Донька подруги• 05 марта 2025
Хто увів чужого чоловіка чи гепанув вас бумеранг?
Чи ви зосталися з ним щасливі?
Мамина квіточка• 05 марта 2025
Ответ дляЯблокоРаздора
А для кого закончилось плохо для любовницы или изменщика мужа?
Убили обоих, не думаю, что жена имеет к этому отношение, но факт такого конца есть.
Скіфська пектораль• 05 марта 2025
Ответ дляЖертва интернета
Нас батько покинув і ожинився на моїй крещеній, бумеранг їх не досягнув,живуть припіваючи ,обьїздили пів світу в 2000 роках,вже 32 роки разом
Що то за кума,що під кумом не була))))))
Тріль!• 05 марта 2025
Ответ дляВумна вутка
що значить увів , він що кінь без мозку??? це його вибір
Ну типа лезть в чужую семью немножко не очень.
Это приблизительно как забрать чужую вещь, потому что она просто рядом лежала, а не в сумке, понимаете? Вы ж знаете, что она чужая, но раз в доступе, то якобы и взять можно.
По теме: если бы наверняка знать что именно тот бумеранг - поступят так же с тобой? Вовсе не факт. А если это отразится уже на детях, не всегда ж и свяжешь события? А кто там знает что и как и с чем связано, что бы было, а чего бы не было. Все просто живут свою жизнь, каждый выбор может чем-то обернуться, что уж тут.
Капризуля• 05 марта 2025
Моя мама зустріла мого батька,коли він був одружений і мав двох доньок і мама була заміжня теж,.потім кохання і кожен розлучився,потім вони побралися,я народилась у шлюбі і була бажаною донькою.Бумеранг?Ну, перша дружина вивезла з України доньок і не давала батькові з ними спілкуватись.Вони виросли з вітчимом.Я зі своїми сестрами не була знайома,хоча тато дуже хотів,щоб ми спілкувались. Жили мої батьки дуже добре і ніколи не було скандалів чи якихось ексцесів між ними,поважали один одного і кохали.. Батько помер у 66 років,мама заміж більше не вийшла.
Вумна вутка• 05 марта 2025
Ответ дляТріль!
Ні, не розумію. чоловік - це не річ. її не можна взяти.
якщо люди розлучаються/зраджують/сваряться, то винні завжди двоє
Тріль!• 05 марта 2025
Ответ дляВумна вутка
Та виноваты, я ж не спорю. Но это какой-то дикий животный мир, совершенно не обращать внимание, что человек уже вообще-то в семье. Типа я хочу, подвиньтесь. Как там в детстве говорили? Не трамвай, подвинется? Ну такое на самом деле, я понимаю, что у многих это вписывается в жизненную парадигму, но не у всех.
Та_шо_ж_таке• 05 марта 2025
Ответ дляКапризуля
Скажіть, а як перша дружина вашого батька не могла йому заборонити шпилити вашу маму, але при цьому змогла заборонити бачитися з дітьми?...
Ваша прЭлесть• 05 марта 2025
Так они и признались, как же))
Кто ж скажет, что получил то, что захотел, но не захотел то, что получил.
ПадаюВреверансах• 05 марта 2025
Ответ дляСкіфська пектораль
Вона смішна і безглузда.Дитину вона втратила через якісь проблеми.Можливострес,можливо піднімала важке щось.
Від цього завмирає плід і штучні роди?
Та_шо_ж_таке• 05 марта 2025
Про бумеранги.
Одна жінка дуже любила чужих чоловіків, увела не одного із сім´ї. В одній сім´ї дитині був десь 1 рік.
Наступні три покоління жінок (її донька, онука, правнучки) - всі втратили чоловіків, немає жодної жінки, яка б у цьому роді була заміжня. У трьох чоловіки пішли з сім´ї, коли дітям було коло року. Хтось скаже ’співпало’. Не думаю.
Маю двох подруг, у яких чоловіки пішли до інших жінок, пішли погано, з образами. У обох чоловіків у нових шлюбах народилися діти. Діти з серйозними розладами. Чи бумеранг це?
Скіфська пектораль• 05 марта 2025
Ответ дляПадаюВреверансах
Від цього завмирає плід і штучні роди?
Ні,плід завмирає і ще через якісь проблеми зі здоров´ям.Те,що вона увела чоловіка - не є причиною завмирання плоду.Воно ніяк не взаємопов´язане між собою.
