Цвірінь• 03 марта 2025
Шукаю місто сили. Порадьте щось на кілька днів. Треба переключитись.
Зазвичай їздила до Львова - це місто моєї сили.
та нині шукаю щось інше. так багато навалилось. втрачаю себе.
Просто необхідно перезавантажитись, погуляти, щось почабити інше. Вулички, цікавинки, музеї. Я люблю спокійний відпочинок.
Всім стабільності, миру і душевного спокою!
Карапулька• 03 марта 2025
скоро зацветут деревья и первоцветы, так что подойдет любой парк или лес, или ботанический сад)
Вам телефонограмма• 03 марта 2025
Прям целый город силы. Не представляю. У меня есть места силы. Одно из них- Щекавица в Киеве.
Танго утрьох• 03 марта 2025
Каменець - Подільськ
Неспішне, смачне, багато історично культурної спадщини
Творог для розжига• 03 марта 2025
А если серьезно, поедьте где-то в Румынию, там куча интрересных городков со старинными улочками.
ДаЗдраПерма• 03 марта 2025
Ответ дляМамаша в бигудях
Кам´янець-Подільський, Трускавець
о, моя мама как раз скоро едет в Трускавец. купили с сестрой путевку на день рождение. 10 дней в санатории Шахтер.
Цвірінь
• 03 марта 2025
Ответ дляТворог для розжига
з радістю..шукала автобусні тури...та немає (((((
взагалі на найближчий час нічого немає (((
Швидка Настя• 03 марта 2025
Ответ дляЦвірінь
до Бухареста є автобуси, а там місцевими.
Якщо по Україні, мені дуже сподобались за вашим запитом Тернопіль і Ужгород
Библиотекарь• 03 марта 2025
Я б поїхала в автобусний тур по замках України, але весною або восени
Обращеница• 03 марта 2025
При всем уважении, Трускавец совершенно не подходит для экскурсий. Странно его советовать человеку, который любит Львов
Научительница• 03 марта 2025
Ужгород, Мукачево, якщо любите - термальні басейни в Берегові. Крім того, там більше шансів застати хорошу погоду, бо за всієї моєї любові до Львова, у березні він мабуть найдепресивніший.
Ms. Dolly• 03 марта 2025
Ответ дляТворог для розжига
Краматорск
Автор пишет , что ей нужен спокойный отдых, чтобы перезагрузиться, а не экстрим и опасность.
Цвірінь
• 03 марта 2025
Ответ дляТворог для розжига
Краматорск
я волонтер. якщо хочете вколоти, то не варто
Дуб береза• 03 марта 2025
Ответ дляОбращеница
чого це?? я сама мешкала в Києві, Харкові і Львові. Нормальне місто - Трускавець
Обращеница• 03 марта 2025
Ответ дляДуб береза
Трускавец отличный городок, который можно обойти за час вдоль и поперек. Я тоже жила во всех вышеуказанный городах, разница с трускавцом колоссальная
Дуб береза• 03 марта 2025
Ответ дляОбращеница
так Трускавець рай, тому що з нього екскурсії куди завгодно. хоч в Європу