З горіха зерня• 02 марта 2025

Мами, скажіть тільки чесно

Вам заздрісно, що інші діти ходять до садочка або до школи і не хворіють, або дуже рідко хворіють, а Ваш часто і з ускладненнями.Чи Ви вже змирились з цим?
автор З горіха зерня • 02 марта 2025
Ответ дляOlga_72
Автор ви зараз написали що вам подобаються інші діти, а не свої. Перестаньте порівнювати свою дитину з іншими. Любіть свою дитину з усім тим з чим ви не згодні. Дитина не повинна бути ідеальною в усьому, і ніколи не буде. Дитина щось буде краще робити ніж інші, щось не так вправно. Але це не повод зливати свою злобу на те що у дитини щось не так і завидувати іншим.
Ні, не так, я написала про те, що ненавиджу інших заразних дітей із за яких моя не може ходити в школу.Свою дитину я люблю, вона в мене найкраща, а заздрю тільки батькам дітей в школі, які мають змогу працювати і мати більше часу ще на щось.От про що я.
КоКоКоКоКоКо...• 02 марта 2025
Ответ дляПластилин_Колец
У вас явно щось супутнє, це не норма. Алергія? Лор проблеми? Ну що на думку спало, цілий рік гордо болить впринципі жах
Так, алергія, і майже постійно запалена задня стінка гортані. І це ж не лікується !
Можна підтримувати місцевий імунітет горла, але ненадовго (
Ось замовила собі з айхербу якийсь ліпосомальний цинк у спреї для горла - бо звичайні ліки від горла не допомагають.

І ще купа болячок, більшість людей так не хворіють (
Тому й кажу, що тільки власний імунітет має значення.
автор З горіха зерня • 02 марта 2025
Ответ дляБілка в колесі
Когда же он успевает болеть с таким плотным графиком))
Так я и пишу что не болеет теперь вообще.Школа в домашнем режиме.
КоКоКоКоКоКо...• 02 марта 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
Ви не розумієте, що заздрість це негативна емоція ? Яка руйнує вас більше, ніж обʼєкт заздрості …
автор З горіха зерня • 02 марта 2025
Ответ дляГага Газу
Коли моя дитина була маленька, віддалений формат був в зачатковому вигляді ’взяв роботу на дом’)
І з бабусями-дідусями не пощастило.
Та і зараз не всім професіям віддалено підходить.
Але мене все життя дивували пані, які витрясали душу з виховательки, бо почули, шо в групі хтось кашляє.
Ну не телепортується ж їхня дитина в садочок зі стерільного дому. Є магазини, дитячі майданчики, транспорт. І ужасну ’бацилу’ можна вчепити будь-де.
А мене дивують пані, які не розуміють, що транспорт, магазини і майданчики це на максимум на 30 хвилин і вони провітрюються!А садочок це душе приміщення з 30 ми дітьми на ЦІЛИЙ день тобто 💯 причепиться щось
автор З горіха зерня • 02 марта 2025
Ответ дляАйпишница
У нас школы онлайн, уже 3 класс, тоже обидно, что ребенок вынужден так учится, когда другие дети ходят в школу
Это моя мечта, наша только оффлайн.
КоКоКоКоКоКо...• 02 марта 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
Это моя мечта, наша только оффлайн.
Переведіть дитину в онлайн школу Оптіма і радійте сидячи вдома, за одне і подивитеся на результат.
автор З горіха зерня • 02 марта 2025
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Якось розберусь без Ваших безпорадних порад.
автор З горіха зерня • 02 марта 2025
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
А Ви гипербол взагалі не розумієте?
КоКоКоКоКоКо...• 02 марта 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
Так це ж ваша мрія ? ))))
Цікаві люди - ненавидять всіх навколо, заздрять, а вирішувати самостійно свої проблеми не хочуть … бо подобається шукати винних, так авторко ?
автор З горіха зерня • 02 марта 2025
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Так це ж ваша мрія ? ))))
Я вже всі свої проблеми вирішила, тема була просто поговорити з такими ж мамами як я, які через це пройшли.Але в цю тему пхають свій ніс непрошені безпорадні порадниці.Так, пораднице?
Апрель Ивановна• 02 марта 2025
Мені заздрісно. В мене сину вже 12, 6 клас. Виховую сама, вдова, все раннє дитинство постійні лікарняні. Ситуація, нажаль, не змінюється. Але я зʼясувала причину, це генетика, проблеми з фолатним циклом і синтезом амінокислот. І тепер я хоча б нормально реагую на поради загартовуватися, не кутати і таке інше. Люди не розуміють, що це не всім допомагає. І на запитання, чому син не ходить з класом в театр чи ще кудись теж навчилась відповідати коротко і ясно. Просто приймаю ситуацію і намагаюсь взяти з неї максимум. Є лікарі, яким довіряю, є мед страховка. Всі розважальні заходи в теплий період року, гуртки індивідуально або онлайн, мінімум контактів у період вірусів.
КоКоКоКоКоКо...• 02 марта 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
Так я через це пройшла - обидві дитини садок майже не відвідували, але таких емоцій, як заздрість, або злість до інших я не відчувала, бо розумію принцип роботи імунітету.
А комусь приємніше знайти привід для злості на весь світ

