KROX@• 06 марта в 08:20

Як виживати звичайним людям …

Щоб якось прогодувати сімʼю , заплатити послуги , одягнутися 🫣з цим взагалі проблеми. Як можна одягнути сімʼю в наш час ? Коли постійно щось треба. У мене вже відчай , я просто не справляюсь з цим життям
Вмію заміряти найкраще• 06 марта в 15:36
Ответ дляМексиканочка
И все работают, никто из себя страдалицу не строит
У меня все 4 и ничего - работаю. Это бинго!
Ошеламиссимо• 06 марта в 15:36
Ответ дляKROX@
А тут все розказують , яка якість 🫣
Куртку брала синові в Сінсей, нормальна, а футболки базові по 130 подивилася, ну вони на дотик жахливі, аж скриплять і вже на вітрині в ковтунцях. Може, ризикну й куплю на пробу...
Козачка• 06 марта в 15:41
Ответ дляОшеламиссимо
Оці футболки сінсей по 120 як носяться, на літо вистачає чи до першого прання?
Норм, на сезон хватает.
Бывает лучше ткань, бывает чуть хуже.
Брала меланж серые и черные.
ЯниЯ• 06 марта в 15:49
Ответ дляKROX@
Їх можна знайти дешевше. І вони якісні
Дешевше на 50 грн?)) Вам вже кілька людей, в тому числі і я, писали, що якісні труси можна купити втричі дешевше. Але Ви купуєте по 500. Тоді до чого Ваші голосіння про ’як виживати?’.
У багатих - свої причуди.
наКоблучках• 06 марта в 15:51
Ответ дляЯниЯ
У багатих - свої причуди.
Навіть не уявляю, з яким доходом можна купувати труси за 500 грн та навіть за 200, чи 300.
автор KROX@ • 06 марта в 15:51
Ответ дляЯниЯ
У багатих - свої причуди.
Я ніколи не думала , що звичайні польські труси - це ознака багатства
Ошеламиссимо• 06 марта в 15:53
Ответ дляKROX@
То ви молода ще) Я пам´ятаю, як найкрутішим у класі був той, хто пробував і марс, і снікерс, і баунті. Фантики зберігалися, як пруфи.
ЯниЯ• 06 марта в 15:53
Ответ дляKROX@
Ото ж і воно, що купувати звичайні польські труси по 500 гривень за штуку - це ознака багатства. А скоріше нераціонального використання коштів. Чого тоді ниєте?
ЯниЯ• 06 марта в 15:54
Ответ длянаКоблучках
У авторки спитайте)
автор KROX@ • 06 марта в 15:55
Ответ дляОшеламиссимо
Я памʼятаю ті часи, і сама збирала фантики з шоколадок
Кіна не буде• 06 марта в 15:59
Сінсей, мені чудово заходить
когдадеЦкие• 06 марта в 16:01
Ответ дляКрошка Енот
Ви одна? Якщо є чоловік, то разом легше. Як виживають мами, що залишились самі з дітьми, я навіть не уявляю…(
Когда мама одна растит детей, она никому не нужна с ЕЕ детьми.

