Дама_с_коготками• 02 марта в 18:46
Зубы - это генетика?
Ну вот почему так, стоматологи утверждают что это гигиена. Но что если один человек следит за этим просто по максимуму: лучшие щетки, пасты, использование зубных нитей, регулярные чистки у стоматологов и тп - и всё равно вечно проблемы с зубами. А второй почистил утром или вечером как попало и никаких проблем. Что думаете: все таки гигиена или генетика?
Результат:
вже голосів:
87 (85.29%)
Генетика
10 (9.8%)
Затрудняюсь сказать
5 (4.9%)
Гигиена
Ушла и Пришла• 02 марта в 19:03
Ответ дляМусик Пусик
Але чого в одній сім´ї,з однаковим харчуванням в одного зуби здорові в іншого повний рот пломб
Корінні зуби закладаються приблизно на 20-22 тижні вагітності. Тому дуже важливо як в цей час харчувалася мама. Якщо у дітей однакове харчування, з якого вони не повністю отримують потрібні нутрієнти, то якийсь час зуби будуть триматися на тому мінеральному запасі, який було закладено в утробі. Ще є люди з достатньо гарною роботою слюнних залоз, це також може дещо покращити ситуацію
Щедрик• 02 марта в 19:05
До речі, в мене двоє дітей. У одного зуби гарні. У іншого біда. І отой інший їх чистить раз на тиждень, просто з-під палки. В 12 років вже пломби в постійних є.
А у мене і чоловіка зуби добрі. І де тут наша генетика??...
Файна пані• 02 марта в 19:06
Ответ дляКубик Рубика
Генетика, конечно.
У моего деда в 96 были все свои зубы, без единой пломбы. Зубной щетке его лет было больше чем мне. Он мне все рассказывал, что просто нужно правильно чистить и все, тогда мне не нужны будут все мои эл щетки и ирригатор 🤣
У меня двое детей. У сына мои зубы, потому первую пломбу он заполучил в три года. У дочери зубы мужа, потому всего одна пломба, маленькая, зуб начал портиться под пластиной, похоже, плохо почистили перед тем, как ее крепить.
Ваш дед как мой. Тоже на его счету страшно было взглянуть. Но мой вообще чаще просто грыз яблоко вместо чистки 🤷♀️ Ни разу хоть какого-то запаха у него из рта я не слышала за много-много лет 🤷♀️
Україна наше все• 02 марта в 19:06
Ответ дляЩедрик
Середній достаток. Але я росла як там тополя при дорозі. Сама себе виростила, скажемо так.
Батьки тільки вдягали і годували, закриваючи лише самі прості потреби (як приклад зубна щітка, мама вважала що то зайве..).
Про щітку дуже дивно. От якби пиячили чи інвалідність то ясно. А так ..
Я сама собі теж росла. Але щітка ясно що була. А от два зуби мені мама сказала вирвати, бо їй зі мною не хотілося ходити та лікувати. Просто карієс був. Ну шок, чесно(( П´ятірки(( зуби поздвигалися, щелепа хрустить. Таке. Зараз імпланти ставлю приємного мало
Дама_с_коготками
• 02 марта в 19:07
Ответ дляЩедрик
Ну генетика это не только вы с мужем. Но еще и ваши родители, бабы и деды. Если не чистить, то удивляться особо нечему. Ну как бы может быть кариес, может не быть. Но когда уже все что возможно и невозможно делаешь, а зубы все портятся и портятся, то тут уже другой вопрос
Наездница• 02 марта в 19:13
Генетика. Мені 39- жодної пломби
Татові 68 -дві пломби
До стомалога він ходив тільки тоді, як вже боліло
Я ходжу раз в рік ( перевіритись)
Татові 68 -дві пломби
Я ходжу раз в рік ( перевіритись)
Сама купляю квіти• 02 марта в 19:17
У моєї доньки, 14 років їй, пломби точно у тих зубах, що і у мене.
Включаючи передні 2.
І у мене теж пломби ще зі шкільних років.
У знайомої чоловік зуби узагалі рідко чистить - жодної пломби.
Включаючи передні 2.
Маю рацію• 02 марта в 19:18
Ответ дляУкраїна наше все
Это гигиена, генетика, внутриутробная закладка и питание))
гениально
Законна дружина• 02 марта в 20:40
Мені 42 роки-зуби не боліли жодного разу в житті,жодних пломб чи дірочок,нічого такого.Стоматологи кажуть що то така генетика у мене.
Баба Йога• 06 марта в 17:09
Ответ дляДаЗдраПерма
Не правда. Знаю купу людей які їх майже не чистять і пломб немає. Мій дід не чистив, мав білі зуби в першу пломбу в 47 років
Якщо зуби мають проблеми, зумовлені генетично, то дотримуватись гігієни треба особливо суворо.
