Дуболом• 05 марта 2025

Хтось зараз надумав виїздити з України?

У світлі подій останніх днів: зупинка поставок озброєння, зупинка надання нам розвідданих, китайці щось там миляться до нас за бойовим досвідом.
Хто що думає робити?
Я в Україні всі три роки, а зараз реально якийсь розпач.
Мегрел• 05 марта 2025
Ответ дляДева Мария
По смайлам вижу, кто вчера украл фотки из инета с уткой на обед )
Удалено администрацией...
Апель-синка• 05 марта 2025
Ответ дляПатриоточка
Думаю над цим, поки не знаю. Ще треба на дорогу заробити кошти
и немецкий выучить. и тогда можно уже ехать )))
Дева Мария• 05 марта 2025
Ответ дляМегрел
Удалено администрацией...
Какие вам аргументы, если вы прекрутили элементарные вещи , выходите в люди , а то не советчицей единой
Мегрел• 05 марта 2025
Ответ дляДева Мария
Пора бы вам поумнеть.
Marisya81• 05 марта 2025
Ответ дляДобротная
А я за кордоном і може не всі новини знаю, але думаю вже збирати літом чемодани, щоб діти з вересня пішли до своєї школи. Я мабуть щось пропустила.
В будь якому разі українців ще приймають і ви можете виїхати, але зараз наче умови для влаштування погіршилися.
Ви як моя подружка.
Сидить закордоном і от уже протягом року вона постійно повертається: то літом, то восени, то зимою. Вже й весна прийшла, а вона все ніяк не повернеться. Хоча діти скучають і чоловік теж, в майбутнє своє вони бачать тільки в Україні.
Але чомусь все ніяк)))
namor• 05 марта 2025
Ответ дляАмбасадор щастя
Так. Вирiшую деякі справи і на протязі 2 міс виїзджаю. З початку війни не виїзджала. Вже не хочу чекати чуда, почекаю його в іншій країні.
Куди саме виїжджаєте? Дякую 🙏
namor• 05 марта 2025
Ответ дляПатриоточка
Буду їхати, а що буду там працювати, якось трималася 3 роки, більше не можу.
Я теж більше не можу....куди ще є можливість виїхати?Куди Ви плануєте?
Marisya81• 05 марта 2025
Ответ дляМадамОхмури
Так вы же не выезжали, за кем скучает ваш сын?
Так автор же написала, что они из Харькова, а живут в Ужгороде.
Так за каким домом и друзьями они могут скучать?
namor• 05 марта 2025
Ответ дляТворог для розжига
Если не секрет, какую страну выбрали? Сегодня прочла в новостях, что на военный учет будут теперь ставить с 14 лет мальчиков
Дайте ссылку пожалуйста,я не нашла об нигде
Sentjabrinka• 05 марта 2025
Ответ дляnatallochka
Бежать некуда.Разве что в Африку или Австралию. Територии поделили, Америка слилась и слила Европу. Сейчас все зависит от Европы или они действуют или Европы не будет. Первые пойдут страны Балтии
Не переживайте за европу
Дева Мария• 05 марта 2025
Ответ дляМегрел
Пора бы вам поумнеть.
Удалено администрацией...
Мегрел• 05 марта 2025
Ответ дляДева Мария
Удалено администрацией...
Marisya81• 05 марта 2025
Ответ дляЕкатерина27
Эту фейковую новость опровергли. Но если вы всерьез надумали выезжать и вывозить ребенка, то я могу только поддержать и пожелать удачи❤️
У нас все сначала фейк, а через полгода -год оказывается реальность.
Дева Мария• 05 марта 2025
Ответ дляМегрел
Удалено администрацией...
Где то я уже это слышала ) ау ….
nennsi• 05 марта 2025
Ответ дляМегрел
Удалено администрацией...
манька никогда не была ботом как бы не втюхивали это реальные боты.но манька с удовольствием бы их гнобила тут за деньги
nennsi• 05 марта 2025
Ответ дляМегрел
Удалено администрацией...
а вы новенькая?
nennsi• 05 марта 2025
Ответ дляМегрел
Удалено администрацией...
жизнь дала трещину?ну на молоко ребенку можно набить тут-не более.мертветчук урезал зп своим.пеця пока норм
nennsi• 05 марта 2025
Ответ дляMarisya81
Ви як моя подружка.
Але чомусь все ніяк)))
это ужас.это какой надо быть что б бросить семью.детей..стареньких родителей мужа..
nennsi• 05 марта 2025
может она там полы драит за 800 евро
Marisya81• 05 марта 2025
Ответ дляlilu1990
Воно і так дійде

До 2030 року росія хоче мобілізувати додатково ще 3 млн солдатів і додати до озброєння ще 4 тис танків, – Макрон.

