США зупиняють обмін розвідданими з Україною в рамках припинення військової допомоги, повідомляє Financial Times у середу, 5 березня, з посиланням на чиновників, тоді як Суспільне пише, що Вашингтон продовжує надання секретної інформації.
Два чиновники підтвердили FT, що Вашингтон заморозив канали розвідки з Києвом.
Як думаєте, це якось вплине на справи на фронті?
США заборонили Британії ділитися з Україною американськими розвідданими – ЗМІ
Велика Британія Військова допомога Розвідка Світ США Україна Україна-США
Сполучені Штати заборонили Великій Британії ділитися з Україною розвідувальними даними, отриманими від американської розвідки.
Про це повідомив британський таблоїд Daily Mail.
Natalia505• 05 марта в 16:47
Так вплине, зараз негативно. Лист с вибаченням не спрацював. Гайки продовжують закручувати. Передбачувано.
Aksinia 111• 05 марта в 16:49
Ответ дляNatalia505
Все понимают, извинения, дипломатия в отношении Трампа не работают . Они с хуйлом задолго до выборов Трампа порешали и сейчас воплощают в жизнь .
gizzaGinora• 05 марта в 16:49
🍁 Директор ЦРУ Реткліфф підтвердив інформацію, що США призупинили постачання зброї та розвідданих Україні.
Він додав, що з нетерпінням чекає скасування паузи і співпраці з Україною на шляху до миру після листа президенту США.
❗️ Проте, за інформацією Sky News, ЗСУ позбавлять лише тих розвідданих, які дозволяють наносити удари вглиб рф. Інші розвіддані продовжують передаватися.
Natalia505• 05 марта в 16:50
Ответ дляAksinia 111
Не в тому справа. Мені здається краще піти, ніж тягнути на дно за собою країну. Не подобаєшся ти, з тобою тільки гірше, йди. Це як в стосунках, іноді краще йти
Natalia505• 05 марта в 16:52
Ответ дляИрина_Б_
его для этого и поставили, он делает свою работу
Коли хтось робить хєрово свою роботу, його звільняють.
Just a crow• 05 марта в 16:53
Сегодня вот это прочитала:
США приостановят передачу Украине разведданных, позволяющих наносить удары вглубь России, — источники Sky News
При этом Киев продолжит получать информацию для операций против российских войск на подконтрольной россии территории Украины.
В глубь рашки США не хотят чтобы били, поэтому скорее всего те разведданные и приостановит.
Natalia505• 05 марта в 16:54
Ответ дляbegovelik
Продовжуємо вірити у ЗСУ і в наше командування. А також Уїнстон Зєрчілль щось має придумати
Які варіанти? Можна станцювати але це не спрацює...
Aksinia 111• 05 марта в 16:55
Ответ дляNatalia505
Вы серьёзно ? Дело именно в этом . И хуйлу и Трампу нужен президент, который подпишет всё, что они захотят . То есть Вам всё равно какие договорённости у хуйла с Трампом, Вы верите что эти ’два товарища’ без Зе, устроят рай в Украине ?
Ответ дляAksinia 111
А нужно отдать еще больше территорий И похоронить еще больше наших военных?
Natalia505• 05 марта в 16:59
Ответ дляAksinia 111
Я хочу вірити, що можна зберегти бодай щось. І поки такі шанси є, треба щоб вони це зробили. Продовжувати війну не вийде і зе сам про це сказав. Без штатів ми програємо. Зараз питання в тому як саме ми програємо. Яка буде ціна? Вона вже непомірно висока. Перемога зараз, це залишити живими тих людей які ще є в Україні. Це для мене особисто. Це не рай але це не пекло.
Ответ дляSvetrise
пусть притула вместе со спутником перенесется на фронт. какие они м…
и мошенник тоже. кому люди верят..
этого не будет никогда) то что он бессовестная тварь вместе с убийцем Стерненко обманывали и наживались на людях это уже другая история, за грехи родителей отвечают дети , не знаю есть ли они у этих персонажей
Aksinia 111• 05 марта в 17:01
Ответ дляbegovelik
А кто Вам сказал, что хуйло не претендует на большие территории чем сейас ? И без Зе , он не будет претендовать дальше . Напомните мне, в целях сво звучала Херсонская, Запорожская обл ?
Natalia505• 05 марта в 17:04
Ответ дляAksinia 111
Якщо він завжди буде претендувати, як ви бачите подальший розвиток подій? Немає чим воювати ні зброї, ні людей, що далі?
Ответ дляAksinia 111
На большее - на что? У него в целях стоит вырезать всех жителей Украины? Сохранить жизни дорогого стоит. Ни одна территория не стоит того, чтобы за нее умирать
Natalia505• 05 марта в 17:09
Ответ дляbegovelik
Чем плоха та модель власти, которая сейчас в Грузии? Да, Бандеру и Шухевича придется убрать.
Не буде в нас Грузії. Дві Кореї, тільки чи буде південна, ще під питанням. Вже в мене сумніви. Все залежить від того хто буде керувати країною далі.