Дуболом• 05 марта 2025

Хтось зараз надумав виїздити з України?

У світлі подій останніх днів: зупинка поставок озброєння, зупинка надання нам розвідданих, китайці щось там миляться до нас за бойовим досвідом.
Хто що думає робити?
Я в Україні всі три роки, а зараз реально якийсь розпач.
Nata2907• 05 марта 2025
Ответ дляlilu1990
Де?
Що де?
lilu1990• 05 марта 2025
Ответ дляNata2907
Що де?
Куди збираєтесь?
Nata2907• 05 марта 2025
Ответ дляlilu1990
Куди збираєтесь?
Ще не вирішила. Данія, Фінляндія. Або Чехія, Словаччина. Варіанти дуже різні, але є на те причини. Ну і як варіант Польща, але туди не дуже хочу
Nata2907• 05 марта 2025
Ответ дляДівчина заглядєніє
Вы понимаете, что это не окончание войны, а наша капитуляция?
От вірите, нам на прикордонні тут взагалі пофігу кінець війни чи капітуляцію. Лиш би це все швидше закінчилось. І не важливо, на скільки і як, просто щоб закінчилось
Мегрел• 05 марта 2025
Ответ дляДуболом
І гімн рашки вчити, і паспорт з куркою? Вам все одно?
Вы же собираетесь драпать из страны, вам же все равно?!!
Труп нареченої• 05 марта 2025
Ответ дляlilu1990
Шо би я зробила на місці зе. Вийшла би і чесно сказала:

Пацани, ви самі бачите які у нас партнери. Врагу не побажаєш. Мене як і вас тошнить від Америки, імпотентної Європи і цього несправедливого світу

Нікого не держу, відкриваємо кордони. Але...

Усі люди доброї волі, давайте добєм кацапів спільними зусиллями. Добровільно. З Польщі, з Іспанії, з голандії

Більше вони таку армію не зберуть. Тільки через мобілізацію, яка знищить путіна

Якшо не добєм - війна догонить вас усюди. Ви не втічете від неї.

Сам іду піхотинцем у бригаду. Давайте зробимо останній ривок. Дядя трамп хоче набарижити всіх нас на гроші, які ми у сша не просили. Нас, європейців, байден використав як красну тряпку для росіян.

Давайте поламаєм трампу і путіну усі плани.
в кінці забули слово дописати «лопатами»
Труп нареченої• 05 марта 2025
виїхала б але чоловік не може(. дурні були що в перший рік не порішали ми з тих в кого немає ніяких знайомих хто б порішав сидимо чекаємо, ненавиджу владу ненавиджу всіх хто не воює але хоче продовження цього аду любою ціною
lilu1990• 05 марта 2025
Ответ дляNata2907
якшо воно зараз закінчиться чим небудь, кінець кінцем воно закінчиться третьою світовою. Але це вибір людей. Нуштож
Дева Мария• 05 марта 2025
Ответ дляДуболом
Німеччина очікує приплив нових біженців, північним землям дали розпорядження готувати резерви житла.
Північнім ? А звідкіля на північ тікати будуть ?
Касабланка8888• 05 марта 2025
Ответ дляlilu1990
А якщо зараз не закінчиться, то дійде до нашого з вами міста. І ще до багатьох інших міст.
Мегрел• 05 марта 2025
Ответ дляДівчина заглядєніє
Вы думаете?
Уверена!
lilu1990• 05 марта 2025
🥴До 2030 року росія хоче мобілізувати додатково ще 3 млн солдатів і додати до озброєння ще 4 тис танків, – Макрон.

А ви вірте що зможете втікти від війни
lilu1990• 05 марта 2025
Ответ дляКасабланка8888
Воно і так дійде

До 2030 року росія хоче мобілізувати додатково ще 3 млн солдатів і додати до озброєння ще 4 тис танків, – Макрон.

А ви вірте що зможете втікти від війни
Дана-Нирвана• 05 марта 2025
Ответ дляlilu1990

А ви вірте що зможете втікти від війни
Ну смотря куда ведь. Если кардинально - то Аргентине ничего не грозит, вероятнее всего. Если по-местному, то у Португалии и Испании есть шанс остаться в стороне. Потому что они далековато от эпицентра событий будут.
Мегрел• 05 марта 2025
Ответ дляlilu1990
Автор, тут однозначно по настроям ж

Єдина опора зеленського наразі це народ який його недолюблює за методи мобілізації

Який втомився і не хоче воювати

Як думаєте це хороша опора?

