Дуболом• 05 марта 2025

Хтось зараз надумав виїздити з України?

У світлі подій останніх днів: зупинка поставок озброєння, зупинка надання нам розвідданих, китайці щось там миляться до нас за бойовим досвідом.
Хто що думає робити?
Я в Україні всі три роки, а зараз реально якийсь розпач.
Сливочная пенка• 05 марта 2025
хотела бы, но сын не выездной
Люблю ВалЄру• 05 марта 2025
Ответ дляЭта_Шикарна)
То что некоторые оказываются застреленные это ничего? Вы реально считаете, что на такие риски готовы идти ВСЕ желающие выехать? На войне помереть не хотят, а переплывая тису прям мечтают?
Далеко не все выехали еще.
Хто хотів той виїхав
Спробував і виїхав
Не вийшло ше раз спробував але виїхав
Амбасадор щастя• 05 марта 2025
Так. Вирiшую деякі справи і на протязі 2 міс виїзджаю. З початку війни не виїзджала. Вже не хочу чекати чуда, почекаю його в іншій країні.
Эта_Шикарна)• 05 марта 2025
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Хто хотів той виїхав
Спробував і виїхав
Не вийшло ше раз спробував але виїхав
После пули в голову еще раз спробував?) это ж не игра, тут не сохранишься
Дівчина заглядєніє• 05 марта 2025
Ответ дляМегрел
А разве зе вчера не говорил ,что готов на все и на перемирие в том числе?

хотя, учитывая что его слово особо ничего и не стоит, но тем не менее, тенденция же намечена на прекращение войны. Оружие не дают, час назад объявили , что и разведданные прекратили нам давать.... Лопатами конечно же можно немного повоевать, но а как вслепую?
Вы понимаете, что это не окончание войны, а наша капитуляция?
Патриоточка• 05 марта 2025
Буду їхати, а що буду там працювати, якось трималася 3 роки, більше не можу.
Бесбардак• 05 марта 2025
Ответ дляПатриоточка
Нехай Вам пощастить на новомумісці.
Yeva-c21c• 05 марта 2025
Ответ дляСвоего не предлагать
Ще все попереду. Не всі бажаючі можуть виїхати
До речі з Мексики в Америку час від часу відкривається зелений коридор і можна перетнути кордон всім бажаючим.Навіть знаю деяких наших біженців, якім пощастило бути там в 22 році ще до того, як ввели програму U4U.Щось мені підказує, що в любий момент може статись теж саме з нашим західним кордоном
Ненька наша• 05 марта 2025
Ответ дляМегрел
Не совсем понятен вопрос, продолжите..Выезжать, потому что...
Это кого у нас опять в вечный бан отправили?
Лінива, не каюсь• 05 марта 2025
Ответ дляДівчина заглядєніє
А что,оккупанты уже на Крещатике или во Львове?Пока видим только зеков и калек безногих,штурмующих посадку глухого Донбасского села да и капитуляцию никто не подписывает.Курщина в огне или вы видео не смотрите?
Мегрел• 05 марта 2025
Ответ дляДівчина заглядєніє
Понимаю. И что это меняет?
Прекращение гибели людей того стоит.
Лінива, не каюсь• 05 марта 2025
Ответ дляАмбасадор щастя
А світить тільки завод і прибирання з зп 1300євро і за оренду віддай 1000.Страшно захворіти.Меду немає ніде.Плюс мову знати
Лінива, не каюсь• 05 марта 2025
Ответ дляYeva-c21c
Щоб Трамп за грати посадив чи ви не бачите,що там робиться?
Yeva-c21c• 05 марта 2025
Ответ дляЛінива, не каюсь
Можна знімати кімнату за 350, потім взяти іпотеку і вже свою виплачувати замість оренди
Патика-мотика• 05 марта 2025
Ответ дляМегрел
Понимаю. И что это меняет?
Прекращение гибели людей того стоит.
Капітуляція не припинить загибель українців.
Творог для розжига• 05 марта 2025
Ответ дляРожева юбка
Не виїзжала від початку
Але вже нема сил і син підростає тому як би не хотіла але літом змушені,хоча місто моє безпечне
Если не секрет, какую страну выбрали? Сегодня прочла в новостях, что на военный учет будут теперь ставить с 14 лет мальчиков
Липка-прилипка• 05 марта 2025
Волинь. Сидимо вдома.
Черпак_для_фантазий• 05 марта 2025
Знайомі виїжджають через тиждень. Їх незламність закінчилася, як вони сказали.
Я виїхали 2 роки тому, чому і рада. Спокійно сплю, не треба відслідковувати шахеди, ракети. Треба було ще на початку або взагалі в 2014. Країна стає все більш непридатною для життя, як від зовнішнього ворога, так і від внутрішнього у вигляді нинішньої влади.
Кому там слова не давали• 05 марта 2025
США отключили Украине системы оповещения о воздушных атаках, а также целеуказания для ракетных установок HIMARS. Об этом сообщил журналист The Economist Оливер Кэролл.

«Америка отключила ключевую линию связи для оповещений в 14:00 по Киеву. До этого: данные о нацеливании для HIMARS. Украина также не получает информацию в реальном времени для дальних ударов», – написал он.
автор Дуболом • 05 марта 2025
Ответ дляАмбасадор щастя
Сама чи з дитиною? Країну обрали?
Подтяжка• 05 марта 2025
В мене виїхали знайомі, в минулу суботу
В Україні дуже добре заробляли, сумніваюсь, що на виплати,займались будівництвом котеджів
Київ
автор Дуболом • 05 марта 2025
Ответ дляМегрел
Понимаю. И что это меняет?
Прекращение гибели людей того стоит.
І гімн рашки вчити, і паспорт з куркою? Вам все одно?
автор Дуболом • 05 марта 2025
Ответ дляТворог для розжига
Я півроку тому ще про це думала... З отриманням паспорта будуть забривати. А там і виїзд закриють з 14.
Тому і смикаюсь.
Екатерина27• 05 марта 2025
Ответ дляДобротная
Я вас дуже розумію. Я коли приїзжала відпочивати на Захід України, то помічала, що культура дуже різниця. Таке враження, що схід України відстає від заходу України років на 50 мабуть(в культурному сенсі). Мабуть чим ближче до параші, тим нижче цінності.
А в чем выражается этот культурный разрыв? Чаще ходят в театр? Филармония продает билеты с аншлагом? В библиотеках не проталкнуться? Продавцы на рынках цитируют Тычину и Симоненко? В чем вы заметили этот культурный отрыв западных областей?
автор Дуболом • 05 марта 2025
Ответ дляКому там слова не давали

Тобто рашка продовжить нас лупцювати, а ми тепер сліпі.
Екатерина27• 05 марта 2025
Ответ дляДуболом
Тому і смикаюсь.
Эту фейковую новость опровергли. Но если вы всерьез надумали выезжать и вывозить ребенка, то я могу только поддержать и пожелать удачи❤️
автор Дуболом • 05 марта 2025
Ответ дляПодтяжка
В мене виїхали знайомі, в минулу суботу
Київ
Добре, кому з чоловіком вдалось виїхати.
Кому там слова не давали• 05 марта 2025
Ответ дляДуболом
Думаю, может быть похоже на первые дни войны. Хотя ПВО у нас сейчас по-любому больше
Мозговая пилочка• 05 марта 2025
Немає в світі країни,краще України.
Всім хто кудись там їде-Щасливої дороги !!!
Я вдома була,є і буду.
Видящие_помогите• 05 марта 2025
Ні. Навпаки, з’явилося відчуття змін на краще