Скіфська пектораль• 05 марта 2025
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Про бумеранги.
Ні.Це на підсвідомому рівні.Типу ’та сучка уводила чоловіків,значить я не заслуговую на щастя,повинна понести покарання за неї’.
Та_шо_ж_таке• 05 марта 2025
Ответ дляСкіфська пектораль
Який підсвідомий рівень? Правнучки взагалі не були в курсі життя прабабці... Донька і онука були виховані і кращих радянських традиціях без усяких бумерангів і думок ’нести покарання’.
Хитрый Лис• 05 марта 2025
Ответ дляСкіфська пектораль
Ещё ваш случай стоит рассмотреть детально.Может и сама та жена была рыльце в пушку,либо мозги выносила,абьюзила его и потому он собрал вещи и ушёл к вам.
У нас был двойной ’увод’, если можно так сказать)
Я от бывшего мужа ушла к нынешнему, а он от своей бывшей жены ко мне.
Хитрый Лис• 05 марта 2025
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Это такая дичь, шо страшно
То есть проблемы со здоровьем у того или иного человека из-за того, что какая-то его пра-пра....бабка увела мужа из семьи?
Скіфська пектораль• 05 марта 2025
Ответ дляХитрый Лис
Это такая дичь, шо страшно
Последствия,которые могут быть,а могут и не быть из-за увода из семьи - если уводящую/уводящего найдёт обиженная жена/муж и кислоту в лицо выльет или побьёт/намёт кого-то чтобы побили,убили и т.д и т.п...
Скіфська пектораль• 05 марта 2025
Ответ дляХитрый Лис
Осталось тех двоих познакомить друг с другом.У моей бабушки брат женился на женщине,а её муж женился на её подруге.Никому не обидно,всё гармонично,пазлы сошлись.
Скіфська пектораль• 05 марта 2025
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Я ж кажу,на рівні підсвідомості,а не свідомості.
Боневтікла• 05 марта 2025
Я не уводила, он сам прибился, но да, козла не переделаешь, через 18 лет ушёл к третьей.
Шмоточницаца• 05 марта 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Увів
Закинув ласа на шию тай увів
як бичка годованого
Закинув ласа на шию тай увів
як бичка годованого
Знаєте а от тепер впевнена що більшість чоловіків таки дуже легко при бажанні увести-привести і т.д. Хто приласкав, запевнив що тільки вона його розуміє і заносить зад на поворотах - ту вони і люблять. Така природа....
Шмоточницаца• 05 марта 2025
Ответ дляYeva-c21c
Знаю ще одну дуже страшну історію, але коханкам, які потім стали дружинами краще про неї не знати, бо не зможуть спати вночі.
я дружина, у якої коханка намагалась увести чоловіка...мені розкажіть
Баррикадница• 05 марта 2025
Ответ дляСкіфська пектораль
Переживе,знайде нову і забуде.
Можливо.
Я ж пережила.
Мене тішить що він відчув біль який мені вчинив.
Я ж пережила.
Скіфська пектораль• 05 марта 2025
Ответ дляБаррикадница
Можливо.
Я ж пережила.
Чоловікам таке похєру.Це ми жінки переживаємо і рвемо собі серце.
Скіфська пектораль• 05 марта 2025
Ответ дляШмоточницаца
Ми жінки такі ж самі.Любимо ласку,ніжність,пристрасть,подарунки
Баррикадница• 05 марта 2025
Ответ дляСкіфська пектораль
Ні, їм не все одно. Принаймі не всім.
Він реально ридав як дитина, коли дізнався про зраду коханки.
Чоловіки так само обговорюють стосунки, тільки при цьому ще п´ють)
Скіфська пектораль• 05 марта 2025
Ответ дляБаррикадница
Ні, їм не все одно. Принаймі не всім.
Ну чоловіки один день поридають,з друзями побухають,а на наступний забудуть,немов страшний сон.А ми жінки роками страждаємо душевно(
Баррикадница• 05 марта 2025
Ответ дляСкіфська пектораль
Та по різному буває.
Страждати - це вибір
Скіфська пектораль• 05 марта 2025
Ответ дляБаррикадница
Та по різному буває.
Страждати - це вибір
Згодна з вами.Але ви праві.Буває і навпаки,що жінки один-два дні постраждають,потім забудуть,а чоловіки страждатимуть роками.Залежить від людини самої,від її характеру,темпераменту,душі.