Дуболом• 05 марта 2025

Хтось зараз надумав виїздити з України?

У світлі подій останніх днів: зупинка поставок озброєння, зупинка надання нам розвідданих, китайці щось там миляться до нас за бойовим досвідом.
Хто що думає робити?
Я в Україні всі три роки, а зараз реально якийсь розпач.
автор Дуболом • 05 марта 2025
Ответ дляЕкатерина27
А в чем выражается этот культурный разрыв? Чаще ходят в театр? Филармония продает билеты с аншлагом? В библиотеках не проталкнуться? Продавцы на рынках цитируют Тычину и Симоненко? В чем вы заметили этот культурный отрыв западных областей?
Єдине, що я помітила з культури: розшаркування у крамницях і цим затримування черги.

Екатерина27• 05 марта 2025
Ответ дляВидящие_помогите
Ні. Навпаки, з’явилося відчуття змін на краще
А что вас натолкнуло на это ощущение изменений к лучшему?
Дівчина заглядєніє• 05 марта 2025
Ответ дляМегрел
Понимаю. И что это меняет?
Прекращение гибели людей того стоит.
Вы думаете?
автор Дуболом • 05 марта 2025
Ответ дляЕкатерина27
Эту фейковую новость опровергли. Но если вы всерьез надумали выезжать и вывозить ребенка, то я могу только поддержать и пожелать удачи❤️
Щиро дякую
Черпак_для_фантазий• 05 марта 2025
Ответ дляЕкатерина27
Перевіряли реакцію. Їм довіри нуль.
Екатерина27• 05 марта 2025
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Перевіряли реакцію. Їм довіри нуль.
Ну а какая реакция может быть кроме отрицательной?
Черпак_для_фантазий• 05 марта 2025
Ответ дляЕкатерина27
Проглотять чи ні.

ЗдесяЯ• 05 марта 2025
Ответ дляЕкатерина27
да, вот тоже прошу поделиться
Творог для розжига• 05 марта 2025
Ответ дляЕкатерина27
У Смолия опровержения до сих пор нет
Дивне створіння• 05 марта 2025
Ответ дляУраганнаЯ
Хто хотів - уже виїхав
Не все. Люди остались по разным причинам и далеко не всегда потому что хотят.
Мюллерная• 05 марта 2025
Ответ дляДуболом
Підприємство з Харкова, релокація. Зп залежить від посади, обсягу роботи, досвіду.
Зп по самому Ужгороду є на Ворк.юа
Конкретно ваша ЗП? Я чтоб понимать на какие деньги можно там выжить
Екатерина27• 05 марта 2025
Ответ дляТворог для розжига
У Смолия опровержения до сих пор нет
Мюллерная• 05 марта 2025
Ответ дляOrganic
Нам повезло, что мы сидели вчетвером на двойном сидении. Я , двое моих детей и ребенок ( чужой )пассажиров. Страшно вспоминать ту поездку...Мы ничего не меняем. Все время в Испании.
В Испании говорят работы нет. Как вы выживаете?
Мюллерная• 05 марта 2025
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Хто хотів той виїхав
Спробував і виїхав
Не вийшло ше раз спробував але виїхав
Или спробував 3й раз и оказался в окопе
Творог для розжига• 05 марта 2025
Ответ дляЕкатерина27
фото
Ну как-то неубедительно, вам не кажется? Просто если у нас говорят о какой-то херне, а потом ее опровергают, причем на уровне ’другой нардеп’, даже без имен, - вероятнее всего, эта херня таки произойдет, рано или поздно. Нет дыма без огня и все такое
Скокмоно - стокнуно• 05 марта 2025
Хватит сеять панику
Творог для розжига• 05 марта 2025
Ответ дляOrganic
Тоже очень интересно, как вы смогли устроиться одна с двумя детьми в Испании? Нашли местную работу? Программа там же около 1,5 лет всего действует, и на нее не так просто попасть
Рожева юбка• 05 марта 2025
Ответ дляДуболом
Куди надумали,якщо не секрет. В мене теж син-підліток і так бачу, що ще трохи і все.
В Іспанії є родичі,але там туго з роботою
Син хоче в Польщу
Рожева юбка• 05 марта 2025
Ответ дляТворог для розжига
Если не секрет, какую страну выбрали? Сегодня прочла в новостях, что на военный учет будут теперь ставить с 14 лет мальчиков
Скоріше у Польщу

Рожева юбка• 05 марта 2025
Ответ дляМюллерная
А что за город?
Чернівці
Мюллерная• 05 марта 2025
Ответ дляЛінива, не каюсь
А что,оккупанты уже на Крещатике или во Львове?Пока видим только зеков и калек безногих,штурмующих посадку глухого Донбасского села да и капитуляцию никто не подписывает.Курщина в огне или вы видео не смотрите?
Маня?
Kidstaff Bot• 05 марта 2025
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
ТА7НЯ7• 05 марта 2025
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Знайомі виїжджають через тиждень. Їх незламність закінчилася, як вони сказали.
Я виїхали 2 роки тому, чому і рада. Спокійно сплю, не треба відслідковувати шахеди, ракети. Треба було ще на початку або взагалі в 2014. Країна стає все більш непридатною для життя, як від зовнішнього ворога, так і від внутрішнього у вигляді нинішньої влади.
Вы где и куда сломавшиеся уехали?
lilu1990• 05 марта 2025
Автор, тут однозначно по настроям ж

Єдина опора зеленського наразі це народ який його недолюблює за методи мобілізації

Який втомився і не хоче воювати

Як думаєте це хороша опора?

Бо трамп і європейці як зговорившись обіцяють йому тільки амністію якщо він добровільно піде

Якшо він піде - тут 100 відсотків будуть кацапи
ТА7НЯ7• 05 марта 2025
Ответ дляРожева юбка
Чернівці
А немає сил на що/ від чого? Ви втомились від повітряних тревог? Чи є інші причини?
lilu1990• 05 марта 2025
Ответ дляРожева юбка
Чернівці
Бідна ви нещасна. Сил немає
Касабланка8888• 05 марта 2025
Ответ дляРожева юбка
Чернівці
Дивно. Ми відпочивали у Вашому місті восени, то як інша планета та курорт. Як в інший світ потрапили, вже і забули, що так буває.
lilu1990• 05 марта 2025
Шо би я зробила на місці зе. Вийшла би і чесно сказала:

Пацани, ви самі бачите які у нас партнери. Врагу не побажаєш. Мене як і вас тошнить від Америки, імпотентної Європи і цього несправедливого світу

Нікого не держу, відкриваємо кордони. Але...

Усі люди доброї волі, давайте добєм кацапів спільними зусиллями. Добровільно. З Польщі, з Іспанії, з голандії

Більше вони таку армію не зберуть. Тільки через мобілізацію, яка знищить путіна

Якшо не добєм - війна догонить вас усюди. Ви не втічете від неї.

Сам іду піхотинцем у бригаду. Давайте зробимо останній ривок. Дядя трамп хоче набарижити всіх нас на гроші, які ми у сша не просили. Нас, європейців, байден використав як красну тряпку для росіян.

Давайте поламаєм трампу і путіну усі плани.
Nata2907• 05 марта 2025
Я так і не наважилась виїхати, хоча неодноразово смикалась. Таки вирішила для себе, що якщо до літа не скінчиться, буду їхати. Не через поставки зброї, а через те, що якщо зараз не зупинять війну, то скоро точно не зупинять. А у мене донька підліток, задовбав цей онлайн вже і відсутність нормального життя. Виїжджатиму з метою залишитися там
lilu1990• 05 марта 2025
Ответ дляNata2907
Де?