Когда мальчикам становится больше 18 лет, выясняется, что они должны всем.
к.Буланова• 06 марта в 16:01
Шмотки то ще фігня, секонди є... А ось що робити з зубами наприклад хто живе від зп до зп... Або іншими проблемами здоров´ям
наКоблучках• 06 марта в 16:04
Ответ дляЯниЯ
У авторки спитайте)
Я не осилила всю тему, кусочками. А вона не озвучувала тотал дохід? Цікаво?
Вмію заміряти найкраще• 06 марта в 16:06
Ответ длянаКоблучках
Там все любопытно в том числе что на однооо работающего там два неработающих включая автора и 20 летнюю дочь. Конечно им мало
Анонимарик• 06 марта в 16:16
Ответ дляKROX@
Є чоловік , він заробляє. Я за станом здоровʼя вдома
напевно, можна б було працювати віддалено
Кудлата хмаринка• 06 марта в 16:20
Ответ дляЗаместитель Анонима
Полностью согласна. Тем более тут муж работает и ребенок возможно тоже, автор и пишет, что они берут трусы Кей, а себе берет другие, дешевле. И такой срач. Если им нравится эта марка, удобно, то работающие люди уже трусы не могут купить какие хотят. Должны в секонде взять или в Синсее, цирк.
Странные рассуждения.
Трусы есть и по 10 000 грн за штуку. Почему их не может купить любой работающий человек?
begovelik• 06 марта в 16:25
Ответ дляОшеламиссимо
За рахунок чого він живе? Показує, як він не впав у депресію? Людина заробляє на своїй ваді, пересічним людям таке не підходить.
Ну, відріжте собі руки і ноги і почніть на цьому «заробляти». Я кажу, що він набагато сильніший духом, ніж багато хто із здорових людей
Я натуралка• 06 марта в 16:28
Ответ дляKROX@
Чем вы так больны,если не секрет?
Я натуралка• 06 марта в 16:31
Ну смотрите,у вас из 3 человек работает один.Так и в Европе не живут,работать должны оба родителя и ребенок 20 лет тоже может подрабатывать.Так что не все плохо у вас,не стоните.
Барвіночка• 06 марта в 16:33
Ответ дляХи хи, ну ну
Идти в ЗСУ
Там зп 20 тис і дома не живеш. Плюс постійно на щось скидвєшся
Copy-Paste• 06 марта в 16:49
Ответ дляМастер Пис
Погоджуюся на 100%
Проблеми з спиною і болі в спині є і в мене, і в двоюрідної сестри.
Але я при цьому можу працювати сидячи по 12 годин, хоча в мене ще й інші проблеми і загалом інвалідність. В мене просто високий больовий поріг, я наче ’заморожуюся’ і про все забуваю.
А от в сестри ймовірно низький больовий поріг, можливо це ще від особливостей нервової системи залежить. Вона справді не може довго ні сидіти, ні стояти, поступово така робота спричиняє постійне лікування - то уколи від болю в спині, то геморой, то вени на ногах.
При цьому вона взагалі не лінива і в період ремісії в побуті набагато більший трудоголік, ніж я (крім роботи навіть родичам може допомогти і на грядках, і з генеральним прибиранням, і стіни перебілити). Тобто в її випадку це однозначно не про лінь і небажання працювати.
Да, и я с вами согласна.
Просто удивляюсь людям, которые какие то примеры странные приводят, не понимая, что у всех по разному заболевания протекают. Вот жти выражения, у всех спина болит, у всех остеохондроз и тд и тп.
Ошеламиссимо• 06 марта в 17:02
Ответ дляbegovelik
Ви ще дивніша, ніж я про вас думала.
Заместитель Анонима• 06 марта в 17:02
Ответ дляКудлата хмаринка
Странные рассуждения.
Если для Вас 400 грн и 10 тыс одно и то же, это действительно странно.
Заместитель Анонима• 06 марта в 17:12
Ответ дляKROX@
Ой, не говорите, в других темах одни миллионерши, а тут за трусы, которые 380 грн прицепились, как будто их каждый день покупать. Да даже если они 500 грн, даже если 600, нормальные качественные трусы. Даже поговорка есть, скупой платит дважды. Можно и по 75 грн купить, но они сразу вид теряют и синтетика, а можно за 500 купить и носить год, а может и три года и в нормальном виде. То что каждая в магазине в день оставляет 500 грн на 1-2 дня поесть это норма, а трусы за 500 раз в год дорого. Советчица контрастов
Кудлата хмаринка• 06 марта в 17:13
Ответ дляЗаместитель Анонима
Это не странно.
Странно покупать вещи, которые не по карману и жаловаться, что денег не хватает. Вот это действительно странно
Кудлата хмаринка• 06 марта в 17:15
Ответ дляЗаместитель Анонима
Если хватает на трусы хоть за 10 000 - это прекрасно. Но зачем покупать трусы за 500 и потом жаловаться, что жить тяжело?)
А ответ простой - такие трусы покупает та, которая на них не заработала. Если бы зарабатывала она - и из синсея трусы бы подходили...
Заместитель Анонима• 06 марта в 17:17
Ответ дляКудлата хмаринка
Как раз муж зарабатывает по теме автора, ему и покупаются трусы за 400 грн, в чем несправедливость .
’Мы не настолько богаты, чтоб покупать дешёвые вещи’ проверено уже много раз
Кудлата хмаринка• 06 марта в 17:18
Ответ дляЗаместитель Анонима
Отлично. Только обычно у таких не на только богатых кроме как на дорогие трусы ни на что уже не хватает...
Бойова• 06 марта в 17:19
Ответ дляДона Ко Ко
Идите вы тогда на передовую, что же вы мужа гоните ? Или лучше чтобы он там погиб?
Он не работает, а живёт на мои деньги, я его никуда не гоню. Двое детей и он, все на мне.