Добрий день, пів року назад зʼявився наріст, око часто запалюється, червоніє, відчуваю дискомфорт. Наріст жовтого кольору, дуже видно.
Була у лікарів в Польщі, сказали, що при запаленні краплі, а видаляти не треба, бо може бути гірше або знову зʼявиться.
Я працюю за компʼютером, очі втомлені, через це я думаю, і зʼявилася ця хвороба.
Може ктось робив операцію, видаляв в Україні, Польщі, як післяопераційний період? Чи залишаються сліди, рубці?
І головне питання, де можна проконсультуватися, з подальшим лікуванням/операцією по видаленню. Шукаю лікаря. Може на початку консультація-онлайн, чи є таке?
Живу в Польщі.
Ответ дляТролю як можу
Удалите лазером у врача после консультации
Доречі, польська лікарка на прийомі сказала, що лазер не візьме, треба зрізати(не зовсім вірю, шо вона зналася на такій операції)
Я готова, але хочу найти лікаря, який знається на цій справі. Бо це очі.
Тролю як можу• 03 марта 2025
Ответ дляvasilek1712
Оно на веке у вас ? Или внутри слизистой ?
Тролю як можу• 05 марта 2025
Ответ дляvasilek1712
На конʼюнктиві око, в куту
Ой это прям в самом глазу , это нужен офтальмолог .