розумію. І я розумію, що кожен хвилюється і переживає за свою дитину, і йому немає ніякого діла до інших дітей. Але дуже хочеться, щоб дитина ходила в школу, а не постійно вчилась онлайн. А коли просиш батьків не приводити хворих дітей, з температурою, з явними ознаками хвороби, а не з залишковими явищами, відповідь одна: хай тренують імунітет. Не всі можуть його тренувати.
Ви кажете просили батьків, а я просила вчителя пояснила їй ситуацію, щоб вона одразу повідомила мені про хворих дітей в класі, але вона на всіх шморгаючих та кашляючих казала що то алергія 😣
Гопница-Советчица• 02 марта 2025
Якось ніколи таким не страдала. Радію коли всі діти здорові. І свої, і чужі.
Звожу з розуму• 02 марта 2025
Не завидую никому. Мой болеет также , как и остальные дети в саду . Не чаще и не реже. Просто занимаюсь его здоровьем. Витамины даю , стараюсь чтобы было сбалансированное питание и спорт регулярный . Когда заболевает , сразу начинаю лечить , чтобы не переходило в хроническую форму. Ну и врачей не избегаем , если что - то серьёзное бывает.
Звожу з розуму• 02 марта 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
І не злило те, що інші діти передають свої бацили Вашій?
А почему это должно злить ? Ваш ребёнок тоже передаёт свои бациллы другим детям. И это нормально , что дети , которые ходят в сад и школу этими бациллами обмениваются. Вы бы лучше сосредоточились не на зависти и обидах к чужим детям, а занялись здоровьем своего. Укрепляйте иммунитет , закаляйте , следите за питанием , наличием физических нагрузок и т.д. Это даст гораздо лучшие результаты.
Звожу з розуму• 02 марта 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
От і у мене таке відчуття
Может вам успокоительных попить, к психотерапевту сходить, чтобы ситуация не усугублялась.
автор З горіха зерня • 02 марта 2025
Ответ дляЗвожу з розуму
Спасибо за совет, результатами и успехами как раз я очень довольна, но вернуть ребенка в ближайшие пару лет в школу оффлайн не рискну.Уже обожглась с садиком.
автор З горіха зерня • 02 марта 2025
Ответ дляЗвожу з розуму
Ну так сходите и попейте, раз Вы так себя ощущаете.А мне помогло осознание что скопление большого количества детей в душном помещении - это зло.
Звожу з розуму• 02 марта 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
Ну вы мама вам решать как лучше для вашего ребёнка.
Звожу з розуму• 02 марта 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
Мне то зачем ? Я не завидую чужим детям и не злюсь на них и не обижаюсь , в отличии от вас. Это ваша тема и ваши проблемы с завистью и злостью.
автор З горіха зерня • 02 марта 2025
Ответ дляЗвожу з розуму
Про зависть и злость было преувеличение, просто обратить внимание на тему.Проблем у меня лично нет.И кстати, в моем посте не было о зависти к детям.Это уже Вы додумали
Незламна Україна• 02 марта 2025
тю, орз у садочку??
реально дитячий садок
рік-два і це пройшло
А вот що мене бентежить і з’їдає, це те що є вроджені стани - рас, рдуг і це не проходит взагалі
твоя дитина завжди відрізняється, не вписується, дивна і не вчиться з усіма ні академічно, ні соціально, багато відсотків шо не буде мати норм роботи, родини, дітей...
І вся ця преславута ’компенсація’ яка типу може бути з віком це просто потуги маскування під нормотипових, яка з’їдає мільйон фізичних і моральних сил і дає зрив і потребу у відпочинку наодинці пару днів...

А ОРЗ в садочку? Я вже навіть не пам’ятаю, хоча були і часто
автор З горіха зерня • 02 марта 2025
Ответ дляНезламна Україна
тю, орз у садочку??
реально дитячий садок
рік-два і це пройшло

