begovelik• 05 марта в 16:43

Сполучені Штати заморожують обмін розвідданими з Україною — FT

https://nv.ua/ukr/amp/ssha-pripinili-dilitisya-roz...

США зупиняють обмін розвідданими з Україною в рамках припинення військової допомоги, повідомляє Financial Times у середу, 5 березня, з посиланням на чиновників, тоді як Суспільне пише, що Вашингтон продовжує надання секретної інформації.
Два чиновники підтвердили FT, що Вашингтон заморозив канали розвідки з Києвом.

Як думаєте, це якось вплине на справи на фронті?
Ирина_Б_• 05 марта в 16:44
да хватит уже, у нас спутник Прытулы есть
автор begovelik • 05 марта в 16:44
США заборонили Британії ділитися з Україною американськими розвідданими – ЗМІ

Велика Британія Військова допомога Розвідка Світ США Україна Україна-США
Сполучені Штати заборонили Великій Британії ділитися з Україною розвідувальними даними, отриманими від американської розвідки.

Про це повідомив британський таблоїд Daily Mail.
luizka• 05 марта в 16:44
Что-то вы с опозданием. Позже писали, что не все.
Svetrise• 05 марта в 16:47
ужасно. надо принимать стратегические решения в армии. надеюсь, у командиров хватит мозгов, профессионализма спасти солдат и офицеров.
Natalia505• 05 марта в 16:47
Так вплине, зараз негативно. Лист с вибаченням не спрацював. Гайки продовжують закручувати. Передбачувано.
Aksinia 111• 05 марта в 16:49
Ответ дляNatalia505
Все понимают, извинения, дипломатия в отношении Трампа не работают . Они с хуйлом задолго до выборов Трампа порешали и сейчас воплощают в жизнь .
gizzaGinora• 05 марта в 16:49
🍁 Директор ЦРУ Реткліфф підтвердив інформацію, що США призупинили постачання зброї та розвідданих Україні.

Він додав, що з нетерпінням чекає скасування паузи і співпраці з Україною на шляху до миру після листа президенту США.

❗️ Проте, за інформацією Sky News, ЗСУ позбавлять лише тих розвідданих, які дозволяють наносити удари вглиб рф. Інші розвіддані продовжують передаватися.
автор begovelik • 05 марта в 16:50
Ответ дляSvetrise
Продовжуємо вірити у ЗСУ і в наше командування. А також Уїнстон Зєрчілль щось має придумати
Natalia505• 05 марта в 16:50
Ответ дляAksinia 111
Не в тому справа. Мені здається краще піти, ніж тягнути на дно за собою країну. Не подобаєшся ти, з тобою тільки гірше, йди. Це як в стосунках, іноді краще йти
Ирина_Б_• 05 марта в 16:52
Ответ дляNatalia505
его для этого и поставили, он делает свою работу
Natalia505• 05 марта в 16:52
Ответ дляИрина_Б_
Коли хтось робить хєрово свою роботу, його звільняють.
Svetrise• 05 марта в 16:52
Ответ дляbegovelik
хватит жить и думать лозунгами. это живые люди, их жизнь, это семьи. в чем успех при таких вводных данных?
в увеличение смертей?
Just a crow• 05 марта в 16:53
Сегодня вот это прочитала:
США приостановят передачу Украине разведданных, позволяющих наносить удары вглубь России, — источники Sky News
При этом Киев продолжит получать информацию для операций против российских войск на подконтрольной россии территории Украины.

В глубь рашки США не хотят чтобы били, поэтому скорее всего те разведданные и приостановит.
Ирина_Б_• 05 марта в 16:54
Ответ дляNatalia505
с чего вы взяли что он делает херово свою работу? он делает то что ему сказали делать те кто за ним стоит, будет делать херово или не то, то его уберут
Natalia505• 05 марта в 16:54
Ответ дляbegovelik
Які варіанти? Можна станцювати але це не спрацює...
Aksinia 111• 05 марта в 16:55
Ответ дляNatalia505
Вы серьёзно ? Дело именно в этом . И хуйлу и Трампу нужен президент, который подпишет всё, что они захотят . То есть Вам всё равно какие договорённости у хуйла с Трампом, Вы верите что эти ’два товарища’ без Зе, устроят рай в Украине ?
автор begovelik • 05 марта в 16:55
автор begovelik • 05 марта в 16:56
Ответ дляNatalia505
Моя відповідь нікому не сподобається
Just a crow• 05 марта в 16:56
Вот что я увидела.
Svetrise• 05 марта в 16:57
Ответ дляИрина_Б_
пусть притула вместе со спутником перенесется на фронт. какие они м…
и мошенник тоже. кому люди верят..
автор begovelik • 05 марта в 16:57
Ответ дляAksinia 111
А нужно отдать еще больше территорий И похоронить еще больше наших военных?
Natalia505• 05 марта в 16:59
Ответ дляAksinia 111
Я хочу вірити, що можна зберегти бодай щось. І поки такі шанси є, треба щоб вони це зробили. Продовжувати війну не вийде і зе сам про це сказав. Без штатів ми програємо. Зараз питання в тому як саме ми програємо. Яка буде ціна? Вона вже непомірно висока. Перемога зараз, це залишити живими тих людей які ще є в Україні. Це для мене особисто. Це не рай але це не пекло.
Ирина_Б_• 05 марта в 17:01
Ответ дляSvetrise
и мошенник тоже. кому люди верят..
этого не будет никогда) то что он бессовестная тварь вместе с убийцем Стерненко обманывали и наживались на людях это уже другая история, за грехи родителей отвечают дети , не знаю есть ли они у этих персонажей
Aksinia 111• 05 марта в 17:01
Ответ дляbegovelik
А кто Вам сказал, что хуйло не претендует на большие территории чем сейас ? И без Зе , он не будет претендовать дальше . Напомните мне, в целях сво звучала Херсонская, Запорожская обл ?
Natalia505• 05 марта в 17:04
Ответ дляAksinia 111
Якщо він завжди буде претендувати, як ви бачите подальший розвиток подій? Немає чим воювати ні зброї, ні людей, що далі?
автор begovelik • 05 марта в 17:04
Ответ дляAksinia 111
На большее - на что? У него в целях стоит вырезать всех жителей Украины? Сохранить жизни дорогого стоит. Ни одна территория не стоит того, чтобы за нее умирать
автор begovelik • 05 марта в 17:06
Чем плоха та модель власти, которая сейчас в Грузии? Да, Бандеру и Шухевича придется убрать.
annac• 05 марта в 17:09
Ответ дляbegovelik
А вы вернетесь тогда?
Natalia505• 05 марта в 17:09
Ответ дляbegovelik
Не буде в нас Грузії. Дві Кореї, тільки чи буде південна, ще під питанням. Вже в мене сумніви. Все залежить від того хто буде керувати країною далі.
автор begovelik • 05 марта в 17:11
Русский придется сделать вторым государственным