И какие упражнения делать?
rainbow2018• 02 марта 2025
Автор, такие фигурки - это дар богов.
Как и вкус к одежде и в дизайне интерьера.
В этой женщине это просто все сошлось. Как вы любите.
rainbow2018• 02 марта 2025
Ответ дляГимли
Это тролинг?
Ну, если открыть все темы автора, то становится сразу понятно.
Конечно же, не троллинг.
Ответ дляvlad-svs
именно потому, что в зал не ходила, она и пишет ’’если не раскачаюсь сильнее’’
Вона як сяде за силові - очі з орбіт ще більше повилуплюються! Подивіться на грудну клітку, пальці - решту поховала в одяг. Там і мязів нема - одні кістки і сухожилля! На базі чого вона буде мʼязи качати? У неї сил не буде - хіба почне жерти і паралельно зал. На цьому етапі голодовки їй в тренажерці треба постійна страховка. Написати любу хню я теж можу. З такою фігурою важко навіть йогою займатись.
useruseruser• 03 марта 2025
Ответ дляNathalie27
Така фігура - це дієта, а не зал
Тоді б все свисало б
Nathalie27• 03 марта 2025
Ответ дляuseruseruser
Тоді б все свисало б
Чому? Якщо жінка все життя в +- одній вазі з похибкою в 5 кг, то нічого звисати не повинно
useruseruser• 03 марта 2025
Ответ дляNathalie27
Можливо ви і праві.