Згодна з тим, що само по собі ОРЗ це не така проблема, а от ускладнення забирають теж сили і нормальне дитинство.Дуже співчуваю діткам і їх мамам з таким станом це важко дуже, сподіваюсь що все одно у них все буде
добре і вони зможуть пристосуватись до життя в соціумі
Принцепесочка• 02 марта 2025
Ответ дляПадаюВреверансах
Так всі роки садочку хворіли однаково багато. Я все ждала що от от буде легшеі менше і дзуськи. Особливо ротавіруси косили кожні пару місяців. Тільки після 7 стало легше
Ну при адекватному лікуванні дитина менше хворіє з часом. Скільки цей період займе то індивідуально. Але в школі вже дитина не буде так часто хворіти якщо застосовувати всі ці принципи.
Принцепесочка• 02 марта 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
Ідеально здорових дітей без сопель і кашлю і щоб весь клас - точне рнально
Горня капучіно• 02 марта 2025
Сын 11 лет на фоне стрессов с войной стал болеть простуда и часто ,как в детском саду
ДваДваВісім• 02 марта 2025
Єдине чому я заздрила, це коли в деяких діти самостійно навчались та робили уроки без допомоги батьків
Зі своїми я сиділа до 4кл
Потім видихнула, зараз похрін
Ненавиджу школу
автор З горіха зерня • 02 марта 2025
Ответ дляДваДваВісім
Зі своїми я сиділа до 4кл
Потім видихнула, зараз похрін
Ненавиджу школу
Такі школи і такі вчителі, які не можуть пояснити що і як виконувати, не мотивують дітей.Я зрозуміла для себе, що школа травмує дітей 1. морально принижуючи учнів 2.буллінг і жорстокість серед дітей 3. Підвал під час тривог і 4.суцільні хвороби.
Незнакомлюся• 02 марта 2025
Ответ дляЗлюка-закусюка
Було заздрісно, вже змирилися. Єдине - це стало перепоною для того, аби працювати. З дитиною хворою окрім мене немає кому сидіти ( лікувати, їздити по лікарям, лежати в лікарнях). Он завтра знову до лікаря на огляд
Просто сейчас мамы от безделия придумывают посиделки с ребенком и хождения по врачам. Раньше например не до этого было. Больной, здоровый, воспаление легких и тд - пинка под зад, пакет таблеток от температуры и в школу, потом на кружки. Никто не создавал проблем себе на ровном месте.
автор З горіха зерня • 02 марта 2025
Ответ дляНезнакомлюся
Раньше и по 20 человек в землянке жили...тоже вспомнили
Я таке знаю• 02 марта 2025
Мої діти були якраз з тих, хто майже не хворів.
Уявити собі не могла що навколо було стільки психічно нездорових людей, які могли б цьому позаздрити
Злюка-закусюка• 02 марта 2025
Ответ дляНезнакомлюся
Бажаю вам ніколи не відчути цього ходіння по лікарям
Незнакомлюся• 02 марта 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
Ну и ничего выжили.
автор З горіха зерня • 02 марта 2025
Ответ дляЯ таке знаю
Чому нездорових, як раз здорових, які платили так само все життя податки, а місця їм потім в садочку і в школі не дісталось із за таких як Ви- переносчіков бацил.
Незламна• 02 марта 2025
Не знаю завидно ли....
Просто как-то огромная усталость за болезни и очень сильно влияет на мою жизнь и психику
Просто бесконечно единственная мысль/цель/мечта в жизни ’лишь бы не заболели’ и она как вытеснила из жизни всё остальное. На что могу повлиять не радует, а на это....радовало бы, но влиять не могу.

Очень странное ощущение, держитесь автор!!!
Форс мажор• 02 марта 2025
Мне - да. Бесит, что больных приводит и моего ребенка заражают. Бесят и те, что не болеют.
Капуста Маша• 02 марта 2025
Мені якось байдуже.
Син не хворів і не хворіє (ттт) - за школу двічі мав ковід (я, наприклад, 4 рази), то коли я загиналась з темпаратурою під 40 тиждень, він маючи позитивний тест просто спав більше, ніж зазвичай.
А донька хапає ГРВІ раз в 2 місяці як пішла в школу (раніше не хворіла практично теж, ну 1-2 рази на рік і то, один раз-то був ковід, яким ми її заражали).
Імунна система у всіх формується по-різному, навіть якщо це діти один батьків.
п.с. Бронхітів, отитів, ангін і ти пи у дітей не було. Нежить, гарячка, поверхневий кашель, ротавірус - так.
п.п.с. Дитячих інфекційних теж, хоча син взагалі двічі мав прямі контакти з дітьми, у яких була вітрянка
Пластилин_Колец• 02 марта 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
Ви жартуєте? Вчителю робити нічого, звіти вам писати))) Можна зразу не ходити, в класі обрвязково будуть з кашлем, соплями, алергіями, синцями , подряпинами, герпесами, брудними руками і чоботами навіть і без ознак захворювань - просто переносники збудників. Чи у вас приватна школа на 10 чоловік?
Пластилин_Колец• 02 марта 2025
Ответ дляНезнакомлюся
Ой, а моя мама про це в не знала. Їй роботу кинути довелось, бо сестра в садок ходити не могла. А он воно, виявляється, як раніше було))) точно -точно, ага
Джага-джага• 02 марта 2025
Честно. Да, очень. Мои дети не ходили в сад и болели каждый месяц, ходили в школу и без конца болели. Сейчас подростки, вот дочь с 39,9. Ну сколько можно. У меня уже на фоне болезней , войны и всего тревожное расстройство.
Только стоит что-то запланировать и бац кто-то приносит заразу домой.