irchik.ok• 05 марта в 20:23

Податок на нерухомість - як вони нараховують по формулі, якщо воно не вірно

автор irchik.ok • 05 марта в 20:23
Навіть чат джіпіті не допоміг
Формулу пише не існує щоб на фініші в 11 колонці стало 854.25 грн
hmarinka• 05 марта в 20:29
У джіпіті з математикою дуже погано
hmarinka• 05 марта в 20:32
У вас колонка 7 і 8 пусті, які ви значення підставляли в формулу?
Fany• 05 марта в 20:32
О, вибачте
Це на землю
Думала нерухомість
dream7• 05 марта в 20:40
Киев? Сколько метров квартира?
KaterionOK• 05 марта в 20:43
Якщо ви не погоджуєтесь з нарахуванням, то ви можете його оспорити, звернувшись до податково письмово або особисто. Інколи дійсно вони помиляються з підрахунками.
Fany• 05 марта в 20:46
102-60
На цю різницю
Виходячи з мінімалки помноженої на коефіцієнт 1.5
Це якщо нерухомість
Але здається то податок на землю
hmarinka• 05 марта в 20:59
Ответ дляdream7
Киев? Сколько метров квартира?
Я на днях платила за Київську квартиру, чешка 72 кв.м. За 2023 рік нарахування прийшли. 2606 грн
Ksuhin14• 05 марта в 22:13
В мене за квартири. Перерахувала усе вручну. Усе вірно((( на жаль((
Загальна сума вірна. Лише єдине не зрозуміла, як поміж двох квартир цю суму розподілили. В чоловіка теж саме