Горня капучіно• 03 марта 2025
Я так переживаю и себя постоянно накручиваю.
Очень долго не могу забеременеть. Репродуктологи говорят, что непроходимы трубы и нужно делать еко. Я себя накручиваю. Мне кажется, что это выкачка денег. Переживаю за свое здоровье.. как все пройдет. Один раз даже у тарологов спрашивала, будут ли у меня дети. Знаю, что это бред. Но для меня еко звучит так ужасно 😞 как диагноз
Горня капучіно
• 03 марта 2025
Ответ дляРадостина
А гинеколог диагноз подтвердил?
Да. Я делала рентген труб. Сказали, что проблема только в них. Все остальное - хорошо. Муж тоже все хорошо
Горня капучіно
• 03 марта 2025
Ответ дляЛеся-da75
Ви скільки вже не можете завагітніти?
3 года
Горня капучіно
• 03 марта 2025
Ответ дляСережкинаЯ
Вы же понимаете что это будет но лет через 4-6
Почему через 4-6 лет?
ПадаюВреверансах• 03 марта 2025
Просто хочу побажати вам чуда.
Любіться ніжно і часто, дайте долі час, якщо він увас є.
Не зациклюйтеся. Скільки пар готувалися до еко і природа саса подарувала їм цей шанс.
Курочка• 03 марта 2025
Оптимальним хірургічним способом лікування непрохідності маткових труб є лапароскопія. Після операції необхідно перевірити прохідність методом пертурбації (продування маткових труб). Після лапароскопічного висічення спайок маткових труб або евакуації застійної рідини успішно вагітніють 50-70 % пацієнток.
Горня капучіно
• 03 марта 2025
Ответ дляКурочка
Врачи говорят, что может не помочь
Якось так і живу• 03 марта 2025
Ответ дляГорня капучіно
Врачи говорят, что может не помочь
Ви навіть пробувати не хочете?
Горня капучіно
• 03 марта 2025
Ответ дляЯкось так і живу
Еко викачка грошей, а таро - ні....
Согласна, то нервничала 😥😥😥
Горня капучіно
• 03 марта 2025
Ответ дляЯкось так і живу
Ви навіть пробувати не хочете?
Думаю ще
Курочка• 03 марта 2025
Ответ дляГорня капучіно
Врачи говорят, что может не помочь
А спробувати....Якщо не попадете у 50-70% тоді вже можна й еко...Скільки років ви намагаєтесь завагітніти?
Нашли в капусте• 03 марта 2025
Ответ дляГорня капучіно
я не єко не захотела сурмаму. Там такая гормональная взбучка , одной попытки хватило
Горня капучіно
• 03 марта 2025
Ответ дляКурочка
Три роки
Горня капучіно
• 03 марта 2025
Ответ дляКурочка
Лапароскопія менше шкоди для здоровʼя? Бо врачі радять еко робити відразу
Курочка• 03 марта 2025
Ответ дляГорня капучіно
Три роки
Ну то не катастрофічний термін,,,Спробуйте лікувати...Моя сестра мала такий діагноз.Намагалися 4 роки.Зробила лапароскопію..Зараз має трьох здорових діток від 10 до 4 років
Курочка• 03 марта 2025
Ответ дляГорня капучіно
Погугліть...Там все можна знайти...
Ответ дляГорня капучіно
3 года
Хочу вас підбадьорити.
В мене дітей не було 9років.
Був предрак, робили 4 гістероскопії, лапараскопію.
Шансів на самостійну вагітність не було, а еко не радили, через мій предрак.
Але завагітніла сама, народила хлопчика, а рівно через рік знову народила хлопчика.
Врачі самі були в шоці. Немає нічого неможливого.
В мене дітей не було 9років.
Алина-1240• 03 марта 2025
Парадоксально,но забудьте о попытках и не думайте об этом,и забеременеете)или попробуйте с другим мужчиной