Бо трамп і європейці як зговорившись обіцяють йому тільки амністію якщо він добровільно піде

Якшо він піде - тут 100 відсотків будуть кацапи
Такое ощущение, что кто-то совершенно с иными взглядами захватил ваш аккаунт.
Еще неделю тому песни были совершенно противоположные, ’ боевые’
Поменялся спонсор или ’ политика партии’?
Дева Мария• 05 марта 2025
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Хто хотів той виїхав, втік, переплив, зіб..ся.
Як хочете це називайте, але хто зо їв то вже це зробив.
Ну почему же . Я и мои знакомые все тут , но вполне могут многие уехать , мало того , все выездные .
Мегрел• 05 марта 2025
Ответ дляlilu1990

Так а кто вам не даёт помочь президенту и пойти самолично в бригаду и на фронт? Покажите ему пример, как поступают настоящие патриоты(((((
Oxy3• 05 марта 2025
Ответ дляlilu1990

А ви вірте що зможете втікти від війни
Ні, ми віримо, що вони просто так мобілізацію проводять та танки випускають. Ось підпишемо капітуляцію і відразу буде мир во все мире. Це ж саме із-за українців війна почалася. Українців не буде - війни не буде
Мегрел• 05 марта 2025
Ответ дляДева Мария
Ваш муж выездной? У вас трое детей или он инвалид? Или квн-щик?
Дева Мария• 05 марта 2025
Ответ дляМегрел
Удалено администрацией...
Мегрел• 05 марта 2025
Ответ дляДева Мария
Удалено администрацией...
Дева Мария• 05 марта 2025
Ответ дляМегрел
Удалено администрацией...
Вы странная , не иначе . Какие облака ? У многих здесь бизнес , все работают , но могут выехать .
Yeva-c21c• 05 марта 2025
Ответ дляЕкатерина27
А в чем выражается этот культурный разрыв? Чаще ходят в театр? Филармония продает билеты с аншлагом? В библиотеках не проталкнуться? Продавцы на рынках цитируют Тычину и Симоненко? В чем вы заметили этот культурный отрыв западных областей?
Мне кажется в том, что в западных областях более крепкие семейные ценности и традиции, они верующие и очень любят детей.А ещё намного меньше советской прошивки в голове у тех кто целыми поколениями живёт в этих областях.Для меня это культура, а не понты Харьковчан про их насыщенную культурную жизнь: Театры, Музеи , Филармонии.Такие все из себя, а по факту наглые и бестактные.
Мегрел• 05 марта 2025
Ответ дляДева Мария
Я не странная. Меня просто админы попросили не материться, и я с ними заключила сделку)))
А культурно ваше сообщение выходит обозначить только так
Ответов вы избегаете, командировки по бизнесу - это не есть полноценный выезд. И интерес конкретно по вашей личной ситуации, ваш муж бизнесмен? сам себя подставит, выедет и не вернется, плюнув на ваш ’ элитный пентхауз’?Или он владелец предприятия стратегического назначения?Версию военного отметаю априори

Не нужно из людей делать дураков . Достаточно! И вам и им!
Екатерина27• 05 марта 2025
Ответ дляYeva-c21c
Прям хочется строчкой из анекдота ответить: педофилы тоже очень любят детей. А излишняя религиозность для меня вообще скорее отсутствие культуры. Ну да ладно, у всех свои понятия о культуре и ценностях.
namor• 05 марта 2025
Ответ дляВсім шампаньського
Знают. На днях ответ мне пришел с миграционной. Примут или нет. Примут. Жилье есть.
Подскажите пожалуйста,куда именно Вы писали, где принимают?какой город(центр приема) в Германии?
Nata2907• 05 марта 2025
Ответ дляlilu1990
Ну світова то й світова, що ж поробиш. Нам навряд чи гірше буде, а решта світу хай за себе сама думає
Yeva-c21c• 05 марта 2025
Ответ дляЕкатерина27
Или отсутствие духовности и благодарности в принципе как таковых...
Дева Мария• 05 марта 2025
Ответ дляМегрел

По смайлам вижу, кто вчера украл фотки из инета с уткой на обед )
natallochka• 05 марта 2025
Бежать некуда.Разве что в Африку или Австралию. Територии поделили, Америка слилась и слила Европу. Сейчас все зависит от Европы или они действуют или Европы не будет. Первые пойдут страны Балтии