Наступного разу підписуйте тему - заходити тільки таким, як я - злюкам )))))
Гага Газу• 02 марта 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
В садочках обов´язкове провітрювання, прогулянки.

Проте завжди є альтернативи цим розплідниками бацил. Особисті няні, наприклад. Бабуся чи хтось з батьків.
Kolgotkina.• 02 марта 2025
Превенар 13. Для мене - це просто магія в сфері медицини та дитячого здоров*я. Якщо хтось вагається на даний момент, то надіюсь мій коментар допоможе прийняти рішення в користь вакцини. Моїм 2 роки і 8 років. Коли по пів класу не ходять тижнями в школу, а мій за осінньо-зимовий період пропустив 4 дні: раз 2 дні і через місяць ще 2 дні. Вірусні інфекції проходять без ускладнень, за 2 роки, відколи вакцинували старшого, в нього навіть нежитю жодного разу не було. Здоров*я всім!
автор З горіха зерня • 02 марта 2025
Ответ дляАпрель Ивановна
Дуже Вам співчуваю, ми взагалі не ходимо на Дні народження в дитячих кімнатах і після 2 днів в садочку ми вже в ночі їхали в дитячу лікарню.Ви молодець, що знайшли причину і лікарів.А що Вам радять лікарі, яким Ви довіряєте?
автор З горіха зерня • 02 марта 2025
Ответ дляПластилин_Колец
Це пігулка для тупеньких. Ніяка праця не принесе таких же результатів, як навіть посередні здібності. А якщо вони підкріплені ще й працею...
Ну тоді вперед і успіхів!Тема не про це взагалі.
автор З горіха зерня • 02 марта 2025
Ответ дляВитворунка
можно.. откладывать деньги, и отправлять детей с бабушкой и дедушкой на пару месяцев на море
Це міф, спеціально возила на місяць на море і на 2 тижнів санаторій взимку.Не допомагає це.
автор З горіха зерня • 02 марта 2025
Ответ дляПадаюВреверансах
Я тоже все робила завжди як ви. Поки вдома не зворіли. Простуд не було ніколи, але як тільки в дитячий колектив, 2-3 дні і хворі.
Це не від цього залежить, розумієте?
Є родичка, яка живе в селі дуже малолюдному. Синочок з манюсінького 90%дня проводить тільки на вулиці, бо батьки працюють в городах і бізнес на землі. босий, грязний, спить на сіні вдень, прлуниці і решта фруктів немиті їсть, молоко зпід власної кози щодня, цибулю як яблуко їсть, вся їжа натуральна і корисна. Все на біопрепарат для сім´ї вирощене. Літо купаюьься у власному ставку за хатою. У них в садочку до 10 дітей в групі. Ця дитина не може ходити до садочку чи поїхати в розважальний центр в місто, він одразу хворий. Бронхіти, отити, гайморіти. Причому на 2 тижні хвороби, потім вся сім´я чіпляє слідом і всі валяються довго і відходять.ця мама не розуміє як так. Що вона робить не так?!
Хто зна від чого це залежить.
Так що не приписуйте заслугу собі, якщо вам пощастило і діти не хворіють.природа мудрує своє
Якщо вони на власні очі не бачили, то означає що такого не може бути, тому я навіть не читаю такі коментарі і не відповідаю на них.Таи у всьому маму звинуватять, що вона лінива, і т д
Olga_72• 02 марта 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
В мене здорова дитина це раз і консультації саме по хворобах мені не потрібні це два.
Ви самі з собою сперечаєтесь? У вас здорова дитина, але ви жалієтесь на те що дитина хворіє і ви не можете працювати як інші батьки, бо ваша хворіє з ускладненнями.
Щось мені здається, що не в дітях причина. У вас якась особиста проблема, що ви не хочете вирішити, і прикриваєтесь дитиною. Тому ваша здорова дитина постійно хворіє.
