Nataly_Nab• 06 марта в 06:47

Що краще подарувати колежанкам

На 8 березня
Шампанське та цукерки чи сертифікат в єву на 300 грн ?
Жирафовое варьенье• 06 марта в 06:48
Шампанское и конфеты,только 300 разве хватит?
Маю натхнення• 06 марта в 06:48
Нічого б не дарувала, це свято, з яким вітають чоловіки
Булку Дай• 06 марта в 06:48
У вас нет мужчин?
автор Nataly_Nab • 06 марта в 06:49
Ответ дляБулку Дай
У вас нет мужчин?
Ні
Булку Дай• 06 марта в 06:49
Ответ дляNataly_Nab
Ні
Тогда лучше соберитесь и сходите вместе в кафе или в бар.)
ТрамвайGirl• 06 марта в 06:51
А почему шампанское и конфеты? Почему не виски и хамон, водку и икру, текилу и оливки? Откуда стереотип, что женщины должны пить только шампанское вприкуску с конфетками? Тем более, это даже не шампанское, а дешёвый газированный шмурдяк.
Маю натхнення• 06 марта в 06:52
Ответ дляТрамвайGirl
Підтримаю. На роботі вічно дарують цукерки - солодке ігристе. Й самій таке непотрібно, й передарити нема кому
ТрамвайGirl• 06 марта в 06:56
Ответ дляМаю натхнення
Мы с Вами неправильные девочки, видите, сколько мне дизлайков налепили)
автор Nataly_Nab • 06 марта в 07:01
Ответ дляТрамвайGirl
Дякую за вашу пораду,але питання не про те.
Папобус• 06 марта в 07:02
Ответ дляМаю натхнення
Теж не можу пити солодкі напої, але стереотип, що дєвочкі любят сладкоє чомусь невбиваємий.
Джонсонюк• 06 марта в 07:02
Я продаю шкарпетки смішні, то беруть типу Барбі, сучка, е і -пісюнчиками- і теж не погано беруть . Дарують колежанкам для сміху.
Папобус• 06 марта в 07:03
Ответ дляNataly_Nab
Автор, але з подружками дійсно краще сходити десь разом - привітати одна одну, а не кожна шукає що подарувати на 300 грн і у кожної потім купа хламу.
автор Nataly_Nab • 06 марта в 07:03
Ответ дляПапобус
Ок, давайте так :У нас всі їдять цукерки і п´ють газований шмурдяк
Папобус• 06 марта в 07:05
Ответ дляNataly_Nab
Тоді не бачу проблеми - фраголіно в Сільпо по 219 і коробка рафаелок по 189, здається. Трохи дорожче виходить, тоді асорті рошенівське, воно завжди десь по акції.
автор Nataly_Nab • 06 марта в 07:10
Ответ дляПапобус
Це не доречно
Ми живемо в прифронтовому місті.
І питання не про це
ВЫВсеВрете• 06 марта в 07:57
Ответ дляТрамвайGirl
Вы много знаете женщин которые пьют водку и виски? Я вообще таких не знаю , а шампанское пьют все
Гарнюнька• 06 марта в 07:57
Сертифікат то найкраще . Нам на роботі дарують лиш сертифікати. В Сільпо.в Єву. В Новус. Супер) я на нр стіл накрила лише на одні сертифікати
Країна мрій• 06 марта в 07:58
Ответ дляВЫВсеВрете
Шампанське 300 грн не коштує
ВЫВсеВрете• 06 марта в 07:59
Ответ дляКраїна мрій
Шампанське 300 грн не коштує
А виски коштуе ?
Гарнюнька• 06 марта в 07:59
Ответ дляКраїна мрій
Шампанське 300 грн не коштує
Коштує. А скільки воно коштує? Звичацне 270 250
Країна мрій• 06 марта в 07:59
Ответ дляГарнюнька
Ясно
Маю натхнення• 06 марта в 08:03
Ответ дляВЫВсеВрете
Я не знаю таких, которые пьют фраголино и тп. Шампанское - да, но у автора на него денег не хватит
ВЫВсеВрете• 06 марта в 08:04
Ответ дляГарнюнька
Хороший виски от 700 грн . А шампанское за 250 тоже можно найти
Гарнюнька• 06 марта в 08:05
Ответ дляВЫВсеВрете
Я не п´ю ні коньяків ні віскі. Я б не хотіла такого подарунку.
Маю натхнення• 06 марта в 08:05
Ответ дляВЫВсеВрете
Например?
Сіґеле-міґеле• 06 марта в 08:08
Ответ дляТрамвайGirl
Напевно виходячи з бюджету 🤷‍♀️ на 300 грн віскі та хамон не купиш. Цін на воду не знаю. Текілу з оливками напевно так, за 300 грн можна купити
Сіґеле-міґеле• 06 марта в 08:11
Ответ дляNataly_Nab
Якщо знаєте, що подруги пʼють таке шампанське та їдять цукерки, то я б за такий варіант. Я сама дуже перебірлива у спиртному, на приклад, я ігристі люблю брют, але переважна більшість вважають таке вино занадто кислим. І тут я починаю очкувати що ж купити, хто яке полюбляє - напівсухе, напівсолодке?
Сіґеле-міґеле• 06 марта в 08:11
Ответ дляПапобус
Брют не солодкий 😉
Напланетянка• 06 марта в 08:12
Ответ дляСіґеле-міґеле
Текілу дешевше ніж 500 грн не бачила))
Сіґеле-міґеле• 06 марта в 08:12
Ответ дляПапобус
Куди можна сходити на 300 грн? В самому простому кафе один коктейль дорожче 100 грн.