PORKA• Изменено 05 марта в 10:58

Я хочу бути моїм чоловіком, нічого не хоче і його все влаштовує

От на мене останні роки, прям ’озарение’ прийшло. Що мій чоловік, який мені обіцяв багато чого, на початку нашого життя. Нічого не реалізував, не тому що, щось не вдалося, а просто йому це не треба! Його все влаштовує. 38років людині ні власне житло, ні власну машину, йому не треба. Заробляє так собі вистачає на їжу та комунальні. Двоє дітей якось виростуть. І це не сталося зараз через війну. Це було і до. Тільки мені весь сказано ну ось трошки почекай, в мене такий проект буде заживемо, а потім проект не зайшов, або ’заживемо’ це він приніс +50тис грн раз в півроку. Ні ремонту, ні відпочинку ( раз в рік дуже економно). Його все влаштовує. Ну я не розумію, ну як так можна жити? А тепер ще й війна. І так мені стало погано від того що я стільки років йому вірила, чекала, надіялася, а тепер минуле не вернеш, молодше не стаєш, шансів що щось зміниться поки немає, тільки гірше стає.
Знаю що мені тут напишуть... Але я просто хотіла виговоритися.
Бронетапці• 05 марта в 10:57
Надо было искать готового))
автор PORKA • 05 марта в 10:57
Ответ дляБронетапці
Надо было искать готового))
Надо було (( тоді він був молодий наче амбітний... А я дурна молода вірила
Канделаки• 05 марта в 10:57
Його все влаштовує, вас не влаштовує. Змінюйте своє життя. Це ж ви йому вірили, ви сподівалися,ідеалізували. Тут більше про вас ніж про нього
Кофе в лобби• 05 марта в 10:58
кто вам доктор ? за год как-то все ясно с надеждами , вас к нему приклеили? вы сами выбрали ждунихой быть, еще и детей родили
Фрекен бок• 05 марта в 10:58
Ок, ну растение он у вас , что дальше.
А вы почему за много лет не заработали ни на квартиру, ни на машину, ни на ремонт, ни на отдых?
Он вешал лапшу на уши, а вы годами сидели и ждали?
Так вы стоите друг друга
автор PORKA • 05 марта в 10:58
Ответ дляКанделаки
Ну да треба було за нього заміж не йти , хто ж знав(
Кофе в лобби• 05 марта в 10:58
Ответ дляPORKA
ошибки исправляют
Бронетапці• 05 марта в 10:58
Ответ дляPORKA
Не надо сбрасывать с себя ответственность)
Кофе в лобби• 05 марта в 10:59
Ответ дляPORKA
развод не???????????
Фрекен бок• 05 марта в 10:59
Вы сами ничего годами не делали.
А теперь ноете, что уже не можете ничего изменить в жизни.
Я так понимаю, что уже не можете найти другого мужа и ждать от него денег?
КАПСЛОЧНИЦА• 05 марта в 10:59
А вы что обещали? У вас такой был уговор в начале семейной жизни, что он вам машину-квартиру-курорты? Надо тогда заключать контракт, где это все обговаривается. Или же, самой работать, зарабатывать то, что вы хотите, как- то однобоко, создать брак и сесть, ждать, пока муж будет рулить проекты.
автор PORKA • 05 марта в 11:00
Ответ дляФрекен бок
Ок, ну растение он у вас , что дальше.
Так вы стоите друг друга
Якби я сама на це все заробила нащо мені тоді взагалі чоловік?
Голена блондинка• 05 марта в 11:00
Авторе, тільки одне логічне питання: чого за ці роки досягли ви ( народження дітей не беремо у досягнення). Можливо ви купили квартиру, авто, маєте високооплачувану посаду. І так, вам також четвертий десяток і..? Що ви зробили з того, що собі обіцяли?
Пургену мне• 05 марта в 11:00
ну а ви прям мільйонерша? яке їхало... якби не він, то б узагалі ніякого не було
ДелиВерка• 05 марта в 11:00
Які в мене можуть бути претензії до чоловіка, якщо я сама булька з носа. Та ще й роками вірю в ті ж самі обіцянки
ХикориДикори• 05 марта в 11:00
Мужа надо с самого начала совместной жизни направлять в правильное русло ,а не ждать годами,видя его пассивность.Сейчас он вряд-ли на что то готов
Фрекен бок• 05 марта в 11:01
Ответ дляPORKA
Ну вот муж вам ничего не заработал.

А вас устраивает годами жить без денег, ничего самой не делать, ждать от него милостей?
И потом.
Вы сейчас так вбрасываете, вроде как в состоянии были заработать, просто не хотели, ведь у вас муж есть.
А на самом деле ни он , ни вы не в состоянии были.
автор PORKA • 05 марта в 11:01
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Я нічого не обіцяла. Навіщо?
Якщо самій на все заробляти нащо тоді чоловік взагалі?
ДелиВерка• 05 марта в 11:01
Ответ дляPORKA
Чому одразу сама? Хоча б 40/60
Голена блондинка• 05 марта в 11:02
Ответ дляДелиВерка
Бо перекласти відповідальність за те, що твої мрії нереалізовані на когось, це дуже зручно
Голена блондинка• 05 марта в 11:02
Ответ дляPORKA
Я нічого не обіцяла. Навіщо?
Щоб мати те, чого хочеш.
Бронетапці• 05 марта в 11:03
Вы не могли привлечь другого мужика, привлекли какого смогли)
И не надо обвинять его)
ДелиВерка• 05 марта в 11:03
Ответ дляГолена блондинка
І це офігенна життєва позиція. А ще винуватим можна зробити депутатів
Фрекен бок• 05 марта в 11:03
Ответ дляPORKA
Я нічого не обіцяла. Навіщо?
Чтобы не пресмыкаться перед мужиком, не жить годами в нищете и зависимости. Чтобы показать детям достойный пример, чтобы они не повторили вашу судьбу
Чтобы уважать себя
ДелиВерка• 05 марта в 11:04
Ответ дляPORKA
Я нічого не обіцяла. Навіщо?
Для натхнення
КАПСЛОЧНИЦА• 05 марта в 11:04
Ответ дляPORKA
Я нічого не обіцяла. Навіщо?
Разводиться тогда, куда же это годится всем там и скажите, как нам тут пишите- вас обманули.
Вы же после развода заживёте как и мечтали, и все у вас будет.
Ishoy• 05 марта в 11:04
Ответ дляФрекен бок
Чтобы уважать себя
Не для этого замуж выходят
Канделаки• 05 марта в 11:04
Ответ дляPORKA
Тут не про заміж. Ви ж не знали на початках, як буде далі. Потрібно було змінювати своє життя, як тільки вас щось перестало влаштовувати. Давайте уявимо, що ви ходите на роботу і не отримуєте ЗП, але вам все говорять ’почекайте’, скільки б ви чекали??
Найлегше сказати, що чоловік такий-сякий, але ви не хотіли виходити із зони комфорту, ви не хотіли змінювати своє життя, натомість все сиділи і очікували коли чоловік буде його змінювати.
Мастер Пис• 05 марта в 11:04
Ответ дляPORKA
Языком трепать - не мешки ворочать )
Фрекен бок• 05 марта в 11:04
Ответ дляPORKA
Я нічого не обіцяла. Навіщо?
Да-да!
Я могу пойти и заработать на квартиру легко, но зачем мне тогда муж?