Мост_Устал• 02 марта 2025
Когда мой ребенок ходил в садик,я понятия не имела болеют ли чужие дети, равно как и в школе.
Бяки-козяки• 02 марта 2025
Автор, так, дуже заздрила тим мамам діти в яких не хворіли. В мене в оточенні в основному всі були з гарним здоров´ям. В мене донька з двох років з лікарень не вилазила. ОРЗ переходили в бронхіти, бронхіти в пенвмоної. І так по колу, раз на три місяці болячка, раз на півроку стаціонар. Що тільки не робили, все до сраки. В перший класс йшла, то я була в шоці, як вона так буде хворіти, то як вчитись. В результаті в першому класі хворіла трішки частіше за інших дітей і вже не так важко. Але прийшлось взяти репетитора, бо все одно пропускала багато матеріалу
автор З горіха зерня • 02 марта 2025
Ответ дляOlga_72
А Ви мабуть увійшли в роль психологіні і на форумі тренуєтесь;)
празники не помню• 02 марта 2025
Ответ дляАпрель Ивановна
Співчуваю.
Але такі розлади це не масове явище.
Точно так, як всі люди з надмірною вагою доказують про тяжкі кістки і розлади ендокринної системи
автор З горіха зерня • 02 марта 2025
Ответ дляБяки-козяки
Підскажіть будь ласка а скільки повних років було Вашій дитині на початку першого класу і як у другому вже було далі?
Апрель Ивановна• 02 марта 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
Поменше контактів у період вірусів. Прививки від грипу і превенар 13, якщо немає протипоказань. Спорт обовʼязково. Радять басейн, але у нас не виходить. Море і гори відпочинок по місяцю мінімум, краще більше, я вожу, але це напевно більше просто для відпочинку. Ну і лікування, яке підходить дитині, у мене син ще і алергік і є непереносимості продуктів, алергія на ліки, тому тільки перевірений лікар, який його знає, щоб не гнобити організм ще і величезною кількістю хімії і антибіотиками. Курси вітамінів і мікро елементів, вітамін д, кардонат, л карнітинн, смарт омега, магній, кальцій, пробіотики, але це все призначає лікар по результатам аналізів
Бяки-козяки• 02 марта 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
Пішла в 1 клас в 6.4.
Хворіла трішки частіше за інших дітей, але майже вже не було таких важких перебігів. Тобто якщо це бронзіт, то бронзіт, який на наступний день не переходила у пневмонію.
Зовсім добре стало вже ближче до підліткового віку - 12-13 років.
автор З горіха зерня • 02 марта 2025
Ответ дляАпрель Ивановна
Дякую велике!Буду радитись з своїм лікарем.
Olga_72• 02 марта 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
Я вам дуже чесно відповіла, що у вашої дитини проблем нема. Ви навіть зробили імунограму, що показала що у неї все добре. Проблема є тільки у вашій голові. Ви осознано чи ні робите її хворою, тоді коли інші батьки цього не роблять. Всі діти хворіють. І судя по імунограмі ваша хворіє не більше за інших, тих кому ви заздрите.
Апрель Ивановна• 02 марта 2025
Ответ дляпразники не помню
Співчуваю.
Але такі розлади це не масове явище.
Я розумію. І я розумію, що кожен хвилюється і переживає за свою дитину, і йому немає ніякого діла до інших дітей. Але дуже хочеться, щоб дитина ходила в школу, а не постійно вчилась онлайн. А коли просиш батьків не приводити хворих дітей, з температурою, з явними ознаками хвороби, а не з залишковими явищами, відповідь одна: хай тренують імунітет. Не всі можуть його тренувати.