Не любовница• 03 марта 2025
Чоловік і гроші, упереджене ставлення до мене
Я в декреті. Грошей зараз мало. Купувала в школу цукерки дітям, на дні народження діти роздають. Потім купила мамі солодке на 8 березня, чоловік сам платив, ми про це говорили. Кажу, що йду забирати солодке. Він з претензіями, яке? Кажу, ти ж сам платив, цукерки. Які ще цукерки? Ти ж купила вже! Я нагадала, він з претензіями, чому спокійно не пояснила знову. А я не розумію, чому він не памʼятає і чому не вірить мені просто так, що нічого зайвого я не купую. В таких ситуацій багато, які стосуються грошей. Образливо, бо я цьому сенсі дуже кручусь. Щось своє продам, щоб собі інше купити, стараюсь. Дітям буває теж так купую. Чому він так ставиться?
Шлях до зірок• 03 марта 2025
Ответ дляПочемучечка
А цукерки мамі обовʼязково? Без них ніяк? Тортика домашнього спекти не варіант?
тортик дороже выйдет)))
всегдаДаДа• 03 марта 2025
Ответ дляНе любовница
Жах, як я посміла купити щось мамі
То ви своєму чоловікові кажіть, а не мені. Я не звітую про цукерки
Затишне кубло• 03 марта 2025
Ответ дляНе любовница
Так, грошей стало менше зараз, тому так гостро сприймає. Але я не розумію чому, бо не купую зайвого
А скільки він вам на місяць дає грошей чи сам продукти купує??
Домовенок Кузя• 03 марта 2025
Ответ дляНе любовница
Я нічого зайвого не купую
Это вы так думаете. Давайте список покупок, вам быстренько расскажут, что половина лишняя
ТаПрямТам• 03 марта 2025
Ответ дляНе любовница
Жах, як я посміла купити щось мамі
Його мамі також замовили цукерки?
Спасу мир• 03 марта 2025
Ответ дляКидаю курити
муж ваш так не считает, раз конфликт произошел из за конфет.
Люди, що з вами? Конфлікт через цукерки для тещі на 8 березня - це норма?
Домовенок Кузя• 03 марта 2025
Ответ дляСпасу мир
Може тоді в окопи піде, щоб заробити на дітей? А то заховався за спідницею дружини, задоволений що не призовний, і рознервувався.
Там 20т и не долго. Думаете, автор сумеет оформить выплаты?
ТаПрямТам• 03 марта 2025
Ответ дляСпасу мир
А автор трьох або більше сама прогодує?
Виростить раптом шось?
Кидаю курити• 03 марта 2025
Ответ дляНе любовница
Жах, як я посміла купити щось мамі
вас стало больше, источник дохода только он. Значит надо пересмотреть свои расходы, раз не вытягиваете.
всегдаДаДа• 03 марта 2025
Ответ дляСпасу мир
Ні, це не норма. З чоловіком треба це питання вирішувати, а не обговорювати який він жлоб із сторонніми тітками
Парова машина• 03 марта 2025
Ответ дляСпасу мир
Та хто зна, там кіло корівки чи кіло дубайського шоколаду😂
Домовенок Кузя• 03 марта 2025
Ответ дляСпасу мир
Вы видели, почем сейчас конфеты? Я прозрела с цены 500-600 за коробочку
Спасу мир• 03 марта 2025
Ответ дляТаПрямТам
А автор трьох або більше сама прогодує?
Виростить раптом шось?
Чому сама? Там платять. Раптом щось - виплати і підтримка.
Тримбулька• 03 марта 2025
Ответ дляПарова машина
Ви ’крутитесь’, а у чоловіка 5 людей на утриманні. І гроші, як пісок крізь пальці. Не будеш тут нервовим.
так зачем он детей клепает в год по трое, если денег нет и нервный такой ? был бы 1 ребенок, никто б те конфеты не считал. зачем плодить нищету ?
всегдаДаДа• 03 марта 2025
Ответ дляТаПрямТам
А автор трьох або більше сама прогодує?
Виростить раптом шось?
Ну якщо народила - то, мабуть, так. Чоловіки не тільки в окопах помирають. Вони ще хворіють та до коханок йдуть
всегдаДаДа• 03 марта 2025
Ответ дляТримбулька
Щоб не мобілізували
Да будет так• 03 марта 2025
Ответ дляПочемучечка
А тортик зі святого духа печуть?
Почемучечка• 03 марта 2025
Ответ дляСпасу мир
Який конфлікт? Чоловік просто перепитав. Чи він банкомат, щоб просто гроші видавати мовчки?
Білий Лосик• 03 марта 2025
Ответ дляНе любовница
Жах, як я посміла купити щось мамі
А его маме вы купили тех же конфет?
Парова машина• 03 марта 2025
Ответ дляТримбулька
Чесно, я не знаю, я б на місці автора ніколи на таке не пішла. Явно на першій дитині все було видно. Але вона теж не під наркозом вагітніла.
Кидаю курити• 03 марта 2025
Ответ дляСпасу мир
Ну раз муж разнервничался, значит надо задуматься. Хз может автор на последние купила те конфеты, от того и скандал в семье.
Спасу мир• 03 марта 2025
Ответ длявсегдаДаДа
Щоб не мобілізували
Ну так, а тут всі заступаються за бідненького, на дружині зривається, бо, бачте, хотів тільки всунув/висунув? З´ясувалося, що йому треба забезпечити
Спасу мир• 03 марта 2025
Ответ дляПочемучечка
Як який? Перечитайте старпост. Якщо з вами так розмовляють і ви вважаєте це нормою - то у мене погані новини для вас.
Кидаю курити• 03 марта 2025
Ответ дляСпасу мир
Один головкой думал, вторая с неба денег ждала. Прежде чем планировать детей, надо было над бюджетом подумать в военное время.
Губки-уточкой• 03 марта 2025
Ответ дляПочемучечка
Та на тортик піде не менше коштів, ніж на цукерки.
Зрадорозганячка• 03 марта 2025
Ответ дляНе любовница
Поговоріть з чоловіком про це. Без напівнатяків. А просто конкретно розкажіть куди і на що ви витрачаєте. І про цукерки для мами скажіть, що вже оплачено, просто треба забрати. Наскільки я правильно зрозуміла. Можливо ваш чоловік щось не правильно зрозумів.
ФФФФристайла• 03 марта 2025
Ответ дляСпасу мир
З такими цінами як зараз - норма.