Чому Україна вимушена робити безліч кроків, віддавати копалини, щоб її перестали вбивати. А той хто вбиває просто чекає коли той хто хоче миру у світі змусить Україну все це зробити. Це якийсь сюр…
Цей світ не врятувати, просто розпач…
Ana Fernandes• 04 марта в 12:51
Ответ дляOlivia 666
Бо те падло десятиліттями налагоджувало звʼязки зі світом та чимось їх привʼязувало. Газом,нафтою,товаром та чим завгодно. А ще безліч агентів роками у штатах та Європі та свої люди на посадах у всіх кутках світу. Стосунки з усіма були «Вась-Вась». Ось і наслідки.
Тоді як у нас завжди у владі були кацапи та його люди.
А нам что мешало так делать ?
Leeloo_aloha• 04 марта в 13:12
Ответ дляBarkas
Скажіть? У школі нам демонстрували інший світ, у літературних творах, які ми вивчали, люди інші і добро завжди перемагає малочисельне зло. І ми вірили. Якби я раніше бачила світ таким, яким бачу його зараз, то й дітей не народжувала б.
Ви точно у школі вчилися? І в середній школі теж? Бо я читала досить трагічну літературу, де якраз рідко добро перемагало.
Ответ дляАnnеt
принудят нас к ’миру’ на людоедских условиях, заткнут и прикажут больше по возврату территорий не смыкаться, поснимают с раши санкции, починят/запустят Северные потоки и будет у всех с рашей, дружба-жвачка и взаимовыгодная торговля.
не будет, разве цель этой войны было забрать 4 области? подумайте сами. впереди еще много интересного.
Джулияробертс• 04 марта в 13:45
Ответ дляLeeloo_aloha
Якщо чесно, я і в повсякденному житті бачу, що добро рідше перемагає, що вже говорити про глобальний рівень
Ответ дляЛисий хвост
Ніякої сенсації від Трампа в ніч на 5 березня не буде, буде пиз@ти який він красень тай і все. Угода про копалини, то не вихід з війни. Це тупо для аудиторії американців, я Бог, я забрав копалини.
Популіст з деменцією та плюс аутист Маск зроблять великий крок до початку великої війни спочатку у Тихоокеанському регіоні, а потім у Європі. Я б радила нашим біженцям переїхати з східної Європи подалі.
Саме так і буде
ЄвгеніяЕвгения• 04 марта в 14:03
Ответ дляAesonne
Если бы нашу власть интересовала выгода для страны, так бы и сделали.
Кацапы тогда даже через африканцев упрашивали сесть за стол переговоров. Выторговать тогда можно было что угодно.
А итог вот он какой.
Как в сказке о золотой рыбке.
А итог вот он какой.
Как в сказке о золотой рыбке.
я взагалі не знаю, як наша влада могла бути такою недалекоглядною, і не сісти за стіл тоді. Виторгувати ЗАЕС, можливо, чи частину Лівобережжя, чи шмат Запорізької області, та хоч щось... Запропонувати прохід до Криму залишити, і нашу армію поставити на лінії боєзіткнення, поступово оптимізуючи її розміри, розвивати ВПК...людей на вулицях тоді ще не ловили, восени 2022 українці масово поверталися додому. А зараз позиція в рази, десятки разів гірша, мільйона 3 додатково мирних втратили, моб.резерв на нулі, зброю перестали давати. Всьо, приїхали.
От подумати, чи друзі нам ті, хто радив продовжувати воювати.
ЄвгеніяЕвгения• 04 марта в 14:04
Ответ длязавитушка
До чого тут це? Зеленський же йшов на вибори з девізом ’просто пєрєстать стрєлять’, збиткувався на стадіоні з Порошенко (який старався пояснити ідіотам, що перестать стрілять не варіант), ржав, влаштовував шоу.
Тепер йому Трамп каже те ж саме -просто пєрєстань стрєлять.
Так шо не так то? Всьо як Зеленський і хотів.
100%. Така сама думка. Пасматрєть в глаза і увідєть і ніх мір.