Баба Йога• 06 марта в 17:10
Ответ дляБачу_майбутнє
Чоловік може чистити зуби раз на тиждень - жодної пломби. Я чищу кожен день, зубні нитки і все таке, до стоматолога ходжу постійно раз чи декілька разів на квартал, результат -9 зубів без коронок, 9 зубів під коронками. І це все, що лишилось.
Значить, в дитинстві не доглядали зуби як слід. Пам´ятаєте, коли випадають молочні зуби?
ДаЗдраПерма• 06 марта в 17:27
Ответ дляБаба Йога
Звісно що треба. Але якщо генетично зуби погані, то догляд їх ніяк не спасе і ви не будете їх лікувати рідше
Бачу_майбутнє• 06 марта в 17:57
Ответ дляБаба Йога
Хм) цікаво) що значить - не доглядали, як слід? Так і коли вони випадають?
ЭтаваНиМожетБыть• 03 апреля в 23:32
Ответ дляБачу_майбутнє
Все індивідуально.
У моєї доньки в 14,5 років 3 молочні зуба залишилося))
Перший випав у 8
Пупуговка• 26 апреля в 22:35
Ответ дляДама_с_коготками
У нас с сестрой одинаково плохие. У обоих уже коронки и имплантаты (нам еще 30 нет). И у моего ребенка зубы мои видимо. Вычищаю зубы как только могу, а все в кариесе, уже лечили и еще надо. У мужа одна пломба всего. Не повезло :(
Сестраааа
Мій дід помер у 86 зі здоровими своїми зубами і там сумніваюся що він їх часто чистив....
Україна наше все• 03 мая в 11:21
Нет. У моих родителей отличные зубы были, у меня плохие.
Но я думаю это не гигиена только, а ещё обмен веществ, состав слини, дефіцити
Тихомандражная• 23 мая в 10:42
Ответ дляДама_с_коготками
Ладно у взрослых, но у детей? Знаю даже тех, кто в год уже лечил детям. У одногруппницы вообще у дочки росли сразу в кариесе :(
У сестры также с малой. У нее зубы в ее папу.
Поэтому, 100% генетика.
NainaBelle• 24 мая в 15:50
Ответ дляАнонім Секретар
я че-т не пойму, ’куча людей’ рассказывают вам, что не чистят зубы о_О?
Раньше так и было. Моя бабушка работала дояркой на ферме, вставала в 4 утра, потом огород, виробилась и упала. Ничего не чистили. Все зубы на месте. 1 в 80 лет перед смертью выпал.
ПочтальЁнша• 27 мая в 20:13
Ответ дляБачу_майбутнє
Спробуйте менше ходити - у вас гіпердіагностика. Стоматолог вам більше шкодить, розсверлюючі і таким чином пошкоджуючи зубну тканину
ПочтальЁнша• 27 мая в 20:24
Ответ дляУшла и Пришла
Хочете знати правду про зуби – читайте Вестона Прайса. Спитайте антропологів, всі черепи, які знаходять десь старше 200-250 років, всі мають не більше 2% карієсу. А приблизно 150 років назад щось сталося, що в людей почали псуватися зуби, а зараз так взагалі, не зважаючи на гігієну, вони все рівно псуються. Справа в рафінованих і промисло-оброблених продуктах. Не вистачає мінералів для зубів, Ось вони й псуються
Тут і згодна, і ні. У мумій стародавнього Єгипту теж виявляли погані зуби. Погані зуби зустрічалися і у мумій індійців. Причому відомості про це є не у ’збірнику цього спеціаліста’, тому вони вам не попадались можливо. Достатньо просто подивитися науково-популярні фільми, типу ’таємниця єгипетських мумій’ тощо. На меті у цих фільмах не було вишукувати факти щодо зубів. Просто досліджували і про це розповідали, немає на меті спростовувати щось чи доводити.
Але все таки, рафіновані продукти мають негативний доведений вплив. Зараз їх значно більше вживає людство, ніж навіть 100 років тому.
Але: мінералізація. Тут взагалі притягнуто за вуха. Тому що дуже часто залишки кісток х ознаками недостатнього харчування та хвороб, пов´язаних з цим. Особливо жінки, які рано народжували і майже весь час годували. У них вже у молодих зустрічався остеопороз - тому факт про багатші продукти на мінерали - це притягнутий за вуха міф.
Бачу_майбутнє• 27 мая в 22:27
Ответ дляПочтальЁнша
Абсолютно ні. Ходжу, коли припікає. А припікає раз на три місяці-півроку.
всемВсёИмного• 31 мая в 11:10
Ответ дляУшла и Пришла
І повысилась доступность сахара