KROX@• 06 марта 2025

Як виживати звичайним людям …

Щоб якось прогодувати сімʼю , заплатити послуги , одягнутися 🫣з цим взагалі проблеми. Як можна одягнути сімʼю в наш час ? Коли постійно щось треба. У мене вже відчай , я просто не справляюсь з цим життям
Міряю від одиниці• 06 марта 2025
Ответ дляKROX@
Реально купити білизну , шкарпетки це все дорого 🫣І все звичайне . Я перейшла на ринок. Дитині і чоловіку беру кей , звикли , альтернативи не знайшла , шкарпетки укр виробництва. Верхній одяг , джинси , та навіть елементарна футболка космічні ціни . Про взуття мовчу
Кей 🤦‍♀️
То ви живете по багатому....
begovelik• 06 марта 2025
Ответ дляРеанимация
Огород на 10 или 15 этаже? Или где?
На придомовой
Ошеламиссимо• 06 марта 2025
Ответ дляКудлата хмаринка
Люди, ну какое за символическую плату.
Вам много всего на детей 10-14 лет отдали?
А обувь нужна уже каждый год новая - взрослого размера...
У мене син 13 років, кожен рік все повністю з одягу та взуття треба купити нове. Штани та худі, що брали на осінь, вже як підстрелені.
Ms. Похвала• 06 марта 2025
Ответ дляbegovelik
Я серьезно. В Европе, например, все сдают бутылки
Да.
Я здаю. Вони в нас до фіга коштують: і скляні, і пластикові, і бляшанки
На вулиці жодної не валяється))
Чудо Ф_ф КеДаХ• 06 марта 2025
Ответ дляKROX@
Я знаю , але не рівняйте Європу і наш рівень
У мене племінник мріяв про мопед. Підліток. Здавав каштани, жолуді, пляшки. Заробив.
begovelik• 06 марта 2025
Села у многих есть
автор KROX@ • 06 марта 2025
Ответ дляМіряю від одиниці
Кей 🤦‍♀️
То ви живете по багатому....
Вони хоч більш- менш якісні
Принцепесочка• 06 марта 2025
Прочитала ваши комментарии автор, вы слегка разбалованные, носки украинские вам не то, бутылки собирать корона не позволяет (понятно что это преувеличенный совет). Если вы привыкли к хорошим качественным вещам, то пора искать работу.
Кудлата хмаринка• 06 марта 2025
Ответ дляОшеламиссимо
Та же история.
Вчера достали спортивный костюм, котрый осенью носил - а он короткий. 11 лет
Чудо Ф_ф КеДаХ• 06 марта 2025
Ответ дляКудлата хмаринка
Люди, ну какое за символическую плату.
Я від доньки віддаю речі. І синові віддавала. Були пару раз вдягнуті, набридли. Як раз у підлітків часто міняються вподобання.
Потрібно питати.
Дона Ко Ко• 06 марта 2025
Ответ дляKROX@
Вони хоч більш- менш якісні
Тогда не нойте что вам дорого и цены космос, не было бы денег не покупали бы такие фирмы
Міряю від одиниці• 06 марта 2025
Ответ дляKROX@
Вони хоч більш- менш якісні
А з Джордж, наприклад, що не так?
Я беру всім упаковками, якість чудова, ціна в рази дешевша.
Я вашого ниття не зрозуміла, типу бісер дрібний
Мальчун-задирун• 06 марта 2025
Ответ дляbegovelik
Бред!
Кудлата хмаринка• 06 марта 2025
Ответ дляbegovelik
Села у многих есть
У меня тоже есть село.
Бензин и гостинцы маме мужа - это по деньгам больше, чем мы оттуда привезем)
Хи хи, ну ну• 06 марта 2025
Ответ дляОшеламиссимо
Я вже писала тут, вкладаємося в 20 тисяч 2+1. Минулого місяця я лікувала зуб, проста пломба, вже вилізли з бюджету, цього місяця ще менше лишилося грошей. Жду вже тепла, хоч на комуналці зекономити, влітку на свіжих овочах. Як читаю про корупційні скандали і хто скільки мільйонів украв, аж руки опускаються.
У меня так не получается, в этом месяце решила что попробую прожить на 20 1+1, но нет не получается :(
Мальчун-задирун• 06 марта 2025
Ответ дляKROX@
Та никто не сдаёт.
Сортируют- да.

Человек стебется
автор KROX@ • 06 марта 2025
Ответ дляДона Ко Ко
Які такі фірми 🫣
Реанимация• 06 марта 2025
Ответ дляКудлата хмаринка
Люди, ну какое за символическую плату.
Да, отдавали , в трудные времена на дарударе одевала ребенка и на олх покупала б/у недорого, при желании все возможно. Обувь да, нужна новая и она дорогая.
Бабуся Бетман• 06 марта 2025
Одягнути сім´ю - це найдешевше в наш час, у кого скрутно з фінансами, на сінсей і знижки не фукає
Кудлата хмаринка• 06 марта 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Потрібно питати.
Вы шутите, надеюсь, про нужно спрашивать? У кого?
Мальчун-задирун• 06 марта 2025
Ответ дляbegovelik
Що не рівняйте? За пляшки також дають небагато. І що у цьому такого? Щось ви високо себе несете…
Чуть поспокойней
Спасибо!
Ошеламиссимо• 06 марта 2025
Ответ дляХи хи, ну ну
Розумію, це реально важко, треба перебудувати мислення просто через коліно, до війни ми краще жили, а тепер так.
Мальчун-задирун• 06 марта 2025
Ответ дляПринцепесочка
Жрать с помойки тоже не хочет. Да?
begovelik• 06 марта 2025
Ответ дляКудлата хмаринка
У меня тоже есть село.
Ехать можно общественным транспортом. Знакомые так и ездят, очень много садят и потом мешками и рюкзаками все это везут своим ходом.
Кудлата хмаринка• 06 марта 2025
Ответ дляБабуся Бетман
Я не фукаю на синсей и скидки, по меркам советчиц имею неплохой доход, но тоже офигеваю от цен на все...
Чудо Ф_ф КеДаХ• 06 марта 2025
Ответ дляКудлата хмаринка
Діти ходять в школу садок. Можна спитати в групі, класі. В когось є старші діти. По сусідах спитати. В місцевих групах.
Мене так людина знайшла, забирає речі доньки. І мені не заважають.
Мальчун-задирун• 06 марта 2025
Ответ дляМіряю від одиниці
А з Джордж, наприклад, що не так?
Какая цена упаковки носков джордж? В трусов?
автор KROX@ • 06 марта 2025
Ответ дляБабуся Бетман
Порадьте , я залюбки прислухаюсь
Принцепесочка• 06 марта 2025
Ответ дляМальчун-задирун
Жрать с помойки тоже не хочет. Да?
Перечитайте то что я написала ещё раз
begovelik• 06 марта 2025
Решение можно всегда найти. А ленивые будут искать отмазки