А ви вірте що зможете втікти від війни
Ну а так який вихід з цього?
Тобто, умовно, не хочу я воювати - війна дійде до мого дому, хочу щоб не дійшла - помру на війні, але все рівно результат той же - війна дійде до мого дому, але мене вже не буде. Так будь-яка нормальна людина обере хоча б можливість вижити та жити десь нормально
Leo07032016• 05 марта 2025
Ответ дляOrganic
Сегодня ровно 3 года, как выехали и не разу не возвращались.
5 марта 2022, Харьков, Пивденный вокзал, 1 я платформа.
И с каждым днём, понимаю, что это было правильное решение.
Аналогично. Читаю, что есть люди, которые 3 года жили в параллельной реальности, верили в счастливый конец, за 2-3 недели, 2-3 месяца, 2-3 года. А сейчас вспомнили о благополучии детей. Недоумение, вроде дети потерялись в начале войны, а потом случайно на днях нашлись.
Marisya81• 05 марта 2025
Ответ дляnennsi
Это я может не понятно написала. Да, родители не и его здесь. А подружка с мужем и детьми выехала заграницу. И вот уже год как возвращается (на словах) в Украину.
Говорит, что будущего там нет никому не нужны. А за Украиной и дети скучают, и муж. И будущее они видят только здесь.
И муж по делам собирается год приехать но никак не приедет. И они все возвращаются, но никак не вернутся).
Программу продлевают и продолжают сидеть дальше заграницей
всем надо• 05 марта 2025
Ответ дляLeo07032016
Смешались дети кони старушки.
legna• 05 марта 2025
Ответ дляТА7НЯ7
А немає сил на що/ від чого? Ви втомились від повітряних тревог? Чи є інші причини?
Як немає тривог то більше немає проблем по Вашому??
В моїй роботі немає чоловіків,останнього майстра забрали і я знов не здам обєкт а отже знов мінус і з.п
Місто тихе і маленьке відповідно з роботою засада
Син підростає і не бачу смислу тут перебиватись від з.п до з п
Чомусь всі думають як місто спокійне то живеш на куроті(а я читаю щодня новини,тривоги,прильоти х.з нащо..бо болить за українців
Вляпалась в цю політику як наркотик все копаю і копаю факти різні
Тривожність шкалить,біфрен вже зае..сь пити
Хочу виїхати і почати нове життя
legna• 05 марта 2025
Ответ дляКасабланка8888
Дивно. Ми відпочивали у Вашому місті восени, то як інша планета та курорт. Як в інший світ потрапили, вже і забули, що так буває.
Який курорт..місто занедбали,транспорт громад.розвалюється
Одні кафе та ресторани
legna• 05 марта 2025
А надивніше що у нас якщо вночі тривога просто превентивна то першого уроку немає
То скорочені,то онлайн
То типу річниця війни,то день перемоги і прям небезпека
Місто спокійне можна вчитись і працювати а влада своїми приколами замахала
У нас тцк облави почали робити ще до того як це набуло такої масовості по Україні
Наташа_32• 05 марта 2025
Так. Вже документи готові. Бо потім, не встигнеш або вже не випустять.
Olenenka_Ter• 05 марта 2025
В прифронтовых очень страшно оставаться..и выезжать можно безболезненно тем,у кого есть накопления,нигде уже не ждут..
ТА7НЯ7• 06 марта 2025
Ответ дляlegna
Хочу виїхати і почати нове життя
Вам скільки років? Який фах? Чим плануєте займатись закордоном?
ТА7НЯ7• 06 марта 2025
Ответ дляlegna
Одні кафе та ресторани
Ну в вас і до війни ....транспорт та дороги , то питання до мера