Ana Fernandes• 04 марта в 14:05
Ответ длясладкий_ноябрь
Ми зробили це самостійно
1,5 % на армію і 0 армії, 0 зброї, 0 грошкй
1.5% дополнительно
Я чесно досі думаю над тим, чому це випало саме нам та нашім дітям(( Так хотілося просто жити, радіти....кожному по своїм можливостям так сказати...а не оце всьо.... просто жесть. Коли почалася війна і довго ще потім, я раділа, не повірите, що моєї бабусі вже немає в живих, і вона всього цього трешу не зазнає знов, бо вона була дитя війни, і всі ці жахи і розмови пронесла все своє життя в своїй пам´яті і нам розказувала.
Але я досі не вірю, що це відбувається зі мною та моїми дітьми. І чим далі, тім трешовіє світ.
тому що потрібно будувати країну, а не розграбовувати, треба думати головою, коли робимо свій вибір і єднатися, а не робити сварки один проти одного.
На жаль я дивлюся, як зараз масово кричать, який наш президент кращий, то в мене питання виникає ’в чому ?’
Ніколи не думала, що це скажу, але длоя мене навіть Янкуович був краще,. Гіршого за Зе за всі роки незалежності України не було. І якщо ви гадаєте, що ЄС прямо дуже підтримує Зе, то помиляєтесь - ЄС підтримує себе, бо розуміє, що якщо пуйло пройде Україну, то і далі піде. Тому для ЄС хай гингуть краще наші люди і вони ’підтримують Зелю’, ніж їх і паде їх економіка
ЄвгеніяЕвгения• 04 марта в 14:06
Ответ дляLenakaBro
випало - це склалася вірогідність. А вирок ми собі підписали на виборах президента в 2019.
Ответ дляIrinnkA
Речь не об этом, а о манере разговаривать. До войны Зе вёл себя также
Молодец. И весь мир, адекватные люди, все его поддержали. Все видят, кто на кого напал, кто бомбит и разрушает и кто борется, чтобы у власти не стал маньяк. Американцы неожиданно прозрели, что у них под носом к власти пришли такие же нацисты маньяки, как и путлер.
И кстати, чудеса, алкашному журналюге уже пришлось извиниться за вопрос о костюме. Затролили бедолагу
ЄвгеніяЕвгения• 04 марта в 14:17
Ответ дляLenakaBro
Так це сюди теж входить, в моєму оточенні жодних голосувавших за Зе, а їх набралося 73%!!! Звідки стільки цих недоумків?!
ми з Вами жили в інформаційній бульбашці. Я в шоці була, коли озвучили результати екзитполів. Але в те, що при війні тоді проголосували 10!% за бойка, також про щось говорить. Не все медведчук хуйлу брехав.
ЄвгеніяЕвгения• 04 марта в 14:20
Ответ дляBlinchik-3937
А де,скажіть оборонні споруди ,тіпа лінії суровікіна,які були збудовані при петі? Стіна яценюка?
ну мінні загороди демонтували, а бригади бойові в кінці 2021 зняли з місці постійного базування (а це під 10 тис. військових), залишивши на патрулювання сотні солдатів, бо бачте наші військові та міни відлякували туристів з Криму. Класні туристи до нас приїхали з Криму в лютому 2022, еге ж?
Ответ дляЭ-велин@
Я говорила о том что Зеленский до войны имел такую же хамство манеру разговора с подчинёнными. В белом доме он столкнулся с такими же как он сам. И не более того. И я рада, что тот недоумок, журналист, извинился. Офигевший непрофессиональный кабан
Ответ дляIrinnkA
Кому Зеленский нахамил до войны, может какая то семья стала жертвами маньяков, а он, вместо решения проблемы, помощи в поимке преступников, может унизил жертвы и обсудил, в чем они одеты?
Sova splushka• 04 марта в 14:45
Ответ дляamoa
Навколо повно слабих країн. Чому придовбалися саме до України?
Бо склалося разом два фактори:
1) Є агресор раша, якій незалежна Україна під боком невдобна.
2) Україна все ще намагається опиратися.
Інші країни або вже зникли давно з мапи світу, або нікому не потрібні з точки зору територіального розміщення.